Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Zakj se pa nebi smeu furat zravn?

Pogoji nej bi bli nekak taki po moji logiki:

-Skuter naj leti vsaj 100km/h

-Naj bo toliko vzdržljiv da bo zmogu stalno voziti 70-100km/h

-Voznik naj nebo tok nespametn kokr nekateri skuteristi

Če te pogoje izpolnjuje pol je komot zravn k je čist enakovredn nm pol le da ma skuterja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakj se pa nebi smeu furat zravn?

Pogoji nej bi bli nekak taki po moji logiki:

-Skuter naj leti vsaj 100km/h

-Naj bo toliko vzdržljiv da bo zmogu stalno voziti 70-100km/h

-Voznik naj nebo tok nespametn kokr nekateri skuteristi

Če te pogoje izpolnjuje pol je komot zravn k je čist enakovredn nm pol le da ma skuterja...

Točn tko, zarad mene nej se tip s traktorjem fura zravn, le da nas lovi, ali pa mi njega :devil:

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne sej pol pač ne, sam vprašal sem, sam vidim da vas je večina proti. sej vas ubistvu čist razumem :OK:

sej tip si ful želi 125-ke, sam če ni keša pol pač ni... nebo pa pomoje ena stara jajca kupu da bi sam šraufu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja sej men ej prou zaprou tud čist useen. itak če ste ostali pa nej bojo še skuteristi pa traktoristi not :)

sam da ne bo čez neki cajta spet en kup kreganja (kdo, kako, zakaj,...je spustil druge v klub :cry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja a ste normalni al ja!Zdj bo "triljaužnt" strani a bi sprejel enga skuterista, ma niste normalni...

Da vam razložim kako stvari potekajo:če se hoče kdo dodatno prijavit naj kontaktira z PREDSEDNIKOM, ta se (če je primer kritičen, kakor je ta recimo) seveda posvetuje le z vrhovnimi člani in se ti odločijo, ne pa tko da vsak neki povprek govori svoja mnenja...

Drugače pa bi bilo zelo priporočljivo napisati pravilnik za sprejem novih članov, kakor imajo to urejeno drugi moto klubi, (sam mi nismo uradni MK) :hmm:

Pa Grilzz, sj mogoče se ti zdi ta tvoja fora smešna, sam lahko to limaš tudi drugje kjer je to namenjeno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne no, nč ankete, sej smo rekl da pol pač ni skuteristov not ane, debata zaklučena. pa tud vidm da je zigc bl zivčen človek :D :P

Popravljeno . Popravil zlabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak sej ni noben reku d mora bit u klubu da se z nami fura a ne :? :D

pač problem rata na AC sam če ma model jajca lahk gre tut gor sej ni panike :devil: drgač bi ga pa res lahk zravn povabil na fure pa se pelemo nekam, in prej se zmenmo da pač ne gremo na AC ker tam se je itq bedno pelat, ali kot ma nekdo v podpisu: če je ravno, ni zabavno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak sej ni noben reku d mora bit u klubu da se z nami fura a ne :? :D

pač problem rata na AC sam če ma model jajca lahk gre tut gor sej ni panike :devil: drgač bi ga pa res lahk zravn povabil na fure pa se pelemo nekam, in prej se zmenmo da pač ne gremo na AC ker tam se je itq bedno pelat, ali kot ma nekdo v podpisu: če je ravno, ni zabavno :OK:

Noben ni reku, da more bit folk v klubu da se z nami fura. Po avtocesti se itak ne furamo... tko da zarad mene je lahko, ker moj daelimček tut ni med hitrejšimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO, kot ste verjetno že opazili, je naslov teme spremenjen... tko da ne boste več iskal teme ustanovitev prvega... Ker to je ta tema, samo po mojem predlogu, jo je moderator Tundercat :OK: preimenoval, saj smo se za ime ˝kluba˝ že zmenili in ni treba, da bi novi forumaši odkrivali toplo vodo glede imena in logotipa kluba.

Za majice pa sem se danes pogovarjal s predstavnikom tiskarne in poslov sm mu tiste logotipe, ki naj bi bili v vektroski obliki. Rekl so, da bo njihov oblikovalec pregledal logotipe in sporočil, če je kateri izmed njih v pravi obliki.

Poslali mi bodo tudi predračun za 23 folka (23 x 2majici), saj se jih je ene par premislilo! :closedeyes:

Zadeve glede majic vsekakor ne stojijo, tako da bo v najkrajšem možnem času zrihtano.

Lp, Miha B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje :grrr

Sršen = Hornet

Hornet = 600 ali 900 ccm

----------------------------------

125ccm = čebelica

Malo še premislite glede imena :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje :grrr

Sršen = Hornet

Hornet = 600 ali 900 ccm

----------------------------------

125ccm = čebelica

Malo še premislite glede imena :whistle:

Premišljevali o tem bomo še toliko časa, kakor smo brali tvoj post = 0 sekund .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premišljevali o tem bomo še toliko časa, kakor smo brali tvoj post = 0 sekund .)

