Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

ej matex a ti ne morš al zmanšat tvojga oglada k me mal mot..razn če bom kšno provizijo dobu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej matex a ti ne morš al zmanšat tvojga oglada k me mal mot..razn če bom kšno provizijo dobu :P

O.K. zmenjeno. Bom zmanjšal na 5. ;)

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že kej novga glede majic???

med vikendom in prazniki tiskarna ne dela ;)

ko bo kej novga, bote use zvedl :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm klicu tja in so rekl, da mail so prejel v katerem priponka je bla tabela s številom majic in velikosti, ampak da se priponka ni dala odpret. Pol sm jim pa še enkrt poslov, pa poklicu tja in so rekl, da so dobil in da zdej dela. Zdej morjo narest predračun in pol plačamo... pol gredo pa majice na tiskanje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist BTW...kolega mi je lih prejle razlagu da si je dal 20 majc z nekim logotipom narest nek na vrhniki in ga je vse skup pršlo 500SIT na majco s tem da zadeva zgleda čist solidna na prvi pogled .)

Ma sej ni važno sam zrihtite hit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HM... kok cajta pa kej traja to tiskanje, oz kok cajta je kej potrebnega za to narest??

kej veste???

Za moje pojme je tole vse skup že mal predolg :hmm: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist BTW...kolega mi je lih prejle razlagu da si je dal 20 majc z nekim logotipom narest nek na vrhniki in ga je vse skup pršlo 500SIT na majco s tem da zadeva zgleda čist solidna na prvi pogled .)

Ma sej ni važno sam zrihtite hit...

A si ga mogoče prašu, če so oni sami kupil majice in v kakšni tehniki je blo tiskano... kok barv... kakšne barve majice...

to vse vpljiva na tisk .)

HM... kok cajta pa kej traja to tiskanje, oz kok cajta je kej potrebnega za to narest??

kej veste???

Tiskanje traja ena 3dni... sej pravm, da mi morjo poslt predračun, pol plačamo in majice gredo na tiskanje .)

Za moje pojme je tole vse skup že mal predolg :hmm: :angry2:

Doug traja zato, ker smo 1 mesc čakal na ene par folka, da so se nakonc zjasnl, da jim je škoda keša :BUA:

Majice bodo... upam da čimprej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist BTW...kolega mi je lih prejle razlagu da si je dal 20 majc z nekim logotipom narest nek na vrhniki in ga je vse skup pršlo 500SIT na majco s tem da zadeva zgleda čist solidna na prvi pogled .)

Ma sej ni važno sam zrihtite hit...

ja to so dal pa v B.J.-a...

to so tud naši vaški mulci :D dal delat...

k oni misljo da majo NK(fuzbal klub) in so si dal majce delat...pa so ful hude..za 500SIT... :D

pa če tko pogledaš so recmo mal slabše...sam 4000 / 500 = 8

8x una majca iz B.J.-ja je pa že pomoje dost dobra....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah kaj pa vem kje so to tiskal in kakšen je tisk...sam vem da je majca čist OK,ni tko kr neki k že takoj vidš da bo tisk šu čez 2 pranja dol .)

Meu je pa majce v prb. 1 tednu narjene od ideje do konca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah kaj pa vem kje so to tiskal in kakšen je tisk...sam vem da je majca čist OK,ni tko kr neki k že takoj vidš da bo tisk šu čez 2 pranja dol .)

Meu je pa majce v prb. 1 tednu narjene od ideje do konca...

sej sm že napisu, da se je pr nm zavlekl glede keša ;)

Pa majice bodo kwalitetne... pa obstojen tisk :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj bo to pravi moto klub? Bo prijavlen pa to? Pa če bi bil jaz npr. član tega kluba bi pol mel kakšn popust pri zavarovanju motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj bo to pravi moto klub? Bo prijavlen pa to? Pa če bi bil jaz npr. član tega kluba bi pol mel kakšn popust pri zavarovanju motorja?

Ja, pa še liziko dobiš zravn :slap:

Klub ne bo prijavljen, ker je preveč dela s temi paperji in vodstvom... To bo sam družba mladih motoristov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj bo to pravi moto klub? Bo prijavlen pa to? Pa če bi bil jaz npr. član tega kluba bi pol mel kakšn popust pri zavarovanju motorja?

:lol1:

A's ga slišu...še popust bi meu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma neki čez 500 sit komplet vse...oranžna majca,bel napis na levi dojki pa po celm hrbtu .)

Majca je 1A samo barva za ns bi bla črna, napis mamo pa mal barvn tko da bi naneslo kakih par 100 tolarjev več varetn...je pa napis tak taprav po moje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma neki čez 500 sit komplet vse...oranžna majca,bel napis na levi dojki pa po celm hrbtu .)

Majca je 1A samo barva za ns bi bla črna, napis mamo pa mal barvn tko da bi naneslo kakih par 100 tolarjev več varetn...je pa napis tak taprav po moje...

Zakaj pa tega nisi takrt povedu, k smo se začel ment za majice .)

pa odvisno je tut, kolk majic so naročil ;)

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!