Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

folk, a je kdo zato, da bi se Sršeni zdej enkrt dobil pa da gremo na paintball al pa na airsoft (tisti k hočjo).

Jaaaa..... :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

killroy bi šou tut :grim Čeprov ni sršen :)

hehe...sej mate kšne plakete z nazivom "častnega člana" :) drgač mi sicer bl diši airsoft, sam bomo vidl kako bo ljudstvo izvolilo :)

Popravljeno . Popravil Killroy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma men pa bolj paintball diši...se vsaj pozna k se strelaš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej z airsoftom se tud pozna če se strelaš. Ti taka pikica od udarca ustane. Ampak paintball je bolj - se tak lepo vidi ko ga zadaneš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh 0 ne peče ;) To je super stvar, ta airsoft. Moj prijatelj se nekako pol-profesionalno ukvarja s tem. In sem se že parkrat pridružil pri raznih bitkah. NORO!! :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo umazani ko prasci :P

@mjemec: Odvisno kam dobiš. Jst sm vidu po televiziji enga, k je rafal dobu točno v usta, pa mu je vse predne zobe polomil.

Za tako mejhno plastično kroglco 50-70m daleč poslat more bit kr sila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so majiceeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a si jih naroču pa plaču? :grrr :grrr :grrr

tko da tih bod. A bi rad da ti jih zastonj dam, pa še prpelm tja al kaj. Dej odj*bi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res, če nimaš sreče in pa še posebaj če nimaš vse potrebne zaščitne opreme, je lahko stvar tudi nevarna... Drugače pa sila ni prevelika, maximalna dovoljena energija izstrelka je 1 Joule kar ni ravno veliko ;) (npr. Desert Eagle ima 1650 Joule-ov :kva2: :naughty: :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ne zdej tle nabijat kaj je bolš, zdej me sam zanima, kok bi jih šlo!

Jaz sem za, samo ne v kakšnem dežju, da niti gor ne bom mogu pridet..........

Mene štej.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest grem tud zravn če lah drgač nism član... aja pa se kje bo to prblizn :?

jst predlagam da če gremo paintball pejmo k spyder ju v lj :OK: :OK: :OK: klik je res zakon :OK: sam jst bi šou raj airsoft.. še nism biu pa me zanima :) :) seveda greš lohka zravn .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst predlagam da če gremo paintball pejmo k spyder ju v lj :OK: :OK: :OK: klik je res zakon :OK: sam jst bi šou raj airsoft.. še nism biu pa me zanima :) :) seveda greš lohka zravn .)

QL to sploh ni TOK drago, tko d bi se kr joinov, sam moramo pa res počakat d se vreme popravi, če ne drugač do zime d vsaj zamrzne use lepo, kr drgač bomo do gat usrani :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

QL to sploh ni TOK drago, tko d bi se kr joinov, sam moramo pa res počakat d se vreme popravi, če ne drugač do zime d vsaj zamrzne use lepo, kr drgač bomo do gat usrani :grim

sej dobiš kombinezone :OK: :OK: nepremočljivi so :OK: takrt sm se jst kr po potoku pa lužah z njimi valov :OK: :OK: pa je blo prov hudo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res, če nimaš sreče in pa še posebaj če nimaš vse potrebne zaščitne opreme, je lahko stvar tudi nevarna... Drugače pa sila ni prevelika, maximalna dovoljena energija izstrelka je 1 Joule kar ni ravno veliko ;) (npr. Desert Eagle ima 1650 Joule-ov :kva2: :naughty: :D )

In desert eagle je??? :? :)

sam da nas bo več kot 14 da dobimo popust :D

Itak smo dijaki...oz. nekateri še mal pa bomo študentje :P

:OK:

sej dobiš kombinezone :OK: :OK: nepremočljivi so :OK: takrt sm se jst kr po potoku pa lužah z njimi valov :OK: :OK: pa je blo prov hudo :OK:

Jp...taki beli so,a ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In desert eagle je??? :? :)

ena ful huda pištola ubitačna :OK: :OK:

Jp...taki beli so,a ne :D

:grrr :grrr vojaških barv :grim :grim si k predator s tisto masko :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst predlagam da če gremo paintball pejmo k spyder ju v lj :OK: :OK: :OK: klik je res zakon :OK: sam jst bi šou raj airsoft.. še nism biu pa me zanima :) :) seveda greš lohka zravn .)

No se nas zbere 14+.... pa naj npr. grčar pokliče kot predstavnik moto kluba pa vpraša za ceno za vse.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!