Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Preštejmo glasove. Predsednik bo dal pa zadnji glas, saj zato je bil tudi izvoljen, on je bog in batina.

:angry2: Jaz sem za to, da se jih vrne; bolje bi pa bilo, da bi nam oni za svojo napako (poleg tega, da smo jih tako dolgo čakali nam dali tisk zastojn - če želijo, lahko dajo tudi svoj logo kot "KAO" sponzor tega neuradnega kluba (tako vsaj ne bodo v minusu, ker bodo s tem naredili neko raklamo za svojo firmo-razen, če je to proti zakonu))

Peshy boy pa woox sta rekla, da se ne splača komplicerat, pa da je za njiju še bolš, če mata 2 kratki.

Mal še počakamo, pol se pa odločmo.

PS. Ej Matex... mi smo tolk dou čakal zato ker nismo mel keša!!! in ne zato, ker bi tiskarna tok doug to tiskala... Krivi so pa uni, k so plačal med zadnjimi.

Razlika za 23 majic med kratkimi in dolgimi je približno 2000 sit, tko da če pustimo tko kot je, bodo vrnil teh 2000 sit oz. tok kot je, pa pol če bomo dal naknadno še kej tiskat, bomo mel takrt tut kkšn večji popust.

Tisti k hočte majico z dolgimi rokavi, vas bom prešteu... in tok majic bom poslov nazaj (če se bomo tko odločil), pa bodo pol sam za vas (k hočte komplicerat) natisnil majice z dolgimi rokavi .)

Sej jst tut razumm, da smo se mi tko odločil (za eno s kratkimi in eno z dolgimi rokavi), ampak ker je pač pršlo do napake (kar se zgodi) je zdej tko kot je. Če pošlem te majice nazaj, jih bodo uničl, ker jih oni nimajo kej rabt... pa pač natisnl tok komadov z dolgimi.

Folk, men je res žal, da sm se jst sploh začeu kej ment o teh majicah, ker mi gredo že tooooooook na kurac, ker je tok komplikacij pa tega... Najprej smo čakal folk, ker ni plačov, pol smo se jebal z logotipom... pol poberanje keša pa use to... Telefona sm si nabov 10k, okol 4k je sam od klicarjenja v tiskarno pa tistih osebkov k niso plačal...

JST MAM TEGA POUHN KURAC, zdej še tole zrihtamo tko kot je... in pol se men rahlo jebe za vse :closedeyes:

Pa če bomo majice pošiljal nazaj... boste lepo počakal, da pridejo majice z dolgimi rokavi in boste pol obe naenkrt dubil, ker drugač bo spet tok kompliceranja glede tega... :wacko:

Mene ste zbral kao za predsednika... pa k nekateri pravte, da bi se jst mogu odločt, sam če se jst odločm, se bom zameru enim oz, drugim, pol bom pa spet jst usega kriv, kot da sm jst use zajebov.

P.S. Pa da ne bote misl, da sm tečn, sam pač povem kako je... ker je kr velik komplikacij glede tega... in ni to tok lahko urejat, kot zgleda.

lp, GrCaR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men kr dve kratki dej pa je....pridem enkrat iskat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah spet bi mal počakal pa pol vidl...to je bullshit!

Poslat nazaj takoj v pondelk in pridemo v torek po nove!Pa napizdi tisto tiskarno kaj si dovoljo...

Pa še nekaj...a ti grčar si to že plaču???Če si,kako da nisi preveru že gor tega pa jim takoj povedu kako pa kaj???

Mislm men je vse skupej kr neki ker se samo čaka ene čaka druge pa to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ne me zdej pojest kar bom reku.... :D

zahtevamo bračilo denarja...oz naj nam dajo polovico keša nazaj pa bomo obdržali te majice to jim predlagi...ker tko k je yamaha reku...kaj si dovoljo...da im ne bo treba zdej u smeti zmetat bomo pa mi šli v minus...NE!! .) kr nej poskrbijo...al da v roku ENGA tedna dobimo zahtevano in že plačano naročilo ali pa naj denar vrnejo...lahko jih rešimo samo tako da nam vrnejo polovico denarja saj bi majice oni itq vrgli v smeti če jih mi zdej vrnemo...tko da...napizditis :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah spet bi mal počakal pa pol vidl...to je bullshit!

