Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

ja res je super...tam pa sigurno spodnja pisava brez premislekov :OK:

ni slabo... samo, kaj si vi mislite o tem, da bi bila pisava bela, in ne rumena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni slabo... samo, kaj si vi mislite o tem, da bi bila pisava bela, in ne rumena?

Men je bolš, če je pisava rumena, saj sršeni so črni pa rumeni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bolš, če je pisava rumena, saj sršeni so črni pa rumeni .)

probite z moto čebelcami, bo bol u kontekstu ko boste brneli s cvajtakterji... :P :D :OK: hecam se mal...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vid da nimam kj počet: Še logo, da si ga mal predstavlate v črnem ozadju, kakor naj bi tudi v končni fazi izgledal.

žigc ti si car :OK: :OK:

jah sej mi smo ene čebelce :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no za tistega skuterista: mislim da je lahko komot ene tolk hiter kot so choperisti z 125-kami, itak ga pa čist skos tiši čez vsak ovink k mu pride naproti :D ... a ga pol lohk kadar za probo s sabo vzamem? ker če ma gdo kej proti nej zdele pove,ker vem namreč da nekateri niso najbolj naklonjeni skuteristom, sam ta je O.K. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no za tistega skuterista: mislim da je lahko komot ene tolk hiter kot so choperisti z 125-kami, itak ga pa čist skos tiši čez vsak ovink k mu pride naproti :D ... a ga pol lohk kadar za probo s sabo vzamem? ker če ma gdo kej proti nej zdele pove,ker vem namreč da nekateri niso najbolj naklonjeni skuteristom, sam ta je O.K. :OK:

mah lej...nima folk kej sikat...model je itq najbrž skuleran tko da to sploh nima veze...pizda sej smo sami omejenci tuki :P

če se čut sposobnga je dobrodošel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mamo mi ''moto klub'' al mamo scooter klub?? mislim da skuteristi ne spadajo zraven :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mamo mi ''moto klub'' al mamo scooter klub?? mislim da skuteristi ne spadajo zraven :nono:

jah no... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, pomoje je pa vseen... Sj bistvo je, da se skupi furamo no. .)

ampak kaj si bo edn z skuterom začel med 125kami?? sj zarad mene je lahk zravn pa to...sam mislim da ob skupnih vožnjah neo mel noben želje ga čakat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak kaj si bo edn z skuterom začel med 125kami?? sj zarad mene je lahk zravn pa to...sam mislim da ob skupnih vožnjah neo mel noben želje ga čakat

ja sm enakega mišlenja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no za tistega skuterista: mislim da je lahko komot ene tolk hiter kot so choperisti z 125-kami, itak ga pa čist skos tiši čez vsak ovink k mu pride naproti :D ... a ga pol lohk kadar za probo s sabo vzamem? ker če ma gdo kej proti nej zdele pove,ker vem namreč da nekateri niso najbolj naklonjeni skuteristom, sam ta je O.K. :OK:

Se lohka moj kolega s kolesom vozi zraven na skupnih vožnjah? :kva2:

(neumen post, takoj moj kot tvoj) :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to razumem, vem da je to sranje... Zdle sem pa še pogruntal, da s tem ne more na avtocesto. :D Zgleda, da bo res bolš, če bodo sm 125ke tle...

Popravljeno . Popravil Frodo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp jest tud tko pravm. po moje, če smo moto klub 125, nej bojo not sam MOTORJI. ne pa skuterji, pa mopedi.

k pol je lahko tud recimo nekdo ss 4ko al pa frčijem not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mamo mi ''moto klub'' al mamo scooter klub?? mislim da skuteristi ne spadajo zraven :nono:

Ma skuteristi naj si nabavjo motorje pol bodo pa v našm klubu...na začetku smo sicer izrecno povedal da pod 125 se ne spuščamo sploh pa ne na kakšne skutrje .)

Sicer pa mi je vseen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da nas je velika večina za to, da bomo sam 125ke... .)

Da še js neki pripomnim pol pa dost o KUBIKAŽI:

O tem sploh ni debate...

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB Slika

Edit: Prejsnja slika je bila malce prevelika.

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač kokr se men zdi smo se zmenl za 125ccm klub ali več, ne pa za skuterje(no nvm tak naj bi biu dogovor), mi je vseeno nimama ne mopeda ne skuterja apak 125ccm motor tok da mi je prav vseen :) :) :) :) , kokr se boste odločl tko bo :OK: :OK: :OK: :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!