Jaz wam sam dobr hočem :grim

častna pionirska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej v tem ˝klubu˝ ne bomo same čebelce (beri 125ke) ampak bomo nekateri kmalu prešaltal na večje kubike, čeprov ne Honde Hornet ampak kej druzga nad 600ccm. Za ime smo mel toook pogovorov, na začetku so vsi hoteli neki tuj ime (killa beez... ) ampak ker smo v Sloveniji smo dal predlog o imenu SRŠENI in ker smo bili vsi ZA, smo se odločili da bomo MOTO SRŠENI.

Logotip mamo tut že zrisan, tko da se bote/o mogl sprjaznt s tem imenom. :D

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej v tem ˝klubu˝ ne bomo same čebelce (beri 125ke) ampak bomo nekateri kmalu prešaltal na večje kubike, čeprov ne Honde Hornet ampak kej druzga nad 600ccm. Za ime smo mel toook pogovorov, na začetku so vsi hoteli neki tuj ime (killa beez... ) ampak ker smo v Sloveniji smo dal predlog o imenu SRŠENI in ker smo bili vsi ZA, smo se odločili da bomo MOTO SRŠENI.

Logotip mamo tut že zrisan, tko da se bote/o mogl sprjaznt s tem imenom. :D

Dobr, dobr...............

Logotip je res lep,

samo na motorje (motor ima kolesi zaporedno, ne pa vzporedno :grim ) bolj malo liči :?

pa V8 mašino ma not

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj zdrawc ne kompliciraj!!!! pac ma V8 masino, ki bo se mogoce kdaj v kakem motorju tud v prihodnosti :P kolesa pa bi malo cudno zgledla ce bi mel eno pri riti eno pa pri glavi se ti ne zdi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc a jih ti mal iščeš, al se sam delaš pametnega pred nami?

V obeh primerih nam nisi v pomoč .) še manj pa v korist

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc a jih ti mal iščeš

Koga, misliš ti, batine :?

Se že tresem :xx:

al se sam delaš pametnega pred nami?

Ne, sam napisal sem, kar si pač mislim............. :grim

V obeh primerih nam nisi v pomoč .) še manj pa v korist

Sori, če sem vas užalil :fredy:

Ne bom weč :grrr

Adijo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga, misliš ti, batine :?

Se že tresem :xx:

Ne, sam napisal sem, kar si pač mislim............. :grim

Sori, če sem vas užalil :fredy:

Ne bom weč :grrr

Adijo B)

Ne sekiri se, saj te bo tati in vsa banda branila......bogi Zdrawc :friend1: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO, kot ste verjetno že opazili, je naslov teme spremenjen... tko da ne boste več iskal teme ustanovitev prvega... Ker to je ta tema, samo po mojem predlogu, jo je moderator Tundercat :OK: preimenoval, saj smo se za ime ˝kluba˝ že zmenili in ni treba, da bi novi forumaši odkrivali toplo vodo glede imena in logotipa kluba.

Za majice pa sem se danes pogovarjal s predstavnikom tiskarne in poslov sm mu tiste logotipe, ki naj bi bili v vektroski obliki. Rekl so, da bo njihov oblikovalec pregledal logotipe in sporočil, če je kateri izmed njih v pravi obliki.

Poslali mi bodo tudi predračun za 23 folka (23 x 2majici), saj se jih je ene par premislilo! :closedeyes:

Zadeve glede majic vsekakor ne stojijo, tako da bo v najkrajšem možnem času zrihtano.

Lp, Miha B)

Odlično, tako se dela fantje. Oproščam se, ker vas zadnje čase malce zanemarjam, ampak vidim, da vam gre super :OK: .

Je "tiskač" že kaj poklical?

Kje bi se pa dobili, da prevzamemo majice?

Oooooooo imam odlično idejo, se zmenimo enkrat med poletnimi počitnicami (seveda, ko bomo prosti) in gremo na kakšno turo, kot na primer gledat MOTO GP? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično, tako se dela fantje. Oproščam se, ker vas zadnje čase malce zanemarjam, ampak vidim, da vam gre super :OK: .

Je "tiskač" že kaj poklical?

Kje bi se pa dobili, da prevzamemo majice?

Oooooooo imam odlično idejo, se zmenimo enkrat med poletnimi počitnicami (seveda, ko bomo prosti) in gremo na kakšno turo, kot na primer gledat MOTO GP? :D

Jest se že celo leto napravljam da grem v Brno. Vsak dan mislim na to :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Oooooooo imam odlično idejo, se zmenimo enkrat med poletnimi počitnicami (seveda, ko bomo prosti) in gremo na kakšno turo, kot na primer gledat MOTO GP? :D

ma v ta brno se jst odpravlam že kaki 2 let pa kr še ni pršlo do tega...pa itak se gre z avtobusom ne pa z motorjm .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!