Poslat nazaj takoj v pondelk in pridemo v torek po nove!Pa napizdi tisto tiskarno kaj si dovoljo...

Pa še nekaj...a ti grčar si to že plaču???Če si,kako da nisi preveru že gor tega pa jim takoj povedu kako pa kaj???

Mislm men je vse skupej kr neki ker se samo čaka ene čaka druge pa to...

Oni so men predračun poslal za 23 majic z dolgimi in 23 majic s kratkimi rokavi... jst sm plačov po predračunu preko KLIK-a in oni so pol to dal tiskat.

Jst bom zase obdržu 2 majici s kratkimi rokavi... vaše pa bom vrnu... pol bote pa lepo čakal (Ker oni nimajo majic v tiskarni ampak ene 2 dni traja, da dobijo majice, pol pa še kakšen dan, da jih natisnejo!

Pa jst se ne bom čist nč pizdu, ker se mi ne da... Lepo se bom zmenu, da ko bodo majice natisnjene, da mi jih pošlejo nazaj.

Oprost, samo tiskarna tudi ni v roku dostavla artikle, ali pač.

Odločte se, men je vseeno.

Tiskarna je vse izpolnila tko kot je blo dogovorjeno (s tem mislm z rokom)

ok ne me zdej pojest kar bom reku.... :D

zahtevamo bračilo denarja...oz naj nam dajo polovico keša nazaj pa bomo obdržali te majice to jim predlagi...ker tko k je yamaha reku...kaj si dovoljo...da im ne bo treba zdej u smeti zmetat bomo pa mi šli v minus...NE!! .) kr nej poskrbijo...al da v roku ENGA tedna dobimo zahtevano in že plačano naročilo ali pa naj denar vrnejo...lahko jih rešimo samo tako da nam vrnejo polovico denarja saj bi majice oni itq vrgli v smeti če jih mi zdej vrnemo...tko da...napizditis :D

Ja jst jih lahko prašam, če so zato, sam ene par osebkov še vedno hoče majice z dolgimi rokavi, pa tut če nm keš vrnejo (del denarja) se bodo, pizdl, ker ne bodo mel majic z dolgimi rokavi.

Pa sej sm napisu, da so oni rekl, da ni problema, da lahko vrnemo majice in nam stiskajo druge!!! PIZDA BERTE MAL!!!

Tist k bi meu 2 kratki majici, lahko pride iskat, drugi pa čakejte, da se zmenmo kaj bomo naredl!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zorganiziraj en sestanek za vse člane pa se zmenite lepo vsi skupaj, ne pa takole po internetu.

Datum se poskuša uskladit tako da ne bo preveč v konfliktu z nujnimi obveznostmi, glas tistih ki se jim pa ne bo dalo vzeti par uric za en dan se pa ne bo upošteval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zorganiziraj en sestanek za vse člane pa se zmenite lepo vsi skupaj, ne pa takole po internetu.

Datum se poskuša uskladit tako da ne bo preveč v konfliktu z nujnimi obveznostmi, glas tistih ki se jim pa ne bo dalo vzeti par uric za en dan se pa ne bo upošteval.

nekateri so prezaposleni oz. še neresni za take stvari....mislm kukr mamo izkušnje z obiskanostjo teh sestankov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si vzel cajt pa prebral temo kakih 35strani nazaj :OK: ja ni treba hvalit, že vredu :blush:

čisto iz vidika tretje osebe TEBI GRČAR svetujem, da majice pustiš tako kot so in nč ne vračaš (niti ene) za osebke ki pizdijo zaradi dolgega rokava naj si jih došijejo... s firmo kjer pa so vam tiskali se zmeni za dobropis... to pomen, da ob naslednjem naročilu boste imeli nekaj dnara v dobrem. Pa naslednje naročilo (konec sezone ali drugo sezono kakorkoli) naročiš ponovne te famozne dolge majice ;)

Fertik.

OSTALI Pizdiči pa dejte kdaj tudi sami kej zorganizirat pa boste znali cenit, v tem primeru, Grčarjevo delo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A VES KWA GIZMO!! cist je strinjam s tabo :>>

zato pa je Grco DA PREZ ne kdo drug

:OK: :OK: GrCaR :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Tist k bi meu 2 kratki majici, lahko pride iskat, drugi pa čakejte, da se zmenmo kaj bomo naredl!!!

