Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Naroču je 20 majc pa to je on ene 2 tedna nazaj se spomnu sploh da bi jih meu...zdej jih afkors že ma ene par dni...ne pa tko kt mi k še zmer nagi po svetu letamo pa smo se že ene 2 mesca nazaj začel konkretno ment .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naroču je 20 majc pa to je on ene 2 tedna nazaj se spomnu sploh da bi jih meu...zdej jih afkors že ma ene par dni...ne pa tko kt mi k še zmer nagi po svetu letamo pa smo se že ene 2 mesca nazaj začel konkretno ment .)

Lej... že ene 10x sm vm reku, da so zajebal tisti k niso plačal (oni že vejo kdo so)... in njih smo čakal, nakonc so pa rekl, da ne bodo dal keša :angry2: Zato se tok vleče...

P.S. majice so že v tiskarni... sam zdej je treba čakat, ker so prazniki, tko da bo to šele po 1 maju .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej... že ene 10x sm vm reku, da so zajebal tisti k niso plačal (oni že vejo kdo so)... in njih smo čakal, nakonc so pa rekl, da ne bodo dal keša :angry2: Zato se tok vleče...

P.S. majice so že v tiskarni... sam zdej je treba čakat, ker so prazniki, tko da bo to šele po 1 maju .)

Oj, saj je ql. Problem je, čas ga bo rešil. Vse bo tako kot mora biti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm že enkrt napisu, da tiskarna med prazniki in vikendi ne dela. Drugač pa tko za info. majice majo že v tiskarni, sam še tiskat jih morjo dat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk tkole je: dons sm dubu predračun za majice s tiskom in vsem, ampak cena je 105.000 sit. Plačal nas je 23 in to znese 92.000, tko da manjka še 13k, kar pomen, da bi mogl vsak še 560sit dat, in pol takoj dobimo majice. Ker logotip in vse je zrihtano, majice majo v tiskarni...

Takrt smo keš pobral po 4000 zato, ker sm dubu takratnji predračun za 20 folka, ampak takrt nismo rekl za napis spredaj, zato zdej pride 560sit na osebo več. Dejte povedat, če bi lahko vsak še 560 sit dau, pa da končno rešmo te majice.

Kkšnmu lahko tut založim, sam lih 13k pa res nimam :unsure:

Sorry vsem, ampak res se nism spomnu, da smo takrt rekl sam za logotip zadi, brez prednjega napisa.

Mislm da 560 sit ni toook velk strošk, da bi kej kompliceral, zdej če res kdo nima, lahko založim. Sam to bi blo treba čim prej zbrat.

dejte povedat kako se bomo zmenil.

lp, Grčar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk tkole je: dons sm dubu predračun za majice s tiskom in vsem, ampak cena je 105.000 sit. Plačal nas je 23 in to znese 92.000, tko da manjka še 13k, kar pomen, da bi mogl vsak še 560sit dat, in pol takoj dobimo majice. Ker logotip in vse je zrihtano, majice majo v tiskarni...

Takrt smo keš pobral po 4000 zato, ker sm dubu takratnji predračun za 20 folka, ampak takrt nismo rekl za napis spredaj, zato zdej pride 560sit na osebo več. Dejte povedat, če bi lahko vsak še 560 sit dau, pa da končno rešmo te majice.

Kkšnmu lahko tut založim, sam lih 13k pa res nimam :unsure:

Sorry vsem, ampak res se nism spomnu, da smo takrt rekl sam za logotip zadi, brez prednjega napisa.

Mislm da 560 sit ni toook velk strošk, da bi kej kompliceral, zdej če res kdo nima, lahko založim. Sam to bi blo treba čim prej zbrat.

dejte povedat kako se bomo zmenil.

lp, Grčar

ej daj mi napiši na PM tvoj naslov ker na račun ti neom nakazoval zato ker računajo 420 sit se mi zdi če komu nakažeš dnar gor :) pa ti bom po pošti poslal ok ?:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej daj mi napiši na PM tvoj naslov ker na račun ti neom nakazoval zato ker računajo 420 sit se mi zdi če komu nakažeš dnar gor :) pa ti bom po pošti poslal ok ?:D

Men tut...ker tista provizija pa je res predraga...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tut...ker tista provizija pa je res predraga...

LP

Nobene provizije ne zaracunajo ce komu denar nakazes :P ker gres enostavno na banko s denarjem kolk bos nakazal in das denar pa stevilko tekocega racuna!

Na keri strani v tej temi pa so te majce za videt :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobene provizije ne zaracunajo ce komu denar nakazes

Na keri strani v tej temi pa so te majce za videt :?

o ja pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm učer nakazu kociju keš...in mi ni NIČ vzela .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kdaj nj bi mi te majce dobil pol?? :hmm:

To se že mal predolg vleče vse skup :nono: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kdaj nj bi mi te majce dobil pol?? :hmm:

To se že mal predolg vleče vse skup :nono: :angry2:

Napisu sm, da so majice v tiskarni. Predračun sm dubu in zdej se predračun plača in majice so v enem dnevu stiskane. Pol jih pa prevzamemo... in razdelimo. Ko bomo plačal, naj bi ble majice v 2h dneh pr men. pol jih pa sam razdelimo.

Tok cajt pa traja, ker smo 1 mesc poberal keš, pa čakal... čez vikende in preznike tiskarna ne dela... in zato se je mal zavlekl.

Pa še takrt od začetka smo mogl logotip štimat v vektorsko obliko pa tekst na logotipu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakajte, vedno bolj izgelda, da ste nas nategnili, ker plačali smo majic pa še vedno nikjer.

:angry:

Lahko prosim dobimo nek okvirni datum, kadj bodo natisnjene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja takrt k bojo usi dal keš ane :slap: :slap:

pizda kdo te je nategnu???noben te ni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakajte, vedno bolj izgelda, da ste nas nategnili, ker plačali smo majic pa še vedno nikjer.

:angry:

Lahko prosim dobimo nek okvirni datum, kadj bodo natisnjene?

Pejt eno stran nazaj prebrat, kaj sm včeri napisu, pa ti bo bl jasn!

Nobenga nismo nategnil, majice bodo, ampak glede na predračun, bi mogu še vsak dat 560 sit. KO BOMO MEL 105k sit TKO, BOMO MAJICE PLAČALI IN V 2H DNEH BOM JST MAJICE PREJEU! POL JIH BO TREBA PA SAMO ŠE RAZDELIT.

priponka je predračun za majice, da ne bote rekl da sam nabijam!

Moto_sraeni.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: :blush: :blink: .) spregledal napisano oprosti GrCAR, nisem pregledal zadnjih strani, res oprosti.

Mene tudi štej, samo komu naj dam denar? Trenutno nimam prevoza.

Hvala za predračun. :OK:

Račun, da ti nakažem prosim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ja pa...

hehe nč vam ne poberejo provizije če rečete da gre dnar na račun fizične osebe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: :blush: :blink: .) spregledal napisano oprosti GrCAR, nisem pregledal zadnjih strani, res oprosti.

Mene tudi štej, samo komu naj dam denar? Trenutno nimam prevoza.

Hvala za predračun. :OK:

Račun, da ti nakažem prosim?

Ni panike, ampak še enkrt ti povem, da nobenga ne bomo nategnil :)

lahko se kje dobiva, zdej k mi motor dela, pa k je sonček, lahko tut kam iskat pridm, ker si lih iz LJ .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!