Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih kolesarskih voženj


Špilferderber

Priporočene objave

Tole pa ni isto kolo kot na prejšnji fotografiji  :hmm:

enak okvir...

vceraj ..st. katarina...cas slab :angry2: - skor ena ura...ampak pribrcala brez ustavljanja :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kamniska bistrica v petek.... :( kondicije ni sploh

So pa zato lica bolj žarela (kot se je dalo razbrati iz slike)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: petek, 09. september 2005 ::

ponikva-šentjur-jakob-brezje-kanjuce-svetina-opoka-šentjur-ponikva

cca 2:20h, cca 45 km

:: sobota, 10. september 2005 ::

ulipi-zreče-rogla-zreče

vzpon 1:57h, cca 19km, spust 16 min do macarene:naughty:

srečal KeCa, on žal ni srečal mene..

--

v dveh dneh dva fantastična vzpona in še bolj fantastična spusta..

včeraj pa za sprostitev samo 16km teka..

p.s. matjažek bi lahko tudi kaj spisal tu noter (da najdem trase).. :hmm:

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet se potočil do šihta. Kelnarja pred Florijanom še ni bilo na spregled. ugotovil, da sem doma pozabil ključe in da ne morem bicikla zaklenit. šel nazaj, da vidim, če je kateri sosed doma, da me v bajto spusti. Seveda nobenega. zdaj mam bicikl pred pisarno na hodniku. kool. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet se potočil do šihta. Kelnarja pred Florijanom še ni bilo na spregled. ugotovil, da sem doma pozabil ključe in da ne morem bicikla zaklenit. šel nazaj, da vidim, če je kateri sosed doma, da me v bajto spusti. Seveda nobenega. zdaj mam bicikl pred pisarno na hodniku. kool.  :rolleyes:

slikaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj natanko 0 km. :(

a te je razsipal po stopnicah, ko si šel v garažo po picikl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No ni vtis, ampak upam da bo kak vtis čez en teden

Če bo konec tega tedna lepo vreme in če mi nekoga nekaj rata prepričat(da me ne rabi), se gremo malo peljat proti Štajerski. Če bi mi kdo delal kak km družbo je dobrodošel. Če bo RES lepo vreme v petek štartam proti celju in da pridem tja nekam do ptuja (MB), v sobot nadaljujem do MS, v nedlejo si ogledam Drag race v MS) potem pa jo brišem nazaj. V ponedlejek proti Koroški in Velenju in torek nazaj za LJ.

Za jesensko furo bo to dovolj (upam da bo pet dni dovolj za to in da ne bodo jutra premrzla, ker včeraj ob 8 uri me je v LJ zeblo da je blo joj (sploh zgoraj ker nimam nič priemrnega za oblečt). Spodaj dolge hlače ruls, pa čeprav niso nič podložene, jih ne prepiha, medtem ko majico prepiha in te zebe ko uscanga mačka-a bo treba res windstoper nabavt al kaj :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa ima v tem času kdo kako trgatev, pa lahko pridem tudi pomagat kako urco ali popoldan :hmm:, (trgat, piti bolj malo imam vseeno cilj kolesariti, čeprav kak deci ne bo škodil)

Mi lahko kdo predlaga traso med Celjem in Ptujem (via Poljčane, Rogaška?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa ima v tem času kdo kako trgatev, pa lahko pridem tudi pomagat kako urco ali popoldan :hmm:, (trgat, piti bolj malo imam vseeno cilj kolesariti, čeprav kak deci ne bo škodil)

Mi lahko kdo predlaga traso med Celjem in Ptujem (via Poljčane, Rogaška?)

pick me! pick me!

v CE greš mimo Interspara po relaciji Bukovžlak-Proseniško (Blagovna)-Sele-Ponikva-Loče pri Poljčanah-Poljčane-Makole-Majšperk-Ptujska Gora-Ptuj..

ko boš na Ponikvi (in če bo ura 16:00 ali več), me rufni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj rahla popoldanska ponikva-CE-ponikva .. ura dvajset..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi pošilja pozdrave iz Šentruperta! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, čestitke hanziju za opravljeno misijo na vzhod!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem si mislil, da sem on line med brcanjem O:-)

Sicer pa vtisi z dnevnih voženj v tem vikendu :hmm:

Petek: zjutraj spakiram, se nažrem :hmm: testenin in spokam proti štajerski ob 9 zjutraj: V Domžalah dvignem "dovolilnico" in jo ob 10 pičim dalje. A že na Prevojah prvi defekt. (100 metrov pred kolesarskim servisom z akaterega nisem vedel :cry: ), zamenjamo, čez sto metrov kupim dva nova šlavfa (kot bi nekaj slutil) :SS in si rečem, če imam še kak defekt do Trojan, samo obrnem in :SS

