Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Tudi sam sem se kot Gizmo potrudil in prebral kar nekaj strani o tem kar ustvarjate. Zadeva je pohvalna, ker ste se odločili spoznati in družiti med sabo.

Glede majic pa bi bilo nekako tako. Grcar ne smeš se razburjati že pri malih komplikacijah z naročilom majic. Kako bi potem moralo biti v uradnih klubih kjer je potrebno zorganizirati 100 stvari, imeti posla z financami, davkarijo, občino, upravno enoto,... To ni popolnoma noben problem s temi majicami.

Po mojem bi majice morali vrniti. Ali pa za nevšečnosti zahtevati, da vam natiskajo majice z dolgimi rokavi te pa vam prepustijo brezplačno. Sedaj se vam ta zadeva zdi mali problem pa boste videli na koliko večjih boste še naleteli (ne samo v povezavi z motorizmom). Tako boste tudi videli, da se ne smete pustiti zajebavat (namerno ali nenamerno) in se postaviti za svoje pravice. Njihova napaka je bila in naj jo sami pojejo. Nekateri ljudje komplicirajo tam kjer problema ni, vi pa bi kar tako požrli napako. Z vašo mladostjo tiskarna tudi računa na to, da ne boste komplicirali. Vseeno bi morali in zahtevati še kakšno stvar za opravičilo (kot je ta 2 kratka majica recimo, ker oni res nimajo kam z njimi). Če pa se vam ne da prepirati s starejšimi pa prosite koga. Navsezadnje ima Grcar prav gotovo predračun na katerem piše kako in kaj in seveda naročilo, ki je nepravilno izvedeno. Popolnoma razumem, da nekaterim to ni všeč. Tudi težko verjamem, da je za 23 majic razlika med kratkimi in dolgimi rokavi samo 2000 SIT (to bi bilo 86 SIT na majico), edino če so te z dolgimi rokavi precej slabše kvalitete.

To je samo moj predlog odločite pa se seveda sami .)

Lp in srečno

Podpis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst se podpišem... :D

sam jst sm zastopu da je 2000 razlika glede na plačilo ene osebe...4560 al neki tazga je blo...tko da je 2000 več dolga majca...mah sej štekate kaj mislm no...

drgač pa grčar tko nared kot je reku Ganges...tale stavek je pa najolj tak da bi jim kr bombo vrgu k je tok resničen...oni računajo da bomo mi zdej lepo popustil pa ups jebiga ne bojo nč v minusu...sej če se ONI zmotjo je to njihov problem ne naš...kaj pa če bi se mi zmotil pa namest 4560 na osebo dal 1560....ups sorči lubica moja(tiskarna :D ) zmotu sm se mal premal sm plaču...sej je kul ane...ni kul!!!!oni nm ne bi popustil in bi težil mi bomo pa njim...seveda se da use tud lepo pogovort...sam povedat jim je treba da ns ne bojo mel za še mlajše in naivnejše kot smo...

no tale stavek me najbl pogreje k je čist prou povedu :D

Z vašo mladostjo tiskarna tudi računa na to, da ne boste komplicirali.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst se podpišem... :D

sam jst sm zastopu da je 2000 razlika glede na plačilo ene osebe...4560 al neki tazga je blo...tko da je 2000 več dolga majca...mah sej štekate kaj mislm no...

drgač pa grčar tko nared kot je reku Ganges...tale stavek je pa najolj tak da bi jim kr bombo vrgu k je tok resničen...oni računajo da bomo mi zdej lepo popustil pa ups jebiga ne bojo nč v minusu...sej če se ONI zmotjo je to njihov problem ne naš...kaj pa če bi se mi zmotil pa namest 4560 na osebo dal 1560....ups sorči lubica moja(tiskarna :D ) zmotu sm se mal premal sm plaču...sej je kul ane...ni kul!!!!oni nm ne bi popustil in bi težil mi bomo pa njim...seveda se da use tud lepo pogovort...sam povedat jim je treba da ns ne bojo mel za še mlajše in naivnejše kot smo...

no tale stavek me najbl pogreje k je čist prou povedu :D

risko... razlika med eno dolgo in eno kratko majico je 150 sit.

