Skoči na vsebino

Motor z največ prevoženimi kilometri


bajsi

Priporočene objave

za en drek sezona......... 103k + drobiz. 7000+ letos -ups, lansko leto- samo.

se čisto strinjam, tut jst sm jih naredu bogih 10k... pred dvem leti, v moji 1. moto sezoni pa jih je padlo 28000km :D pri 3. lastniku jih je sedaj že krepko čez 40 000km.... čeprav misli da jih ima 11k :P letos pa računam, najmanj 40k, da nadoknadim zamujeno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dober den,bougdaj.oglašam se prvič na forum,ker mi je tema zelo zanimiva,namreč od 02.04.2009-17.01.2011 sva z "varaderčijem" "skup zbajsala" 51.000 km in veselo bajsava naprej.do zdaj sva obiskala doktorja,razen tekočih servisnih zadev zanemarljivo malokrat(kuplung-sajla,šalter za predvbrizg,semerink na prednji vili in še mogoče kaka malenkost)in glede na vse omenjene zadeve me zanima malo daljša tura za letos (MS-NORDCUP-MS,...).za konec bi uporabil predelan verz starejše slo. popevke LE KJE JE KDO,KI BI KOT SONCE POSIJAL......LE KJE JE KDO,KI BI SE Z MANO POPELJAL ??? dogovor možen na Slovaškem(VIM 13)...slišimo,vidimo. LP,Tomaž

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Z Duke 3 v treh sezonah 40.600 km. Teh 600 je iz lanskega prazničnega novembra in letošnjega sončnega januarskega dneva.

Je pa tudi res, da morda prav na račun kilometrine na oglas o prodaji ( niti ni bilo resnega namena), objavljen sicer le tri dni, ni bilo NOBENEGA odziva tako, da bova verjetno ostala povezana še naprej in naredila še kakšen kilometer poti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda ni bilo odziva..v sloveniji vsi mislijo, da ce imam motor več kot 30000km je fertik...še tisti, ki hoče kupit tak motor ramišlja le kako ga bo kasneje prodal....zato se pa pri nas dela tako das 50E da butnejo števec nazaj v tvojem primeru na reciva 10000km in potem lepo hodijo naivni kupci vsi veseli kako je malo kilometrov....na celem a.netu ni vsega skupaj 50 motorjev, ki imajo več kot 50000km....žalostno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj se bo, konec sezone, uradno prodajal s cca 120000 km-ji (ker ne vem kok jih bo točno mel) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj se bo, konec sezone, uradno prodajal s cca 120000 km-ji (ker ne vem kok jih bo točno mel) :P

prodajal se bo, dokler ti oglasa ne zbrišejo, pa ti boš živce zgubil ko ti bojo razni "kupci" težili. Pol boš pa pred dilemo al ga daš za 2 piva al ga imaš naprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodajal se bo, dokler ti oglasa ne zbrišejo, pa ti boš živce zgubil ko ti bojo razni "kupci" težili. Pol boš pa pred dilemo al ga daš za 2 piva al ga imaš naprej :)

Če boš že ravno pred omenjeno dilemo ti dam jz gajbo za njega, pa je problem rešen :P

ajd

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Duke 3 v treh sezonah 40.600 km. Teh 600 je iz lanskega prazničnega novembra in letošnjega sončnega januarskega dneva.

Je pa tudi res, da morda prav na račun kilometrine na oglas o prodaji ( niti ni bilo resnega namena), objavljen sicer le tri dni, ni bilo NOBENEGA odziva tako, da bova verjetno ostala povezana še naprej in naredila še kakšen kilometer poti.

Ni problem v kilometrih, no mogoče malo. Ampač, če ti kupuješ motor in boš imel enega z 15 000km za 3000€ in enega z 30 000km za za 2700€ boš raje dal še malce zraven in kupil motor z manj kilometri. Res pa je, da se danes gleda le še na ceno in popuste.

Sam sem prodajal star avto z veliko km z ceno 400€ in se ni v enem tednu javil niti eden. Ko sem ga dal čez mesec, dva nazaj za 250€ sem ga prodal v 10 min!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo! malo mi bluzite, pa ni to tema o prodaji rabljenih avtomobilov ali pa motociklov, tu se lahko pohvalite koliko kilometrov ima vaš motor (če želite, če imate občutek, da se zaradi vašega posta v tej temi motor ne bo prodal pač ne objavljajte podatka).

LP Bajsi

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja Panka 2005(kupil 2009) ima na števcu 69700(mojih cca 35k). Servisi so bili redno delani(na 10k). Popravil razen menjave ene varovalke, ki je crknila na prvi furi ni bilo.

Za prodajo bi pa verjetno boljše bilo napisati letnik 2003 prevoženih 14400km, servisno smo zgubili... hehehhehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v strom 40.000 km od 1.8.2008 naprej.

pa upam, da se vsaj 3x toliko, vem pa zagotovo da to ne bo v 3x toliko letih (dojencek in mamica zahtevata vec pozornosti).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Honda XL 1000 Varadero.

Ko sem jo kupo je imela 42000km po petih mesecih pa 48000km

in dela ko urca :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

imam HONDO CBR600 RR, 2005, 52.000 km, 1x menjal zobnike, 2x menjal svečke....gumice pa že neštetokrat. Večinoma vozim daljše ture in 2x na leto na dirkališče! Moped špila ko stara singerca, brez kakršnegakoli problema do zdaj! tak da konc sezone tud ruknem vsaj enega tud na mojo lubico! :beer1: :D

p.s.: Konc te sezone bo verjetno kazalo na cca. 63.000!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

In med 100 000 km je prišel še nekdo. Motor pa deluje odlično :notworthy: :notworthy: :worship: :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke, čim več takšnih voznikov in postov!

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle se hvalte koliko 100.000 km imate prevoženih, ko pa prodajate imate pa vsi okoli 30.000 km :lol1::yea1:

sori, od teh, ki imajo zelo veliko kilometrov, ni nihče zadnjih par let motorja prodajal

Tvoj post pa ne izpade niti duhovito, če že resničen ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodajal se bo, dokler ti oglasa ne zbrišejo, pa ti boš živce zgubil ko ti bojo razni "kupci" težili. Pol boš pa pred dilemo al ga daš za 2 piva al ga imaš naprej :)

lahk pa zvrti na 15.000 pa bo takoj prodan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmw r1100gs '99

154.200

ga mam od 130.000, mal se je poscal, bil n-krat na tleh, zabou sm se u rampo, drgač pa potrošni popravki. dabest bajk.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!