Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

čene se jih pa najame iz kšnga "red in bleka" iz kokrce (javna hiša) :D :naughty: :wacko: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ql, lahk mene tud štejte (ne za pedra, ampak za na pinik). Bom še jz magari k Leclercu pršu pa gremo pol skp tja.

:afro2:P.I.M.P. :yea2: Prpelu bi nekaj bab, sam kaj k bi jih vsi radi nategnl (eno pecam, druga je pa sošolka).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:afro2:P.I.M.P. :yea2: Prpelu bi nekaj bab, sam kaj k bi jih vsi radi nategnl (eno pecam, druga je pa sošolka).

ah kje.... :grrr :grrr nismo vsi taki :) ... a boš pršou z tanovo aprilio??? drgač bi pa lohka kj babnc zrihtal, da tja pridejo, pol pa jih mi (usak 1no uzad ruknemo).. pa na piknik pelemo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jebte se .)

sam res a lahko bi prpelal kire prasicke sabo :P u jeaa :D ceprow upam da bo grcar castu mal spegl da se ustimam mal in skocm se do ene pupe v lj :P

do sandlce bi on skoču...mah jst pa bahči vs bova use :devil: :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da vs še v tej temi spomnm na petek .)

V petk pr men od 4h naprej žurka. :OK: :kva2: Placa za motorje dost, za ns tut dost placa. Če bo kdo prespau, si nej prnese spalko, al ga bomo pa pil do jutra :OK:

Če bo kdo hotu kupt še majico, jo bo lahko...

Še koga kej zanima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabu sm dodat, da kdor hoče spat, bi blo najbol da si prnese spalko pa šotor (al pa če se zmente kdo ga bo prnesu), da ne bote na prostem spal :) Ker tooook velik placa za vse pa nimamo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa baha mava postlo od fotra ma mtke samo za naju ane? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK VSI KI SE NE SPOZNATE NA LJUBLJANO PRIDTE OB 16.00 pred LECLERC (prosim pridite raje prej kot kasnej, da ne bo preveč čakanja)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabu sm dodat, da kdor hoče spat, bi blo najbol da si prnese spalko pa šotor (al pa če se zmente kdo ga bo prnesu), da ne bote na prostem spal :) Ker tooook velik placa za vse pa nimamo :D

Grčar a bo kaj placa na kakšnem kavču?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa če se kompler usi zmenmo da se dobimo pr leclercu...pa kupmo tam stvari...pa gremo pol direktiva do grčota... :OK:

za na kavč...ti pa jst povem...da je za moje lubice k jih bo velik(ena izmed njih je baha :P ) že use rezerviran :P

(ne nism gay ne se me ustrašt... :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(ne nism gay ne se me ustrašt... :D )

vsak dan bolj dvomim v to :wacko: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK VSI KI SE NE SPOZNATE NA LJUBLJANO PRIDTE OB 16.00 pred LECLERC (prosim pridite raje prej kot kasnej, da ne bo preveč čakanja)

eni tud ne vemo kje je ta leclerc!!! a nebi mogu kšn tisto zemlevid ljubljane kle gor napopat pa pot do leklerka uznačt al pa do grčota iz celovške pa obvoznce pa... lepo prosm!!! DANKE VRIJ ZELO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak dan bolj dvomim v to :wacko: :slap:

ej...ti pa bod rajš tih...ker bom sedu s tabo na motorju...da mi en bojo roke kam ušle...ne bit preveč pametn zdej...ker ti pol ne bo godno..ali pač :P :naughty:

eni tud ne vemo kje je ta leclerc!!! a nebi mogu kšn tisto zemlevid ljubljane kle gor napopat pa pot do leklerka uznačt al pa do grčota iz celovške pa obvoznce pa... lepo prosm!!! DANKE VRIJ ZELO

jah sej do mene znaš pridt??...tm k smo se mi zanč vozil...tm se dobimo pa gremo do leclerca...pol pa do grčovine :P

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej mi ti prideš h grčarju???

Se že dolg nismo vidl pa bi blo pošten kak pivce strest :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej...ti pa bod rajš tih...ker bom sedu s tabo na motorju...da mi en bojo roke kam ušle...ne bit preveč pametn zdej...ker ti pol ne bo godno..ali pač :P :naughty:

jah sej do mene znaš pridt??...tm k smo se mi zanč vozil...tm se dobimo pa gremo do leclerca...pol pa do grčovine :P

bom probou najdt, se bom potrudu:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za na kavč...ti pa jst povem...da je za moje lubice k jih bo velik(ena izmed njih je baha :P ) že use rezerviran :P

(ne nism gay ne se me ustrašt... :D )

Ej a ne bota vidva na zakonski? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nisem siguren če bom lahko, ker obstaja možnost da bom mogu cel dan delat :BUA:

drugač pa grčar lohka vseen eno kontaktno telefonsko pustiš, če že slučajno utegnem priti in se zgubim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a ne bota vidva na zakonski? :? :?

bova ja...sam še za najine ženske k bova opravila najin posel morva met prostor.. :)

@peshy boy...ne svetujem ti bit pr rambotu....pa grčar da mi daš tega psa stran...ker veš kako je če sm jst v njegovi bližini...ti bom kr v naročje skoču :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 question: Kok bo majca, pa če maš še 52 al pa 54 velikost

1500 sit, velikosti so pa od M - XXL

Grčar a bo kaj placa na kakšnem kavču?

ne vem

eni tud ne vemo kje je ta leclerc!!! a nebi mogu kšn tisto zemlevid ljubljane kle gor napopat pa pot do leklerka uznačt al pa do grčota iz celovške pa obvoznce pa... lepo prosm!!! DANKE VRIJ ZELO

k boš pršu na Celovško iz smeri Medvod, se ustav na bencinski OMW... pa me poklič, bom pršu do unga križišča kjer morš not zavit .)

Se bota z runotom mal stisnla :D

Rambotom .)

jaz nisem siguren če bom lahko, ker obstaja možnost da bom mogu cel dan delat :BUA:

drugač pa grčar lohka vseen eno kontaktno telefonsko pustiš, če že slučajno utegnem priti in se zgubim :D

cifra je v mojem profilu :)

bova ja...sam še za najine ženske k bova opravila najin posel morva met prostor.. :)

@peshy boy...ne svetujem ti bit pr rambotu....pa grčar da mi daš tega psa stran...ker veš kako je če sm jst v njegovi bližini...ti bom kr v naročje skoču :P

Rambo bo skos spuščen, ker drugač bo živčn zlom doživu :lol1:

Folk, najprej pridete do mene, pol gremo pa v Merkator nabavt, kar bomo rabl. Bo šla sestra zravn, da bo z avtom domov pelala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!