Sej ne bomo nč popuščal... neki se bom probu zment, kar sm nekaterim razložu, zdej se mi pa ne da več. Počakte do jutr, pa vm bom točno povedu kako bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grčo...zdej pa sam neki...povej jim da bomo usi pršli z našimi prdulcami in da bomo auspuhe jim zabil v njihove kosmate zaraščene ritkice in bomo gas prbijal da jim vsa čreva popeče in zažge pa zasmrdi...pol jim bo pa še bahc kolena pa komolce km zatlaču :P

(vesel sm k sm se mato prvič u lajfu nauču pa se morm sprostit; se opravičujem :blush: )

aha to glede cene nim vedu...tnx loobek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuu jst pa še s TDMko pridm pa lahk kr dva na avspuhe nabijm :D :P Sam da mi kšn umaže kej moje auspuhe bo še lizu tist drek dol z njih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm klicu v tiskarno... pa sm jim reku, da bi radi majice z dolgimi rokavi, pa je reku, da ni problema in da jih bo takoj naroču. V roku 2h dneh jih dobijo, pol pa ene par dni da jih natisnejo, pol mi jih bodo pa poslal. Za tele napačne majice (kratke), pa sem jim neki predlagov, pa je tip reku, da more šefa prašat in da mi jutr sporoči.

Ej MI, a so hude majice ane :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm klicu v tiskarno... pa sm jim reku, da bi radi majice z dolgimi rokavi, pa je reku, da ni problema in da jih bo takoj naroču. V roku 2h dneh jih dobijo, pol pa ene par dni da jih natisnejo, pol mi jih bodo pa poslal. Za tele napačne majice (kratke), pa sem jim neki predlagov, pa je tip reku, da more šefa prašat in da mi jutr sporoči.

Ej MI, a so hude majice ane :OK:

Ej se po taprvo kratko lahk pride?

Dobr si se to zmenu zdej sam še našunti tipsone da dajo une tadruge zastojn pa smo zmagal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej se po taprvo kratko lahk pride?

Dobr si se to zmenu zdej sam še našunti tipsone da dajo une tadruge zastojn pa smo zmagal ;)

Ja po eno kratko lahko prideš...

Bom vidu, kaj se je un tip zmenu s šefom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mau se sicer pozno oglašam, sam jaz sm tud za to da se za ta dnar k smo ga dal dobi 1 kratko in 1 dolgo majico. (NE 2 kratkih!) Ali pa neka tvoja nova ideja -grcar, ki pa nam je še nis predstvu :)

lp, KRIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mau se sicer pozno oglašam, sam jaz sm tud za to da se za ta dnar k smo ga dal dobi 1 kratko in 1 dolgo majico. (NE 2 kratkih!) Ali pa neka tvoja nova ideja -grcar, ki pa nam je še nis predstvu :)

lp, KRIK

Sej bomo dobil 1 dolgo pa 1 dolgo majico ;)

Moja ideja je pa glede tistih 23kratkih majic, k so jih preveč poslal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bomo dobil 1 dolgo pa 1 dolgo majico ;)

Moja ideja je pa glede tistih 23kratkih majic, k so jih preveč poslal :)

Ja in kako ste se zdej zmenil za une kratke majce k so jih narobe stiskal???

No sej zdej je tko kot smo bli dogovorjeni zdej je sam še uprašanje če dobimo še kej đabe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in kako ste se zdej zmenil za une kratke majce k so jih narobe stiskal???

No sej zdej je tko kot smo bli dogovorjeni zdej je sam še uprašanje če dobimo še kej đabe :P

nism dubu še nč odgovora.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bomo dobil 1 dolgo pa 1 dolgo majico ;)

Moja ideja je pa glede tistih 23kratkih majic, k so jih preveč poslal :)

sam jaz bi mel raj eno dolgo in eno kratko :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam jaz bi mel raj eno dolgo in eno kratko :lol1:

ups :D

vsi dobimo eno dolgo in eno kratko majico ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keš prnes, pa ti še kkšno naročim :P

Dost si mi ti že dnarja pobrav :D :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fol kste za akcijo da bi sli cez poletne se zmenmo nekrat na morje na hrvasko ?? :P povejte mal kdo bi sel dej tko da mal nardimo en seznamcek :P hvala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf težko ker grem jst pa moj bratranc pa fotr in stric. Vi primorci rajš prlette v soboto na zbor v medvode pa prespimo pol tm ane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!