No na srečo ni bilo in tako smo bili ob pol enih na pumpi v Šentrupertu kjer smo dvignili rit, popili refoško, malo pojedli, prekleli čelni veter po Savinjski (kateri me je spremljal cel vikend :BUA: ) in ob enih šli dalje za Celje. Bluzenje po Celju, nadaljevanje proti Ponikvi, kjer imajo take klance da ne veš kako bi zagrizel vanje (peš ali na kolesu :rolleyes: ) ampak so padli na kolesu, počite in pijača v Ponikvi, kjer Špilferderber opraviči svoj nick (je bilo treba pripravit za trgatev-kr neki :P -hecam se , nič hudega, upam, da ste veliko natrgali v soboto), dalje preko Polčan, Majšperka, Ptujske gore, kjer se srečava s Cokotom (postanek na špricerju :hmm: ), in dalje proti Ptuju, kamor prispeva s Cokotom okoli 6 ure. Spet so nama zapasali špricarji, meni pa malo kasneje še njoki in solata, ob osmi uri pa še srečanje s ptujsko sekcijo v maratonu :yea2: .

Približno ob polnoči :doze: se spravim k pirrulzu na zaslužen počitek :whistle:

Prevoženo 140 km s povprečno slabih 21 km/h. Če ne bi bilo tistih ubijaskih klancev v okolici Ponikve bi bilo mogoče še malo več :devil: )

Sobota: približno od šeste ure poležavam in premetavam v lažnem upanju da v megli pa že ne bom fural. OB osmi uri imam dovolj in dvignem rolete :eek:

SONCE, bejžmo pa ne direktno za Mursko ( da ne bomo prehitro v MS) ampak kontra proti MB. Ko pridem do Dupleka (malo zajtrka)si rečem, da bo dovolj in jo obrnem in jo ob Dravi pičim nazaj za Ptuj. Malo naprej od Juršincev se ustavim na avtobusni postaji pojem drugo polovico zajtrka (točno opoldne), malo počijem na klopci, in ko primem z abelanco da gremo dalje, prazna zadnja guma :slap: :SS . (spustila neka flika)Pride prav prva zračnica od včeraj dopopldne.

Zamenjam a glej ga vraga, sedaj je prazna še PRVA :SS :SS (2x počena z notranje strani, kljub dvojni feltni :eek: - moram tale notranji trak malo pojačat, za silo kar s flajštrom-se je strgal ), tako da je prav prišla še druga zračnica :doze:

No po skoraj dveh urah (se mi je je.alo za čas pri menjavi) jo pičim dalje za mursko in jo ob 4 popoldan po precej ovikarjenja preko Slovenskih goric (zemljevidi n krajevne table :kva2: ) tudi osvojim. Do večera kolesarjenje po Murski in njeni okolici.

Prevozil še dobrih sto km s povprečno nekaj pod 20km/h (se je že čutiloa utrujenost, pa še bluzenje po Murski ti zbije povprečno). Ko pade noč, sem že v spalki v "sobi" in spim praktično do 7 zjutraj (no nekajkrat smo se zbudili iz različnih vzrokov, važno je bilo da me ni zeblo kljub temu da je bilo zjutraj samo kakih 5 stopinj).

Nedelja:

Zajtrk, in ogled Drag race v Murski. Ob petih popoldne naložim kolo na zug za Ljubljano in tako je padel v vodo-lužo (jebemti dež) drugi plan poti -vrnitev preko Koroške (Otog :cry: ,Golice-prasice O:-) )dobesedno. Ob pol desetih sem v mokri LJ (na srečo ni scalo) in me čaka še 15 km do doma nočne vožnje. Na cugu so tile štajerski, prleški, in prekmurski di(v)jaki spraznili kar nekaj flaškonov, pa še česa drugega in je bilo kar "pestro na vlaku" :? :hmm: :angry:

Skupaj prevozil 284 km kar je :whistle:

Generalno sem imel spet malo preveč prtljage s seboj, ampak od viška ne boli glave (razen v klancih) noči in jutra so bila le mrzla, pa še nikol ne veš kdaj se bo uscal in je fino če imaš kaj za preoblečt

Ker se bojim, da so to letos zadnji resni km( v planu je obisk štajerske čez tri tedne, ampak vreme :fight2: ), si želim, da bi drugo leto vsaj ponovil letošnjo sezono (od junija do sedaj prevozenih 3kkm), čeprav ne vem kako bo potekalo okrevanje in rehabilitacija po operaciji ki me čaka čez en mesec :unsure:

Srečno in naj vam sonce SVETI malo več kot letos :glare:

post-85-1128321035_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, Hanzi,

špilferderbejeva gostoljubnost bi segla do plafona, če bi bil doma..

ne se špilat.. :devil:

p.s. sodi napolnjeni.. juhu.. če me v petek nisi zahaklal, dobiš pa kasneje liter ali dva flaširana.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..dalje preko Polčan, Majšperka, Ptujske gore, kjer se srečava s Cokotom (postanek na špricerju :hmm: ), in dalje proti Ptuju, kamor prispeva s Cokotom okoli 6 ure. Spet so nama zapasali špricarji...

bravo bravo. :worship:

samo zakaj je :hmm: pri špricarjih :?

:D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!