Skoči na vsebino

Motor z največ prevoženimi kilometri


bajsi

Priporočene objave

Preberi si temo Koliko kilometrov smo prevozili v letu.....so številke veliko večje, al pa nekdo laže :grrr

Popravljeno . Popravil MiDge
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem enkrat o tem že pisal-tolk delajo ljudje, ki pišejo po forumih in so jim motorji res pomemben del vsakdanjika. Člani tega foruma (sploh tisti, ki se radi pohvalijo z prevoženimi kilometri) zagotovo sodijo med bolj goreče motoriste.

Mormo pa se vprašat koliko prevozi povprečen slovenski motorist, ki svojega konjička vzame iz garaže parkrat na mesec.

Statistika je lahko zlo varljiva veda.,.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslove teme je lepo napisan: Motor z največ prevoženimi kilometri

Kaj pa se tukaj piše, pa izgleda daleč od tega. Kje je sedaj tista Cufa, ki jo moti vsaka podvojena tema, vsaka vejica in vse kar ji ni všeč briše??? :BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saladin, da malo spravim temo nazaj v tirnice :OK: , bom napisal koliko kilometrov ima moj moped. Od maja 08, ko sem ga kupil s prevoženimi 290 km, sem do danes naredil malenkost več ko 52000 km. Saj bi jih še več, pa ne gre zaradi službe, družine, pa še kaj bi se našlo.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vse kar je pod 100.000 km ne bi smelo imeti mesta v tej temi.

se bojim, da bi bila pa tale tema pol bl prazna .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi pa odgovarjali le tisti ki ne prodajajo :devil:

tud na tem je neki resnice ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni manjka še 7000 pa bom v klubu stotisočakov. nažalost to ne bo več letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotrova APRILIA SHIVER, letnik 03.2008, do danes 108 675 km, brez večjih okvar, sklopka original,diski original,1 par zobnikov,3 ketne, kup gum, vasak konec tedna novi drsniki na stopalkah.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni manjka še 7000 pa bom v klubu stotisočakov. nažalost to ne bo več letos.

a maš ti taksi službo ???? :) al si že tolk star ???? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotrova APRILIA SHIVER, letnik 03.2008, do danes 108 675 km, brez večjih okvar, sklopka original,diski original,1 par zobnikov,3 ketne, kup gum, vasak konec tedna novi drsniki na stopalkah.

priden. kake so pa manjše okvare?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

nc ne razumem. Razn, da ne smem cakat da veta zaropota. Ker ima sele 106000, ocitno misli laufat se 300 jurjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 125-ko ni slabo  :grim

imag1052.jpg

 

Lp

res ni slabo za 125ko, to je kr precej presedenih ur na tistem zicu? kaj je že kej znucan :D

 

samo tle ej treba upoštevat da je on inštruktor vožnje torej se usak dan vozi po 6 ur na tem motorju in vrjento nikoli ne špara na servisih, ali materjalu ker mu je pač vsak dan ma motorju in zato izvrstno skrbi za njega.

Recimo, za hobi motorista če bi se potrudu narest vse tedne v letu povprečno 400kmna tedn oziroma 20000 letno (kar je pomoje precej) bi potreboval še vedno 20 let.

 

Pa kje v indiji je sigurno royal enfiled ki ima kak miljon kilometrov, čeprau verjetno od prvotnega motorja ni kaj dosti ostalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!