Skoči na vsebino

MOTO oprema - kakšna, kje kupovati...


maurina

Priporočene objave

ti na banki delaš a ne?

če bi kdaj še mal poguglal izven MSja, bi mogoče se še kaj nauču   ....

 

http://www.abanka.si/kartice/kreditna-visa-electron-obrocn

Imaš prav, Viso electron sem spustil   :blush:

 

ps. ne znam drugje guglat :P 

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste pa tegale madbiker-ja na lep način zatrli že v kali, mu zaklenili dve temi "Pomoč pri opremi" in "Novo opremo poceni kje dobit?" ker je hotel samo informacijo iz prve roke o nakupu motoristične opreme in ga postavili na hladno

 

Fantiček je "zelen", ampak ste ga zato, ker se morda ni znal obrniti kakor treba, tako brezdušno skenslati iz scene.

Ne vem no... Morda se motim, ampak se mi revež mejčken smili!!

 

madbiker!

Če boš tole bral se mi javi na PM, pa bova zagotovo rešila tvoj problem!

 

Sicer imaš na moji spletni strani tudi moje podatke, pa me skontaktiraj.

mr

ja res so mi tako grdo zaprli temo

 

nikioli še kaj takega videl na forumih, to je nekaj novega

 

se počutiš kot med 1941-1945 in da se Stein pišeš recimo

 

če ma kdo kak info prosim

 

iskal sem opremo  v ldlu in nič najdel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljši nasvet ki ti ga lahko dam je da na opremi ne šparaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto oprema je v Lidlu zgolj očasno v akciji, ponavadi v začetku sezone, kar to letos je žal že bilo. Trenutno kolikor vem, nimajo nič, razen če jim je od prejšnje akcije kje kaj ostalo. Jaz sem v Lidlu kupil že spreje za čiščenje ter mazanje mazanje, pa tudi dva različna kompleta spodnjega perila, za vse lahko rečem da je vredno svojega denarja ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavadi je tudi v tem lidlu tako.. vsaj pri nas na ptuju se lahko tako izrazim.. če nisi vjutro do 9 tam.. ko se začne akcija greš tudi bos ven iz trgovine..

uporablam lidlovo podperilo.. pa je super..

 

Drugače pa če ti ni predaleč pa moreš res v tujino po material... saj se ga pri nas tudi da dobit po ceni.. vendar je problem v tem da ima malo trgovcev na lagerju ravno tisto kar bi ti rad....

V sosednji avstriji pa je čudovita trgovina v kateri najdeš ponavadi vse.. Nebom rekel da je tudi najbolša robe, vendar če bi rad nekaj imel takoj je 99% da dobiš tam...

 

Da neboš tako kot moja.. ki si je januarja naročla rokavice v vrednosti 70€, pa še jo sedaj ni nišče kontaktiral da jih imajo :D :D

 

Če potrebuješ imam rokavice in ledvični pas viška.. kontaktiraj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res so mi tako grdo zaprli temo

 

nikioli še kaj takega videl na forumih, to je nekaj novega

 

se počutiš kot med 1941-1945 in da se Stein pišeš recimo

 

če ma kdo kak info prosim

 

iskal sem opremo  v ldlu in nič najdel

Traja nekaj časa in potrpežjivosti. Ebay in splet so tvoja prijatelja. Neveš kakšna kofekcija ti paše? Ustavi koga pa vprašaj če ti dovoli poskusit jakno ipd... pol pa kupi tam (v akciji) kjer lahko vrneš če ne paše. Sam sem kupil skoraj vso opermo po spletu prihranil skoraj 2/3 cene in vračal sem le 1 jakno ki je šla po šivih narazen že drugi dan (tekstilna jakna hy-fly) in dobil nazaj kupnino. Ostalo pa bp s čelado vred. Italija je meka za opremo... koneckoncev so najbolj znane firme v eu ravno italjanske (acerbis, clover, dainese, spyke, stylmartin, sidi, spidi, alpinestars). <-- vse makaronarji pa še mnogo ki sem jih spustil...

