Skoči na vsebino

MOTO oprema - kakšna, kje kupovati...


maurina

Priporočene objave

Upanje v astars kvaliteto mi ostaja samo zaradi škornjev in ruzaka. Rokavice so od ixs-ja kvalitetnejše. Moja opažanja in osebno mnenje.

ja glej..pač se znucajo in kaj zdaj?..mam jih zdaj že 2 sezono..pa so še kr srednje uničene..se pravi..se je komaj začelo ;)..drugač pa ..ixs,..kvalitetnejše ja..al tudi dosti slabše..raje kupujem non stop nove alpinestars rokavice kot pa neko navadno.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne zdržijo niti tok, da bi pršle vn iz garancije (1 leto) pol ni nek presežek spet. Mogoče, da sam ta serija k mam js ni bla kul. Po drugi strani sm pa veseu, bodo usj nove zdj  :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne zdržijo niti tok, da bi pršle vn iz garancije (1 leto) pol ni nek presežek spet. Mogoče, da sam ta serija k mam js ni bla kul. Po drugi strani sm pa veseu, bodo usj nove zdj  :sleep2:

 

Pa si šel do prodajalca, da bi jih reklamiral? 

 

Drugače sem z MTECH (http://www.motoemoto.biz/en/articolo.asp?id=1960) zadovoljen. Dale skozi 4 sezone in neki čez 45.000 km pa so še zmeraj dokaj vredu.

 

No zdej sem jih zamenjal z IXON RS moto HP. Občutek je dober, bomo vidli koliko bodo zdržale,

Sem pa zadnjič probal od PROBIKER rokavice (model bo dami34 povedal) in ZELO solidno delujejo in tudi občutek na roki temu enak.

 

Sicer sem tudi o Dainese od treh slišal pripombe samo da ni to bolj v smislu "vem jaz kakšni so Kitajcih, ker poznam enega..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res ni kakega bol dolgega ki bi podal mnenje o kakih waterproof "touring" hlačah... pač nekaj za pozimi na šiht ko pada dežek... in da zgleda približno civilno? Alternativno morda tudi overpants... ima kdo re'vit enterprise?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ma uni termoscudo ali bolje tepih za motor pa res ne mislim furat...(mega sicer za skuter) pa če zgrmim (oz me zbijejo) mi prav nič ne pomaga...

Poslal mail danes na dainese outlet v kozini če imajo dainese tomsk št. 104 in kakšna bi bila cena. Dobil odgovor da nimajo na zalogi in ne vedo kdaj bo...

Bah, sem upal na kaj več kot tak odgovor. Bi me presenetlo če odlično poslujejo. Očitno moram najt kak alpinestars outlet nekje in probat andes v XL...

Popravljeno . Popravil Horny-et
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kej češ komplicirat greš u eno moto trgovino in vidiš kej majo. drgač pa sej je net poln review-jev prav za vsako reč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kej češ komplicirat greš u eno moto trgovino in vidiš kej majo. drgač pa sej je net poln review-jev prav za vsako reč.

Bil, nikoli številk zame! Ne pozabit, da sem skoraj vsak dan v Trstu in trgovin ne manjka a kaj ko povprečen tržačan ne kupi moto hlač in je ponudba temu primerna oz bolje rečeno bedna. Če si za 10cm skrajšam noge mi paše 90% ponudbe na svetu tako pa lahko dobim le codura capri 3/4 hlače s ščitniki kolen nastavljivih po stegnu. :/ No lahko se tudi odločim tudi za ustrezno dolge a kaj ko v pasu lahko stlačim pol še ženo zraven brez da bi bilo tesno...

Spidi nima nič primernih številk, Takisto mtech, rev'it-a ne drži (hlač) nobeden blizu.. menda v Sistiani kamor bom šel en dan... Dainese bi mi moral pasati v 0 v hlače št. 104 katere ne dobim nikjer za probat... (nanka na ITA spletu, po ppc pa ne bom kupoval po spletu, če že v trgovini ko jih pomerim na sebi) Pol je še held ki da v ita niti ni, clover ki ne prepriča z modeli na voljo, alpinestars ki naj bi ga tržil naš AXLE v Kopru pa razen ene jakne in dvojih rokavic nimajo nič... Spyke bom morda uspel probat kaj ta teden če najdem štacuno. Najraje bi probal dainese tomsk 104  saj mi ideja o zdargi ki paše z jakno zelo odgovarja...

Prebral tudi skoraj vso revzilla.com stran...

Sem mislil da ima kdo tu hlače alpinestar andes format xl pa bi lahko kaj povedal... morda bi celo reskiral kak spletni nakup...

Z jaknami je bil tudi hudič a sem pogruntal da mi stoji ok dainese 54 tex in 56 usnje, alpinestars pa xl. čeprav pri usnjenem daiense 56 je preveč lufta v bokih in je želva nuja.

Kakorkoli... sem mislil da bo z jakno trda pa na koncu niti ni bilo.... s hlačami p sem začel šele zdaj čeprav jih bom nucal šele oktobra oz. novembra... morda šele konec januarja če bo na obali spet taka zima (podpišem takoj).

