Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

fantje (in dekleta :D ) zdej tkole je ne, dons takoj po šihtu sem se odpravu proti kraljevmu hribu, pa se peljem tam po dolini in vidim tablo za kraljev hrib, katero sem seveda že velikokrat videl na poti v kamnško bistrco, tam na tabli je tudi puščica desno. Seveda pa na kraljevem hribu še nikoli nisem bil... No in jaz gledam kje je tam kakšna cesta? in potem zagledam... In si rečem: WTF je pa to? pa to ni cesta ampak planinska pot??!!

No ibn potem sem si pač reku da pa da nebom šel ravn za brezveze v ta konc, grem pa mal cez ovinke vozt, in tako sem šol čist gor do koče v kamnški bistrci do izvira, pa nazaj. In potem ko sem bil že dol se mi je zaluštalo še enkrat :D in sem šel še enkrat gor pa dol :OK:

pol se pa peljem domov pa razmišljam: kako hudiča lahko folk tam z avto gor pride???

Ja in sedaj grem jaz gledat ta zemljevid k ga majo na njihovi strani, in ja seveda ne prokleta budala jaz, kraljev hrib je še kšn kilometr naprej :slap: :slap: :blush:

tako da sem se štirikrat (4x) vsega skupi pelu mimo kraljevega hriba in nič opravu :?

ja in za nameček vsega sem nekje na poti povozil žebelj, za kterega sem doma ugotovil da se prav lepo svetlika v gumi, potegnil sem ga ven, in seveda potem pa samo psssssssssss :slap:

jaja en zanimiv dan je dons, zjutri k sem šel na šiht me je spet en izsilu, na šihtu me je tok štrom stresu da mi še zmer zobje ploskajo skupi, potem grem na kraljev hrib in nekako ga ne najdem, sedaj sem pa še žebelj povozu :blink: en fucking bad day je dons, se prov bojim, kaj se bo še vse zgodilo v teh nekaj urah :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to se te da prepričat? ;) mnenje je težko spremenit...a ni tko? :hmm:

ma punce znate ta mnenja dobr spreminjat ;)

http://www.funlol.com/funpages/onlyonething.html :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ja no kiss kiss, no bang bang bang

:lol1: :lol1: :lol1:

Hudo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj zdaj.. se bomo za kako turo zmenil al pa kj?? :naughty:

kaj pa furaš???

a si sršen???

iz kje si???

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem z bleda, vozim yamaho dt 125r sršen nisem, samo vseeno se lahko zmenmo za kako furo fajno :P ma kdo kakšen predlog?

HEHE

19.8 grem v bohinj za 4 dni... grem z motorjem....uglavnm pa se lohka kj dubimo... pa gremo mal okol :OK:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem z bleda, vozim yamaho dt 125r sršen nisem, samo vseeno se lahko zmenmo za kako furo fajno :P ma kdo kakšen predlog?

Ti si naš :yea1: :yea1: :yea1:

Pa sej z bleda gor maš ogromn varjant za furat se...naslednič k pridm kej na bled se slišmo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk a bi šli na paintball zadnjo soboto v avgustu to je 26., al pa recimo prvo soboto v septembru, to je 2. septembra. Da ne bomo sam nakladal sem dal dva datuma, pa povejte če komu tedva datuma ne odgovarjata :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk a bi šli na paintball zadnjo soboto v avgustu to je 26., al pa recimo prvo soboto v septembru, to je 2. septembra. Da ne bomo sam nakladal sem dal dva datuma, pa povejte če komu tedva datuma ne odgovarjata :D

septembra :OK: ker ta mesc so še popravci pa matura :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakte fantje, gremo takrat, ko bo reeskotova mito popravljena.... kdaj bo to, ve le bog... :P

ej jst lahko zrihtam cenejš na kraljevem hribu pr kamniku... sm redna stranka tm... :) napiste kraljev hrib v google in "prečekirat" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to bo zdej enkrat cilindr ma že, glavo bo pa kmal dobu :OK: Pol more sam še un mehankar zrihtat.

Pa upam, da bo risko mene pelu :?

pi es: V temu mrazu bo že septembra sneg, tko da bo treba se zorganizirat (nečutimprstovpress) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav z to 2. zimsko vtjanto :OK: .

Sam eni nismo tok neumni oz. nimamo druzga prevoza,da se bomo z motorji sred januarja vozil ko je zuni pol metra snega ali pač! :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav z to 2. zimsko vtjanto :OK: .

Sam eni nismo tok neumni oz. nimamo druzga prevoza,da se bomo z motorji sred januarja vozil ko je zuni pol metra snega ali pač! :huh:

Boš dau za en tank pa se te z avtom pride iskat ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!