Skratka splet ko ugotoviš kaj in kakšno št. iščeš. Gre kar nekaj truda ampak jaz ki se ne valjam v denarju je uspelo spravi skupaj vso opremo za toliko denarja kot nekdo da v slo samo za čelado... pa ne mislit da je oprema švoh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Traja nekaj časa in potrpežjivosti. Ebay in splet so tvoja prijatelja. Neveš kakšna kofekcija ti paše? Ustavi koga pa vprašaj če ti dovoli poskusit jakno ipd... pol pa kupi tam (v akciji) kjer lahko vrneš če ne paše. Sam sem kupil skoraj vso opermo po spletu prihranil skoraj 2/3 cene in vračal sem le 1 jakno ki je šla po šivih narazen že drugi dan (tekstilna jakna hy-fly) in dobil nazaj kupnino. Ostalo pa bp s čelado vred. Italija je meka za opremo... koneckoncev so najbolj znane firme v eu ravno italjanske (acerbis, clover, dainese, spyke, stylmartin, sidi, spidi, alpinestars). <-- vse makaronarji pa še mnogo ki sem jih spustil...

Skratka splet ko ugotoviš kaj in kakšno št. iščeš. Gre kar nekaj truda ampak jaz ki se ne valjam v denarju je uspelo spravi skupaj vso opremo za toliko denarja kot nekdo da v slo samo za čelado... pa ne mislit da je oprema švoh...

termo gate in majco dobiš za smešen denar na sportsdirect.com. Sicer ne piše da je za motoriste deluje pa odlično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

V sosednji avstriji pa je čudovita trgovina v kateri najdeš ponavadi vse..

 

Katera je ta čudovita trgovina, louis?

 

Kaj pa v italiji, kakšne poznane trgovine, predvsem za kakšen dainese ali pa alpinestars bi me zanimalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera je ta čudovita trgovina, louis?

 

Kaj pa v italiji, kakšne poznane trgovine, predvsem za kakšen dainese ali pa alpinestars bi me zanimalo?

Mauri Motorcycle Store, Lucinicco Friuli Venezia Giulia. Ta je  blizu stare Gorice

 

Meni dober in blizu tudi v Sesljanu >Alternativa...moto<

 

Pri obeh se da kej zmenit.

 

Drugače pa je tule nekaj napisano.....ene dve strani :kva1:

Popravljeno . Popravil KNNMS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MotoCharlie v Trstu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam med Nolan 86 in Nolan N91, je kar nekaj razlike v cei, me zanima kako če je to najboljše kar dobiš za ta denar se pravi 170 - 250 eur

 

n91 je tudi preklopna čelada a ne? se pravi da se jo da nositi odprto pri manjši hitrosti, cruisanju?

Popravljeno . Popravil madbiker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam med Nolan 86 in Nolan N91, je kar nekaj razlike v cei, me zanima kako če je to najboljše kar dobiš za ta denar se pravi 170 - 250 eur

 

n91 je tudi preklopna čelada a ne? se pravi da se jo da nositi odprto pri manjši hitrosti, cruisanju?

tebi prou ne gre a? sej človk res ne bi rad bil pretirano neprijazen ampak zdej res ne vem al se ti ne da, al pa se res tolko slabo znajdeš na internetu, da se človk sploh čudi da ti je uspelo novo temo odpret.

 

obstaja tema o čeladah, kjer gospod generalni uvoznik za nolan ti prijazno odgovori na vsa vprašanja

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/5405-%C4%8Delade-od-a-do-%C5%BE/page-265

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebi prou ne gre a? sej človk res ne bi rad bil pretirano neprijazen ampak zdej res ne vem al se ti ne da, al pa se res tolko slabo znajdeš na internetu, da se človk sploh čudi da ti je uspelo novo temo odpret.