Pol so še neki MBR naši ki delajo še kar všečno usnjarijo vsaj videl sem nekaj dečv na črnem kalu odetih v to... samo problem je da rabim dekaj kar ne kriči na kilometer po motoristu... za na šiht.

Imam po meri izdelane kavbojke pri musher jeans (na mojo zahtevo ekstra ojačane po riti in bokih, koleno je standard) in jih lahko samo pohvalim, vendar rabim še nekaj za zimo in da je še WP...

Popravljeno . Popravil Horny-et
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes obiskal Bep's v trstu in glej ga zlomka imeli so alpinestars andes hlače. L, 2XL in M. Po preizkušenem bi morale biti XL ki jih ni bilo taprave. :/ No pa sem korak bližje čeprav se vidi na km da si motorist v njih... Verjetno bo bolje kak rev'it tornado...

Bala je le to da bi bile andes kot udobnost L idelane če bi bile malenkost širše v stegnih pa 2-3cm daljše. Pas je bil odličen oz malo sem ga moral še zategnit. XL bodo preširoke najbrž. Pa nisem maneken. :/

 

Mimogrede Si kdo lasti tekstilne hlače ki so iz česa bolj trpežnega od raznoraznih 600D poliestrov in nylonov?

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz uporabljam Buse .... mal smešno je sicer ker hlače premočijo, imajo pa notranjo mrežasto podlogo in nepremočljivom materialom, katera se z zadrgo odstrani. Ker sem bolj dolg 191cm in ne ravno debel :D, sem si jih pa dal podaljšati za 10cm :D. Za pozimi pa sem imel še windstopper podperilo iz motobeeeeeee :grim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej še nemški held k ima drgač veliko izbiro podaljšanih hlač. jst sm mela model attika, narejo res zelo lepo, zimska podloga itd. sicer mene je zeblo, ampak to bi me v bilokaterih ker sm grozno zmrznjena. tko da kot izdelava res super. jih pa rabim lahko dvakrat na leto, ker so mi prekratke (bi mogla podaljšane vzet, ampak jih niso meli, pa tudi v trgovini ni zgledalo da bo problem), oz. če ne bi mela tako pokrčenih nog bi blo ok, tko pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

ima kdo to čelado? Predvsem me zanima, če je za na nakeda - predvsem z vidika drže na motorju (glasnost, položaj na glavi)...

https://www.louis.at/artikel/shoei-xr-1100/216632?list=23548731

ne vem zakaj ne bi bla za naked :? 

 

itak najprej more tebi na glavo pasat in se moreš ti dobro počutit. ta podbradna mrežica, ki jo upam tudi v louisu dobiš zravn ti preprečuje da bi pihalo pod brado, vizir pa ko se zaklene tudi naj bi testnil. sicer vizir je treba vsaj enkrat na sezono nastavit. drgač pa še en minus ličnice se za moje pojme dokaj hitro potlačijo, tko da ma pol čelada luft v premikanju gor in dol. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni shoei ampak nolanka n86 mi je prav ok na nakedu. Vsega ne moreš met, je pa to dober približek. Sicer pa dokler ne probaš čelade na tvoji buči, s tvojimi ušesi na tvojem nakedu s tvojimi pričakovanji je vse zastonj. Žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perry: čelada je sigurno v prvi ligi, samo ne vem, če ti bo ustrezala velikost XS - ker cena je znižana samo za to velikost in barvo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Iščem usnjen ženski kombinezon..... Pozna kdo...katere firme ponujajo podaljšane modele...kakšna trgovina pri nas, ki bi jih imela v ponudbi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem usnjen ženski kombinezon..... Pozna kdo...katere firme ponujajo podaljšane modele...kakšna trgovina pri nas, ki bi jih imela v ponudbi?

s tem je kr kriza. od proizvajalcev vem samo za Held, da ima tudi podalšane v ponudbi, ampak dvomim da ma to kakšna naša trgovina. Sicer je tudi odvisno kje ji je prekratko. recimo hlače, če so prekratke samo spodaj ni nek problem podalšat, al pa kakih rokavov. Sicer pa čim različnih probat, pa se bo upam kaj našlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A kdo kej ve slucajn....recimo v BS centru, a kupon 30 popusta gre na katere spletne cene? Na ze znizane se 30 off al na osnovno ceno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi se popusti med seboj ne seštevajo, če je pa akcijski izdelek -10% pa daš kupon za -30%, pa tud neb smel bit problem za -30% popusta od izhodiščne cene, po mojem, vsaj tako sem jaz ponavadi prakticiral :).

Govorite o kuponih -30%, kje ste to zasledili oz. kje dobili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi se popusti med seboj ne seštevajo, če je pa akcijski izdelek -10% pa daš kupon za -30%, pa tud neb smel bit problem za -30% popusta od izhodiščne cene, po mojem, vsaj tako sem jaz ponavadi prakticiral :).

Govorite o kuponih -30%, kje ste to zasledili oz. kje dobili?

jaz jih dobim po pošti na domači naslov...imam od TC-ja za 30% popusta na voljo, za BS pa ravno danes izkoristil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!