Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Uh zadnje tedne me ni doma in ko pridem že zvem... :cry: :cry:

BREZ BESED :cry: :cry:

Se dobimo pr grčarju ob 14ih, al kako je zmeneno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh zadnje tedne me ni doma in ko pridem že zvem... :cry: :cry:

BREZ BESED :cry: :cry:

Se dobimo pr grčarju ob 14ih, al kako je zmeneno?

ja pr men ob 14h. (to velja za tiste, ki greste mimo mene... - štajerci,gorneci, dolenci.) Z ostalimi se pa dobimo v Logatcu pred Merkator centrom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mi bo uspelo motor naspol skup nardit se vam pridružim tistim ki grete iz mb...

drugač pa :( R.I.P. Mte

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mi bo uspelo motor naspol skup nardit se vam pridružim tistim ki grete iz mb...

drugač pa :( R.I.P. Mte

LP

če češ te js pelam ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ikebana naročena, jutr jo bodo prpelal v vežico, tko da ne bo problemov. Zjutri morm kupt še eno veliko svečo, za na kraj nesreče :cry:

Mel bomo kratek govor, prebral bomo kar je modri_dirkač napisu. Sam me zanima, a bi kdo drug namest mene prebrau :? ker men je blo že pr njegovih starših tok baaad :BUA: da bi rajš vidu če bi kdo drug prebrau :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak...motor je skup naret upam da bo zdržu 160 km... drugač sandi pa me klikni pol na msn pa da se še z gregorjem (varaderodriver) zmenmo...če ne pa me naj en pokliče mam tel. v profilu...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo za da bi šu z mano do groba al pa do kraja nesreče...me ni blo na pogrebu pa se mi zdi da bo tko še najbol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bed ej. Jst se spomnem da me je na Aškerčevi vedno kej sprašvov glede mitota, pa stalno sem ga gledu z svojim sošolcem k sta bla best frenda. Ne morem vrjet da se je to zgodl. :( prov težko se bo navadt da ga ni več. Drugače bi zelo rad prišel na pogreb, vendar lih takrat enkrat končujem z treningom na marofu tko da ne bom utegnil.

Roky: mi bi se pa lahka enkrat na kaki pijači dubl, ker po pol leta se mi zdi bedasto zakva smo se skregal in bi lahka zakopal bojno sekiro.

Lp

Mal pozn odgovarjam,sam sm šele zdele opazu post.Noja to, kar si ti opazil po pol leta sem jaz opazil po enem tednu :glare: Drugače pa za pjačo ni problema,zadnje čase sm dost v Litiji pa mi do Črnuč ni tko deleč :) Pošlji PM pa se zmenva ;)

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo za da bi šu z mano do groba al pa do kraja nesreče...me ni blo na pogrebu pa se mi zdi da bo tko še najbol...

Bi jst šou, pa ni izpita :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo šli enkrat, magar med vikendom, ker zdej je itak dež :BUA:

Če greste... bi šel še jaz.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk, a je kdo zato, da bi se Sršeni zdej enkrt dobil pa da gremo na paintball al pa na airsoft (tisti k hočjo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za paintball sm tut jst prec za...več nas je bolše je :OK:

Za do Mteta pa ta tedn kako dopoldne če bo lepo,ker popoldne delam,sam neki vreme jebe zadne cajte...no če ne prej pa nasledn tedn pozn popoldne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!