Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih kolesarskih voženj


Špilferderber

Priporočene objave

bicikl spucan in podmazan...vse štima...

ne vam pa kam sem založila bidon in rezervni set pljuč <_< ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bidon in pljučka

post-685-1124354832_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bidon in pljučka

to na sliki je olje za masažo in nenormalno velik set jošk....

ampak nej ti bo...close enough za prvič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Symru ti je dal "odlično" varianto, katero bom najbrž prevozil jutri popoldan (mogoče pade celo Črnivec kot preverjanje za furo okrog 3glava(vršič, sorca)), Kamniška pa definitvno, ker bo baje jutri popoldne ena žurka...

Je pa s Kamniško tako:tja se vse skozi počasi vzpenjaš in prideš mislim da do 600nmv, nazaj pa uživaš skoraj 20 km ob rahlem spustu(Dokamnika)

jp ... jaz sem par let nazaj poletno kolesarsko sezono otvarjal s to turo (to the max - na Črnivc), je pa res, da sem takrat verjetno ogromno tvegal, ko sem se kar iz prve pognal na Črnivc ... običajno sem potem rabil kak dan rehabilitacije ... tok me je zmahalo ... pa še enkrat sem, budalo, šel to naredit z enimi semi-profiji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi zame je Črnivc še neosvojen s kolesom, K.B. pa je bila samo enkrat pa še to precej na začetku -pred kakimi dvemi mesci po 500 prevoženih in lahko rečem da je bila takrat zame dosti. Je pa res da se jejutri ne bojim več toliko, ker imam občutek da nekaj moči sem pa le dobil v teh 1700 prevoženih v dveh mescih in pol. :devil:

Črnivec je pa druga pesem (šlepanje po eni nogi :doze: )ampak če hočem Vršič i nSorco dol poknit potem moram za "ogrevanje" Črnivec položiti. O:-)

Drugače pa jaz nisem profi (po ravnem med 20 in 30 ) po klancu pa kolikor pač gre (s K.B. je šlo nekaj čez 50, rekord pa imam z Izolske bolnice, ki je že precej blizu trimestni številki) Bognedaj da takrat kaj odpove na kolesu iz Šparove akcije za 5 cankarjev. :blush: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj lokalna na relaciji ponikva-razbor-dramlje-šentjur-ahac-brezje-ponikva :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa mislil, da bi v petek osvojil Črnivec, pa ni zneslo časovno. Sem pa pribrcal do K.B. in nazaj. tja gor debelo ur, nazaj pa skoraj 8 ur. (So kelnarce vabile, pa mlaje postavt, pa fantovšna... pa sploh ne vem natančno kako in kdaj sem se v postelji znašel. :doze:

@nagaya: ker te v iškem ni bolelo nič, te vabim da odbrcava Črnivec. če tudi to ne bo pomagalo, se bova preko Savinjske in Trojan (pavličevo jezersko)vrnila nazaj :devil: Na taki turi zagotovo bo vsaj mene kaj bolelo, če že tebe ne.

Predlagam, da izkoristiva napovedano lepo vreme sredi tedna sreda, četrtek, v petek pa GP oziroma LJ-Grobnik na biciklu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@nagaya: ker te v iškem ni bolelo nič, te vabim da odbrcava Črnivec. če tudi to ne bo pomagalo, se bova preko Savinjske in Trojan (pavličevo jezersko)vrnila nazaj :devil:  Na taki turi zagotovo bo vsaj mene kaj bolelo, če že tebe ne.

Predlagam, da izkoristiva napovedano lepo vreme sredi tedna sreda, četrtek, v petek pa GP oziroma LJ-Grobnik na biciklu :?

počasi se daleč pride....rabim vsaj se 70 km po ravnem da se v red spravim.... :)

pol pa lahko probamo :) ....

