Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Dobr, dobr...............

Logotip je res lep,

samo na motorje (motor ima kolesi zaporedno, ne pa vzporedno :grim ) bolj malo liči :?

pa V8 mašino ma not

sekirej se za svoje ličnosti in neličnosti :angry:

glede skuteristov v našem "klubu" sem pa proti! 125 in več, tko k smo se zmenil in to je zaključeno :yes:

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok ste usi lohk bi kr reku motociklističnorasistični. Zakj se nebi furu z nami? Lihk tko je ena navadna prdulca tist skuter kokr jih mamo mi. Ma no sej jst ne bom reku peshy o tem bomo vrhovni člani lepo glasoval pa se bo pol vidl če je lahko al ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok ste usi lohk bi kr reku motociklističnorasistični. Zakj se nebi furu z nami? Lihk tko je ena navadna prdulca tist skuter kokr jih mamo mi. Ma no sej jst ne bom reku peshy o tem bomo vrhovni člani lepo glasoval pa se bo pol vidl če je lahko al ne.

točn tko :OK: jst glasujem za :D

(kotdasemvrhovničlanpress) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok ste usi lohk bi kr reku motociklističnorasistični. Zakj se nebi furu z nami? Lihk tko je ena navadna prdulca tist skuter kokr jih mamo mi. Ma no sej jst ne bom reku peshy o tem bomo vrhovni člani lepo glasoval pa se bo pol vidl če je lahko al ne.

Dej mi prosm osvež spomin pa napiš kdo so ti vrhovni člani al kako se že imenujete :doze: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej mi prosm osvež spomin pa napiš kdo so ti vrhovni člani al kako se že imenujete :doze: :?

Poglej kakšnih par ducat strani nazaj. - vse je že napisano in urejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi smo enakopravni, in skupaj se odločamo. Če se res ne bi mogl dogovort, bi se pol mi, ki smo že od samega začetka ˝ustanovil˝ klub, bi se pol mi zmenil. Drugač pa vsi smo enakopravni in usi prispevamo k delovanju kluba.

lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma v ta brno se jst odpravlam že kaki 2 let pa kr še ni pršlo do tega...pa itak se gre z avtobusom ne pa z motorjm .)

Pa saj, ravno z motorjem je prava avantura, v Mugello sem šel z avtom,-----> saj dirka je prava, samo ni prava izkušnja, da greš tja z avtom.

Popravljeno . Popravil Matex_46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj, ravno z motorjem je prava avantura, v Mugello sem šel z avtom,-----> saj dirka je prava, samo ni prava izkušnja, da greš tja z avtom.

Rahlo OFF TOPIC .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon: samo odgovoril sem :blush:

Ql, se mogče v tiskarni že kaj dogaja?

Njihov oblikovalec je pregledal logotipe, ki sem mu jih poslal in mi povedal, da je en logotip v previlni vektroski obliki.

Zdej sm mu pojasnil kakšna naj bi bla velikost logotipa in kakšen napis na sprednji strani. In pol mi je reku, da bo naredu predračun za 23 folka (tok nas je plačal) in mi bo poslov. Pol pa samo še plačat in gredo majice na tiskanje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah kej več kt une 4 jurje si jst ne bom mogu prvoščt .)

tist da je 4k pršl na osebo za 2 majici je blo po predračunu za 20 folka, tko da bo verjetno zdaj še mal cenej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ostal dnar pa se naj naloži na račun od ''MK'' :)

in ko bo s5 kaka stvar za plačat se ve kdo je kupo majce in mamo nekaj tolarjev v dobrem recimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ostal dnar pa se naj naloži na račun od ''MK'' :)

in ko bo s5 kaka stvar za plačat se ve kdo je kupo majce in mamo nekaj tolarjev v dobrem recimo :)

ja kar bo ostal (če bo kej) se bo pol porabil za prvi piknik :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kar bo ostal (če bo kej) se bo pol porabil za prvi piknik :OK:

še bolše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za prvi pir :OK:

drugač pa kdaj se mislte (mislmo) kej zbrat pa na kšno turo it?

Čaki da jst daelimčija iz servisa dobim, pol pa gremo. Drugo soboto bom verjetno mal proti primorski letu (če bo lep vreme), tko da če boste mel kej cajt, se lahko zmenmo pa gremo skup :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki da jst daelimčija iz servisa dobim, pol pa gremo. Drugo soboto bom verjetno mal proti primorski letu (če bo lep vreme), tko da če boste mel kej cajt, se lahko zmenmo pa gremo skup :OK:

k bahcu ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kar bo ostal (če bo kej) se bo pol porabil za prvi piknik :OK:

z petih jurčkov k bojo ostal bo bl švoh piknik :P ne ne hecam se :blush: počas se bo neki nabral, konc maja še mal skup namečemo pa se na prelepi gorenjski en fajn piknik nardi :hmm: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst mam že itak ta vikend namen bluzit po svetu,mal tanove motorje hodt gledat pa to :D

Nasledn vikend pa v soboto lahko letimo km...v Portorožu že ful dolg nism biu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zakaj lih v sobotah... a ni v nedeljah bolš, no men je useen sam da se vozim pa da je adrenalin (kolkr ga pač na taki prdi je) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki da jst daelimčija iz servisa dobim, pol pa gremo. Drugo soboto bom verjetno mal proti primorski letu (če bo lep vreme), tko da če boste mel kej cajt, se lahko zmenmo pa gremo skup :OK:

Ja daj če prideš dol, gremo lahko do obale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ostal dnar pa se naj naloži na račun od ''MK'' :)

in ko bo s5 kaka stvar za plačat se ve kdo je kupo majce in mamo nekaj tolarjev v dobrem recimo :)

Se strinjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!