Ja fajn zdej bomo pa še na to čakal da se vsi skupej spomnejo pa ene 3X premisljo kaj bi .)

Ammmm...samo naglas razmišljam ampak a obstaja varianta, da enostavno vzamem 1 kratko majco pa ostal keš in to je to...če se vm ne da nazaj pošilat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fajn zdej bomo pa še na to čakal da se vsi skupej spomnejo pa ene 3X premisljo kaj bi .)

Ammmm...samo naglas razmišljam ampak a obstaja varianta, da enostavno vzamem 1 kratko majco pa ostal keš in to je to...če se vm ne da nazaj pošilat .)

ostal keš? :blink: Pa pizda, a ti mislš, da sm jst banka al kaj? :angry2:

Zdej bomo lepo počakal, da se bomo spomnl, kaj narest.

lahko pa prideš po 1 majico in greš ves zadovoljen domov (brez dodatnega keša) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In sm po domač povedan dau 4 jurje 500 za eno kratko majco???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In sm po domač povedan dau 4 jurje 500 za eno kratko majco???

odločitev je tvoja .) Al počakamo... pa vidmo kaj bo, al pa tko kot sm napisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčar sj vem da so pizdarije zdj s temi majcami nazaj pošilat, pa dogovarjanje pa use...

Sam dost bedn je met 2 isti kratki majci, če smo se že odločil!Do tistga cajta (komur se da do tebe skočt) pa sam dvignemo tisto kratko majco :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte... v pondelk bom poklicu v tiskarno... pa bom se probu za en dogovor zment (se mi ne da zdle razlagat).

In v pondelk vse izveste. Zdej lahko dvignete po 1 kratko majico, za tiste druge bomo pa pol vidl.

Bomo pa v vsakem primeru dobil še dolge majice!

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa če uzamete zdej pač 2 kratki majci.....pa pač k se prva zgoni drugo oblečete...

pa se dodatno naroči dolge .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte... v pondelk bom poklicu v tiskarno... pa bom se probu za en dogovor zment (se mi ne da zdle razlagat).

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne Grčy nč nam ne povej!Nočmo vedt! :P

Ti se sam zmen pa pol povej kako pa kaj bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem se kot Gizmo potrudil in prebral kar nekaj strani o tem kar ustvarjate. Zadeva je pohvalna, ker ste se odločili spoznati in družiti med sabo.

Glede majic pa bi bilo nekako tako. Grcar ne smeš se razburjati že pri malih komplikacijah z naročilom majic. Kako bi potem moralo biti v uradnih klubih kjer je potrebno zorganizirati 100 stvari, imeti posla z financami, davkarijo, občino, upravno enoto,... To ni popolnoma noben problem s temi majicami.

Po mojem bi majice morali vrniti. Ali pa za nevšečnosti zahtevati, da vam natiskajo majice z dolgimi rokavi te pa vam prepustijo brezplačno. Sedaj se vam ta zadeva zdi mali problem pa boste videli na koliko večjih boste še naleteli (ne samo v povezavi z motorizmom). Tako boste tudi videli, da se ne smete pustiti zajebavat (namerno ali nenamerno) in se postaviti za svoje pravice. Njihova napaka je bila in naj jo sami pojejo. Nekateri ljudje komplicirajo tam kjer problema ni, vi pa bi kar tako požrli napako. Z vašo mladostjo tiskarna tudi računa na to, da ne boste komplicirali. Vseeno bi morali in zahtevati še kakšno stvar za opravičilo (kot je ta 2 kratka majica recimo, ker oni res nimajo kam z njimi). Če pa se vam ne da prepirati s starejšimi pa prosite koga. Navsezadnje ima Grcar prav gotovo predračun na katerem piše kako in kaj in seveda naročilo, ki je nepravilno izvedeno. Popolnoma razumem, da nekaterim to ni všeč. Tudi težko verjamem, da je za 23 majic razlika med kratkimi in dolgimi rokavi samo 2000 SIT (to bi bilo 86 SIT na majico), edino če so te z dolgimi rokavi precej slabše kvalitete.

To je samo moj predlog odločite pa se seveda sami .)

Lp in srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!