Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

helou a kdo ve kdaj je motozbor v kranju??? baje da je ta vikend??? najlepša vam dala za odgovore :D

ja baje da ja .. sva misnla it s frendom gor samo kot ze najbrz ves me jeba sola :D tko da sliki kej pa objavi da bom mal smeglevu k me ne bo :( :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekatere še zmer majice čakajo, tko da pridte iskat, drugač pa dobite k se vidmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ pobi! Zdj sm se spomnu spet mal sm gor pisat pa sm porajtu d mam nick k mal na vš moto klub uleče pa vs najprej prašam č vs kj mot sj kj druzga kt reklame vm nom naredu :OK: !?k res nimam vesela d bi ga spreminu, ubistvu sm tok len d se mi ga ne da :P !

Lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja! meu sm ga kymcota zing 125 pa sm prejšn tedn prodav! zdl pa neki spet gledam aquilo 250 pa to !! sam je pa tko d sm jst bl solo raider! mislem ne me narobe zastopt do zdj sm se najrajš sam furov ampak k se pa kje ustavm pa ni lepšga kt drušno met!!tk d zaenkat me še nima d bi se u kkšn klub učlanu če me pa prrime se pa itak slišmo sj z grčarjamse poznamo če se me še spomne pa vrjetn še s kkšnmu!!!

Lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja! meu sm ga kymcota zing 125 pa sm prejšn tedn prodav! zdl pa neki spet gledam aquilo 250 pa to !! sam je pa tko d sm jst bl solo raider! mislem ne me narobe zastopt do zdj sm se najrajš sam furov ampak k se pa kje ustavm pa ni lepšga kt drušno met!!tk d zaenkat me še nima d bi se u kkšn klub učlanu če me pa prrime se pa itak slišmo sj z grčarjamse poznamo če se me še spomne pa vrjetn še s kkšnmu!!!

Lp miha

Ja se spomnm :D

Dej zrihti mi kupca za Daelima, k morm zdej prodat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če kkšnga pametnga človeka srečam ti povem!! Mrbit clo enga poznam k bi ga interesiral! :D Drgač pa a boste kj pršli u kranj na zbor k bo pomoje okol 14.7 č s prov spomnem d se spet mal srečamo pa kkšno rečemo :OK: !!??? Kuga boš pa kupu zdj če prodajaš :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če kkšnga pametnga človeka srečam ti povem!! Mrbit clo enga poznam k bi ga interesiral! :D Drgač pa a boste kj pršli u kranj na zbor k bo pomoje okol 14.7 č s prov spomnem d se spet mal srečamo pa kkšno rečemo :OK: !!??? Kuga boš pa kupu zdj če prodajaš :hmm: ?

Dej ti sam sprašuj. Učer sm zaarov kawasaki Z750 in zdej morm daelima prodat, da grem pol loh tega iskat.

Za Kranj pa ne vem, ker še ne bo izpita in pol ne vem točno :D Mogoče :)

Če zrihtaš kupca, dobiš za gajbo pera :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če kkšnga pametnga človeka srečam ti povem!! Mrbit clo enga poznam k bi ga interesiral! :D Drgač pa a boste kj pršli u kranj na zbor k bo pomoje okol 14.7 č s prov spomnem d se spet mal srečamo pa kkšno rečemo :OK: !!??? Kuga boš pa kupu zdj če prodajaš :hmm: ?

o fak pa ne 14ga....tkrt bom ze na morju... jebemnti....tale krnaj me pa zmer zjebe...joj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o fak pa ne 14ga....tkrt bom ze na morju... jebemnti....tale krnaj me pa zmer zjebe...joj...

a ni Kranj 8 in 9ga?

Drugač pa 14ga je piknik pr men :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baha sej jst tud nč ne vem :P

Grčo to pa ni lepo da nam nisi povedu :devil:

Evo, zdej si zvedu :P

Sm mogu se še s sestro zment, kdaj bo ona mela, pa kdaj jst. In pol sva se zmenila, da ona v soboto, tko da mamo mi piknik v Petek 14.7.2006, pr men :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja tu sploh ni blo lpo :( to je kr neki a ... :cry:

?

Kwa te pa zdej mede. Sej sm vm zdej povedu kdaj bo ;)

Bahči, ne jokat :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej veš :D

Pa dragat bomo loh šli ;)

O fajn...piknik :OK:

Pa še dragi...pol pa kr s tdmkico pridm ;)

P.S.:

Mam eno kolegico k zlo rada pozera tko da bi se prec slikala v naši majci ampak se ona raj naga slika tko da si z njo nimamo kej pomagat :P B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne hecam...sva že zmenjena da se na TDMko usede za kakšno fotko...sevede samo s čelado ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!