Skoči na vsebino

MOTO oprema - kakšna, kje kupovati...


maurina

Priporočene objave

Bobiboss, potemtakem bi lahko vedel kako je s cenami? AL se je sam fajn pohvalt, da mas kupone in jih koristis...? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa zgleda premal nakupval tam, da nisem še nč dobu :D

Ce rabis kupon za BS, ga lahko dobis pri meni. Samo poiskati ga moram :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa zgleda premal nakupval tam, da nisem še nč dobu :D

 

To je tko, dobiš ali pa ne. V tc-ju vsako leto kupim kakšen dražji kos opreme in kdaj kupon je, kdaj ga pa ni, se ne sekiram, itak ga ponavadi ne izkoristim :closedeyes:  Če ga pa že mislim pa itak nič "nimajo" takrat in grem potem raje k sosedom v BS, so precej precej nad TC-jem kar se tiče prijaznosti :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dobil tako od TC-ja kot tudi od BS-ja....so mi pa v obeh stacunah vedno znali lepo pomagat pri izbiri in prijaznost je tudi pri obeh bla. Sicer sem vec opreme nabavil v BS-ju a z obema mam zelo dobre izkusnje :). Ce bom izkoristil bon pa še ne vem...mika me edino še BT intecom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo potrebuje podarim kupon za 30% popusta v TC!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kej ve slucajn....recimo v BS centru, a kupon 30 popusta gre na katere spletne cene? Na ze znizane se 30 off al na osnovno ceno?

men je blo enkrat razloženo da ne. pa sm reku nej si zataknejo tist klinčev kupon pol nekam. od takrat ne dobivam več kuponov :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je blo enkrat razloženo da ne. pa sm reku nej si zataknejo tist klinčev kupon pol nekam. od takrat ne dobivam več kuponov :D

Popuste se (skoraj) povsod in vedno gleda od redne cene ne pa že od znižane cene, razen če je to na kuponu to navedeno. Sem lani ob NL to vprašal v BS center.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze so, to pač pošiljajo tistim, ki so že kupili, dqa jih pritegnejo v nakup. Četudi si brez kupona, greš tja nekaj kupiš in vprašaš za novoletni popust, ti bodo dali tolk kot je na kuponu. Vsaj men so :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo želi kupon za 30% popusta v TC, mu ga pošljem.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v čisto vseh teh trgovinah se da do popusta priti tudi brez kupona. Ne rabi niti dolgo jezika vrtet,...če že, samo usta odpreš pa je dovolj! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nc cudnga na motosvetu,da se gre okol bistva vprasanja :) bom sel v trgovino...sam da se iz sihta skopljem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bobiboss, potemtakem bi lahko vedel kako je s cenami? AL se je sam fajn pohvalt, da mas kupone in jih koristis...? :P

preber še enkrat...v BS sem koristil popust, nuova čeladica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja..hvala za razjasnitev.....res me je zanimal kaj si kupil :P pa zlo me je zanimal kdo ma kupon pa kdo ga nima pa kdo ga podarja....hvala! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tko, dobiš ali pa ne. V tc-ju vsako leto kupim kakšen dražji kos opreme in kdaj kupon je, kdaj ga pa ni, se ne sekiram, itak ga ponavadi ne izkoristim :closedeyes:  Če ga pa že mislim pa itak nič "nimajo" takrat in grem potem raje k sosedom v BS, so precej precej nad TC-jem kar se tiče prijaznosti :)

Možakar v TC se je zadnjič okoli mene kar lepo trudil ko sem sprobaval ene 5-6 jaken... in sem tudi pustil 320 EUR na koncu tam.

Mogoče pa je imel le dober dan :) v glavnem, bil sem zadovoljen z nevsiljivo pomočjo. In sem potem preveril - v lojzu ali FCmoto.de bi dal več.

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo,

 

ker se odločam za nakup komplet opreme, me zanima kdaj je najboljši čas za cenejši nakup. Ali igra kakšno vlogo nakup pred sezono, med sezono ali po sezoni? Ali je popust kaj višji, če kupim komplet opremo pri enem ponudniku? 

 

Hvala!

Popravljeno . Popravil spanic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

 

ker se odločam za nakup komplet opreme, me zanima kdaj je najboljši čas za cenejši nakup. Ali igra kakšno vlogo nakup pred sezono, med sezono ali po sezoni? Ali je popust kaj višji, če kupim komplet opremo pri enem ponudniku? 

 

Hvala!

 

 

1. Do konca januarja je največ popustov. 

2. Najdražje je na začetku sezone.

3. Najcenejša je rabljena oprema od prijatelja, ki si želi nove jakne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

 

ker se odločam za nakup komplet opreme, me zanima kdaj je najboljši čas za cenejši nakup. Ali igra kakšno vlogo nakup pred sezono, med sezono ali po sezoni? Ali je popust kaj višji, če kupim komplet opremo pri enem ponudniku? 

 

Hvala!

 

Kot je Bostjan že odgovoril se ti absolutno splača kupit sedaj, v času posezonskih popustov.

Bodi pa pazljiv ker nimajo ravno vsi popustov do konca januarja, ampak npr v TCju se zaključi že 20.01 če se prav spomnim.

 

V času znižanj ponavadi ni drastičnih dodatnih znižanj ob nakupih večjih kosov, to je boljši adut v sezoni ko niso tako radodarna s popusti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spanic!

 

Jaz bi potrdil samo mnenje Boštjana Lapajneta in Motocasterja!!

 

To je le še ena potrditev, da se drži tega dejstva!!! :yes:

 

 

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!