Skoči na vsebino

Danes bi bil...


Priporočene objave

Hvala TEBI, ker obstajaš, ker si ena izmed redkih, ki iamjo privilegij izkusit pričaranje iskrico v očeh, zdravit bolečino s svojimi sončnimi mislimi in s tem obsijati srca ljudi, ki to potrebujejo...

...ker si taka kot si... :winkiss:

Sori, ampak sladkorno bom dobil. Take stvari je najbolje, če si na privat izkazujete :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, ampak sladkorno bom dobil. Take stvari je najbolje, če si na privat izkazujete :)

Dawn boy, down! Bad boy! Kdaj se boš že nauču- live and let live! No ja, sicer pa če te to osrečuje, buh požegnaj, hi,hi,hi

Ti vseen želim en lep vikend...ne tko zagrenjenga...

p.s. če te pa skrbi za sladkorno, si je pa useen dobr jt cukr zmert, dobiš inzulin, pa je... sej ni treba kake velike znanosti za to delat, se ti ne zdi?

Cmoka pa fajn se mej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, ampak sladkorno bom dobil. Take stvari je najbolje, če si na privat izkazujete :)

Ded staraš se. A ni lepo občasno prebrati takšne nežne poste. Ne pa samo včeraj sem bil nažgan ko aksa ali tišal sn gas, da je gas zajla dva centimetra daljša ali vidi kake joške ma ali ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi bil danes frej, ker imajo danes svoj dan! :kva2:

danes je svetovni dan učiteljev in ne sam ravnateljev. :) pa nismo bli frej, sam bon za toplice smo dobil :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah furi, sam za bazen, ne za takole romantiko :(

Eh, bejba, vse je v glavi... ;) ;)

pool.jpg

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj je preverjeno zelo fino bit.

v bistvu sem imela to v mislih sam bi blo mal čudn napisat Bila bi v Petri :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal bol kot plac bi si spremenil datum (ceprav mi tud plac ni ravno dober). Kaj bi dal, da bi bil sedaj vsaj nekje septembra.

Damn zakaj vsaka sezona tako hitro mine. :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu sem imela to v mislih sam bi blo mal čudn napisat Bila bi v Petri :whistle:

Meni ni. Danes bi bil v Petri :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!