Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Meni daš naslednji teden

Dvomim da je grčo feg, kljub peder cofom k jih ma na motorju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim da je grčo feg, kljub peder cofom k jih ma na motorju :P

To ti sam misliš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

norci :slap:

ČE kdo hoče, lahko pride do mene po majice... drugač jih pa dobite, k se vidmo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk... en problem je :fredy: natiskal so napačne majice, tko da so poslal za vsakega po 2 majici s kratkimi rokavi, tko da majic z dolgimi rokavi ni! Bom zdle poklicu tja pa bomo vidl kaj bomo naredl.

Sm klicu, pa so rekl, da je njihova napaka in da se iskreno opravičujejo. Zdej mam jst majice s kratkimi rokavi doma (za vsakega 2), zdej če se strinjate, pustimo tko kot je, drugač pa pošlem 23 majic nazaj in nam natisnejo 23 majic z dolgimi rokavi. Sam to bo spet trajal.

Dejte povedat svoja mnenja. Moje mnenje je, da je zdej itak poletje in da pustimo tko kot je, da dobi vsak po 2 kratki majici.

Zmenjen sm, da se v pondelk slišm z gospodom s tiskarne in mu povem kako smo se odločil!

lp, GrCaR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk... en problem je :fredy: natiskal so napačne majice, tko da so poslal za vsakega po 2 majici s kratkimi rokavi, tko da majic z dolgimi rokavi ni! Bom zdle poklicu tja pa bomo vidl kaj bomo naredl.

Sm klicu, pa so rekl, da je njihova napaka in da se iskreno opravičujejo. Zdej mam jst majice s kratkimi rokavi doma (za vsakega 2), zdej če se strinjate, pustimo tko kot je, drugač pa pošlem 23 majic nazaj in nam natisnejo 23 majic z dolgimi rokavi. Sam to bo spet trajal.

Dejte povedat svoja mnenja. Moje mnenje je, da je zdej itak poletje in da pustimo tko kot je, da dobi vsak po 2 kratki majici.

Zmenjen sm, da se v pondelk slišm z gospodom s tiskarne in mu povem kako smo se odločil!

lp, GrCaR

Jaz sm za to da se pošlje nazaj... jebiga... zmenjeno je blo da so majice z dolgimi in kratkimi rokavi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sm za to da se pošlje nazaj... jebiga... zmenjeno je blo da so majice z dolgimi in kratkimi rokavi .)

ja zmenjeno je blo... se zgodi, da se človk zmoti. sam da ne bote pol spet jokal, kdaj bodo majice .)

Sej rekl so, da ni problema, da lahko natiskajo majice z dolgimi... Sam moje mnenje je, da se vsak lahko zmoti, pa itak zdej je poletje bomo mel majice z dolgimi rokavi bl malkrat oblečene. Odločil se bomo skup, tko da bomo vidl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem tut bol za da se pošlejo nazaj... ker lahk maš dolgo pa kratko hkrati oblečeno...dveh kratkih pa ne ;)

LP

sam moje mnenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo povedu usak svoje mnenje se bomo sam skregal pa postran gledal...grčar odloč se sej si ti organizeru...pa dejmo to čimprej...kaj pa glede plačila...a so une dolge majce kej dražje??da nm vrnejo keš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm jaz bi tud rajsi mel eno dolgo in eno kratko...sicer pa tak ko se bote odlocli se bote...konc koncev je meni tud vseeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POSLAT NAZAJ!

Jst dveh istih kratkih majc ne rabim tko da raj vidm da se mi keš za eno dolgo majco vrne pa mam samo kratko če bo ostalo tko kot je...uzeu sm pa komplet bolj zarad dolge majce kt kratke tko da je to zdej bl kurc .)

Kaj boste tut sred noči na motozboru al pa kje drugje mel kratko majco oblečeno?????? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se strinjam z yamaho, torej sem zato da se pošlje nazaj. jebiga če je blo zmenen je blo zmenen, in če so uni kurci zajebal bojo zdej prioritetno stiskal naše majce z dolgimi rokavi, torej naj bo to tiskanje prvo na njihovi čakalni vrsti, tko se zmen pa je. Ker človek za 4500 pričakuje da bojo uni mungli se mal bl potrudl.

sej vem da se pač zgodi, sam dogovor je dogovor.

Tolk z moje strani, grcar ti pa glasove preštej in se odloči kaj boš naredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap...mislim da nas je veliko vec ki bi rajsi videli da se poslje nazaj .)

ok pol sm pa tud jst za...pa kr tko naredmo...hitr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preštejmo glasove. Predsednik bo dal pa zadnji glas, saj zato je bil tudi izvoljen, on je bog in batina.

:angry2: Jaz sem za to, da se jih vrne; bolje bi pa bilo, da bi nam oni za svojo napako (poleg tega, da smo jih tako dolgo čakali nam dali tisk zastojn - če želijo, lahko dajo tudi svoj logo kot "KAO" sponzor tega neuradnega kluba (tako vsaj ne bodo v minusu, ker bodo s tem naredili neko raklamo za svojo firmo-razen, če je to proti zakonu))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr, sej se ni treba tolk razburjat. POglejmo tko. tisti ki hočte dve kratke. Obeh ne boš nosu naenkrat. Tko da ti ne bo problem počakat še tedn dva. Itak pa bom jest to majco bl tko obleku, za pod kombinezon, da kadar se boš sleku jakno boš zablestel v vsej svoji Seršenosti :D Ne pa za vsak dan... NO sami se odločte. Meni je vseeno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj vseeno ce nebos noso obeh...rajsi si zdaj razdelimo kratke majce, pa se pocakamo ta 2 tedna za dolge, ki jih sedaj tako ne potrebujemo (no ja al pa tud ko je tak mrzlo)! tako da POSLJIMO NAZAJ!!! GrCaR zdaj tak uziva v Zireh, pa ko bo priso bo reko kaj bomo nardili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam da jih pošlješ nazaj, ali pa se zmeni tako da nam za malo keša natisnejo še dolge....

tako da bi meli dolgo+2krat kratko.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...nazaj se jih naj pošle :) ammm grcar ej sj bi prišo takoj mal v lj pogledat :) sam mam mal časovno stisko :) delam pa še v sql mam zaklučne izpite :) tak da pred julijom neo vrjetno nič kaj cajta :) ali pač :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!