Skoči na vsebino

Danes bi bil...


Priporočene objave

kronik - me nobeden nebi čudno gledal če bi se že zdaj pir naročil ker se mi ga lušta :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok....mi boš demonstrirala jutr...kakšno opremo prnesem???mogč kšn orodje,ups orožje :whistle:

Ne rabiš nosit nobene opreme, razen motoristične seveda :D Glede orodja, orožja pa je že vse priskrbljeno .) Razen če imaš kakšne posebne želje? :hmm:

Hitman_contracts_silen-assassin_reklam.jpg

:slap: ti pa si krut :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... 100 let nazaj.

Da ne bi bilo treba doživljati vsega, kar mi življenje prireja.

Makovo zrno je preveliko, da bi se skrila vanj.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega mi pa še nobena ni rekla. :(

:P :D :afro1: :grupni:

Vse je enkrat prvič :naughty:

:004 da ne bo zamere :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš nosit nobene opreme, razen motoristične seveda :D Glede orodja, orožja pa je že vse priskrbljeno .) Razen če imaš kakšne posebne želje? :hmm:

:slap: ti pa si krut :D

ja za posebne želje.....mam pa skoz s sabo orodje :winkiss: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... 100 let nazaj.

Da ne bi bilo treba doživljati vsega, kar mi življenje prireja.

Makovo zrno je preveliko, da bi se skrila vanj.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:friend1: :friend1: :friend1: :friend1: :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004

..miška, sej bo bolš...nobena klinčeva župa se na poje tko peklensk vroča, kukr se skuha... čeprou se učas z njo loh ornh popariš.... drži se!!!! sam učas človk rab manj, učas dalj cajta (tko kot tud moja blond malenkost), da skužiš, zakaj je blo potrebno, da se j to zgodl, pa kaj si se iz tega nauču....

sam ...priznam... poparki znajo bit hudi...

Pošiljam ti en žarek, naj seže in poboža tvoje srce in naj občuti toplino, ko veš da nekdo nekje (kljub temu, da se direktno še nisva videli) misli nate in želi, da se vse kmalu na *dobro* obrne. Da najdeš srečo, mir, ljubezen.

Nisi edina, si pa edinstvena, ki s svojim obstojem prispevaš svoj kanček makovega zrna h boljšemu in lepšemu svetu...

Sončka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:friend1: :friend1: :friend1: :friend1: :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004

..miška, sej bo bolš...nobena klinčeva župa se na poje tko peklensk vroča, kukr se skuha... čeprou se učas z njo loh ornh popariš.... drži se!!!! sam učas človk rab manj, učas dalj cajta (tko kot tud moja blond malenkost), da skužiš, zakaj je blo potrebno, da se j to zgodl, pa kaj si se iz tega nauču....

sam ...priznam... poparki znajo bit hudi...

Pošiljam ti en žarek, naj seže in poboža tvoje srce in naj občuti toplino, ko veš da nekdo nekje (kljub temu, da se direktno še nisva videli) misli nate in želi, da se vse kmalu na *dobro* obrne. Da najdeš srečo, mir, ljubezen.

Nisi edina, si pa edinstvena, ki s svojim obstojem prispevaš svoj kanček makovega zrna h boljšemu in lepšemu svetu...

Sončka

Ljuba deklica,

ti pa znaš prilepit obliž.

Hvala ti; ... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljuba deklica,

ti pa znaš prilepit obliž.

Hvala ti; ... :004

Hvala TEBI, ker obstajaš, ker si ena izmed redkih, ki iamjo privilegij izkusit pričaranje iskrico v očeh, zdravit bolečino s svojimi sončnimi mislimi in s tem obsijati srca ljudi, ki to potrebujejo...

...ker si taka kot si... :winkiss:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnatelj :whistle:

Tajnica :lol1:

samo ne danes :whistle:

Popravljeno . Popravil ShadoW88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnatelj :whistle:

aaaaa

da bi šeškal skavtinje a :naughty: :naughty: , hi,hi,hi

mal hecam O:-) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaa

da bi šeškal skavtinje a :naughty: :naughty: , hi,hi,hi

mal hecam O:-) :whistle:

Da bi bil danes frej, ker imajo danes svoj dan! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!