 

obstaja tema o čeladah, kjer gospod generalni uvoznik za nolan ti prijazno odgovori na vsa vprašanja

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/5405-%C4%8Delade-od-a-do-%C5%BE/page-265

hvala za link ampak na tem forumu res rabiš dodatno znanje kako ga uporabljat in kje so vse teme in tako

 

kajti če si ja upaš joj prejoj odpret novo temo je jok in stok, ali če napišeš v napačno temo je jok in piss again

 

saj ne moreš verjet, kaj drugemu folku tudi ne dopizdi tukaj pisat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah lej jst res ne vem no, kej ti dela take probleme. pa sej je vse pregledno in logično res ne vem kej bi lahko še naredu da bi blo bolj pregledno. klikneš razdelek oprema, tam se ti odpre pod prvo temo tema čelade od a do ž, prebereš zadnjo stran (povdarek je na zadnjo stran oz zadnih par kvečemu) vidiš tam da en kompi ti odgovori na vsa vprašanja glede čelad nolan in si zmagu. 

 

pa sej folk ti bo pomagu in napisu izkušnje pa svetoval, samo pravila so taka in bolj ku se boš jezil slabše bo. sicer pa če ti tuki ne odgovarja način maš še veliko tujih forumu, pa raznoraznih spletnih testov itd.

 

a pa zaželjeno je izražanje v vsaj približno knjižnem jeziku brez vulgarnih besed itd.

Popravljeno . Popravil cikadina
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za link ampak na tem forumu res rabiš dodatno znanje kako ga uporabljat in kje so vse teme in tako

 

kajti če si ja upaš joj prejoj odpret novo temo je jok in stok, ali če napišeš v napačno temo je jok in piss again

 

saj ne moreš verjet, kaj drugemu folku tudi ne dopizdi tukaj pisat?

ja..na tvojo nesrećo smo samo odpizdenci ostali tukaj ... 31346 Število članov ...torej 31345 proti 1 ... ja life suks ...

 

sam ciki morš pa obvezno oprostot link ...k je že stara pa betežna ...  :P

 

pa še link : http://www.motosvet.com/tabla/topic/3122-nolan-x-lite-%C4%8Delade/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker, obročno odplačevanje omogoča prodajno mesto in ne kartica.... drgač pa lahko samo v slo obročno kupiš stvari (in to samo tam, kjer imajo to opcijo) :)

 

sorry za off  :blush:

Samo to sem želel prebrati.

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajkica !!

 

Torej se da kupiti na obroke opremo v Louisu z Viso,American ali Diners  ali se ne da?

ker ne delam na  banki, boš to moral sam preveriti na svoji enoti banke a ne.... oziroma pri tistem, kjer so ti izdali kartice... sicer pa pri treh karticah ne bi smel bit problem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi pa odprli še eno temo:

moto al pa tut ne oprema 4 dummies :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj si hotel s tem povedati?

Da smo  idioti. Samo želimo konkretni odgovor na konkretno vprašanje.

Če nimaš odgovora,ne nabijaj in se ne oglašaj.

Hvala!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker ne delam na  banki, boš to moral sam preveriti na svoji enoti banke a ne.... oziroma pri tistem, kjer so ti izdali kartice... sicer pa pri treh karticah ne bi smel bit problem :P

Sem mislil,da je že kdo od vas konkretno imel opravka s to situacijo v sami trgovini v Avstriji.

 

Sam namreč nisem še nikoli kupoval na obroke v tujini,zato teh izkušenj nimam.Zato pa sem spraševal vas starejše po stažu po vaših izkušnjah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj si hotel s tem povedati?

Da smo  idioti. Samo želimo konkretni odgovor na konkretno vprašanje.

Če nimaš odgovora,ne nabijaj in se ne oglašaj.

Hvala!!

1. zamenjaj si nickname v damjanKRATKI :P

2. zamenjaj si nickname v damjanKRATKI :P če slučajn točke ena nisi prebral 

3. vdihni

4. izdihni

5. skoncentriraj se na to kar bom napisal!!!

6. a si?

.

.

7. zase se brigi :P

 

p.s. marsikaj se da z iskalnikom dobiti, ampak brez obiska kake moto trgovine ne bo šlo, čelado na glavo in probat, kombinezon na glavo in probat itd....

p.s.s. louis.de ima tudi prevajalnik v angleščino in tam vse piše , tudi o načinu plačila

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!