če simon zrihta svoj bicikl jest vozim za njim :kva2: (zavetrjerulz press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj hitrost ne bi bila večja od 30kmh(počasi se daleč pride), razen po spustih tam pa kolikor gre :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: šele danes videl, da imate kolesarsko temo tudi na motosvetu :OK:

Bolj kot ne rekreativno kolesarimo kadar najdemo čas.

Krajše ture ponavadi po okolici Litije ( Vače, Geoss, Janče,...)

Drugače sem bil letos tudi na Črnivcu nad Kamnikom, pa sploh ni tako huda kot sem prvo mislil, da bo. Mi je šlo kr dobro. :)

Potem sva jo s prijatlom mahnila po eni hosti v dolino proti Tuhinjski dolini, pri Termah Snovik in nato v drugi klanec di njihovega vikenda.

Dobra stran vspona na Črnivec je v tem, da ima vmes nekaj položnih odsekov in se malo odpočiješ. :OK:

Vozim pa drugače od letos naprej Treka fuel 80 polno vzmetenga gorca, prej sem vozil samo spredaj vzmetenega GT Avalanche 1,0.

Sem sprva mislil, da se bo polno vzmeten bolj pozibaval v hrib, pa se sploh ne pri spustih po makadamih in podobno se pa zelo dobro obnese. :OK:

post-593-1124711317_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj,

po popoldanskem spancu za pregon glavobola,

relacija ponikva-celje-ponikva po najkrajši možni poti.. 01:14

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
kamniska bistrica v petek.... :( kondicije ni sploh

post-5391-1125931273.gif

Predlagam zamenjavo avatarja (a sem prav napisov). Tale non stop goni, ni hudič da se kaj kondicije ne nabere :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj iz Litije čez Cirkovše na Vače in potem nazaj v dolino do Save in v Litijo.

Luštna 30 km hribovska fura.

Edino klanec na Cirkovše je pa zaj.... :worship: .

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kamniska bistrica v petek.... :( kondicije ni sploh

Dober okvir (gištel) ni kej... :OK:

samo drugič dvign kolo, da bom še lažje ocenu.... .) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je to naprej od izvira oziroma od tistega kafiča in kaka je cesta od tam naprej

od

kafica naprej se dva klanca - en asfalten in ne makadamski...zlo kratka :)..pa ene 5 min vožnje

Dober okvir (gištel) ni kej... :OK:

samo drugič dvign kolo, da bom še lažje ocenu.... .)  :whistle:

kaj boš pa ti ocenjeval? :hmm: evotiga da ti pomagam

post-368-1126169380_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vtis iz obiska Špara na Viču pred kakimi tremi tedni. Zaklenem kolo pred vhodom, (tistim pred KPL) in ko se vrnem pristopi k meni policajka na kolesu. Od mene je pobrala vse podatke, popisala kolo, vprašala kje in kdaj sem ga kupil itd. Pred to proceduro sem jo vprašal čemu ta kontrola in je rekla da imajo akcijo iskanja ukradenih koles. Ob tem pa sem počutil kot kak kriminalec-TAT tam pred vhodom v ŠPAR, ampak sem ji brez operekanja dal vse podatke v upanju, da najdejo kako ukradeno kolo, oziroma baje imajo sedaj moj kolo v svoji evidenci in če mi ga sunejo in če izgubim njegovo cifro ga imajo v bazi, čeprav ko mi ga bod ukradli se bom takoj poslovil od njega ker imam občuetek da se jim še vedno je..be za krajo koles.

Sicer pa se je prejšnji teden pokazala 2 na prvem mestu na števcu. Za tri mesce kolesarjenja po 14 letih pavze kar v redu O:-)

Če bom tak tempo nadaljeval ga bom že drugo leto okrog obrnu potem ga bom pa prodal s kakimi (1)1500 km :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bila spet ena lepa natempirana fura iz Litije na Trebeljevo :OK: v Šmartno in nazaj v Litijo cca 30 Km seveda večinoma v klanec.

Sem pa srečal kr eno par motoristov, ki so ga šibali čez ovinke :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!