Skoči na vsebino

Motor z največ prevoženimi kilometri


bajsi

Priporočene objave

Tele 800000km in podobno je res malo hudo, ker pač vsak ki se kaj razume, ve, da to ni niti za kamion zanemarljivo malo...ne rečem, da ni mogoče, vendar bi res rad vedel, kaj je na takem motorju sploh še ostalo od originalča, pomojem niti sedež ne, pa naj bo BMW, Yamaha, Honda...

Tudi voznik-lastnik, če je prvi, ne vem, kdaj bi oz. v kolikih letih bi uhitel naredit vse te km, od kje mu čas...

Kak sma se medva pogovarjal s tem gospodom,mi je povedu da je naredu na tem motorju dve male generalke pa eno vlko.To je pa tut to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko je pa približno star tale možakar?

da ni slučajno kilometre GOR gnal :? :headbang:

Ne boj se, ni na roko gnal kilometrov gor.... Malo poglej po hrvaških moto straneh na netu, skoraj na vsaki je kakšna njegova reportaža s poti. Kje vse ni bil..., od Rusije do...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak sma se medva pogovarjal s tem gospodom,mi je povedu da je naredu na tem motorju dve male generalke pa eno vlko.To je pa tut to...

To je pa že bolje ja...moti me le, ker nekateri glumijo, da poznajo nekoga, ki ima strica, ta pa nevem katerega kolega, ko ima njegov motor 400000km, brez ene same okvarice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, je tud nekej drugega okvara kot pa servis.

Recimo, jest okvari (primer) vodne pumpe po kkšnih 100,200km nebi rekel okvara, ker nobena stvar ni večna... je logično da se bo enkrat vse pokvarlo, samo, a je to zaradi dotrajanosti, ali pa res zaradi napake...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj da ni mogoče... :grrr moj 17 let star golf, bele barve ima 500.000 & VSE original!! :grim

:topic:

ta pa je najbolj huda :headbang: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki gsxr 750 5134 km..vse original..

honda cb 1300 14000 km..vse original..

husqvarna sm 640..???km..najbrž ne več kot 5000..nič več original

:whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Vsak motor ima lahko prevozene kilometre....

Ma dej ne serite.... Zamenas masino, ogrodje, vse....

Evo, Jest mam doma srauf, ki je na motorju naredil 500.000 km.

Kdo je zdej car? Motor, jest, srauf? Voznik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
Tele 800000km in podobno je res malo hudo, ker pač vsak ki se kaj razume, ve, da to ni niti za kamion zanemarljivo malo...ne rečem, da ni mogoče, vendar bi res rad vedel, kaj je na takem motorju sploh še ostalo od originalča, pomojem niti sedež ne, pa naj bo BMW, Yamaha, Honda...

Tudi voznik-lastnik, če je prvi, ne vem, kdaj bi oz. v kolikih letih bi uhitel naredit vse te km, od kje mu čas...

Nič ni hudo to je tale MOŽ (http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,78753.375.html) Četrta objava na 1. strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se sploh meja pri recimo 2-celindrskih motorjih. (BMW, Honda) da se še ne začne "komplicirat"..? 100.000km? več?

ko ga iz trgovine pripelješ se začne..lahko..ali pa tudi ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na thunder ace l. 1996 77244 km do lanskega maja, potem totalka. Sedaj na R1 od začetka julija 4950 km. Vse bp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele 800000km in podobno je res malo hudo, ker pač vsak ki se kaj razume, ve, da to ni niti za kamion zanemarljivo malo...ne rečem, da ni mogoče, vendar bi res rad vedel, kaj je na takem motorju sploh še ostalo od originalča, pomojem niti sedež ne, pa naj bo BMW, Yamaha, Honda...

Tudi voznik-lastnik, če je prvi, ne vem, kdaj bi oz. v kolikih letih bi uhitel naredit vse te km, od kje mu čas...

Nič ni hudo to je tale MOŽ (http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,78753.375.html) Četrta objava na 1. strani.

v motopulzu je biu članek "Ko želi postati milijunaš?" tale FJ ima 1 200 000 km, v originalnem gruštu in originalno mašino z originalnimi bati in gredjo. tako pravijo. zamenjal je zadnjo švingo. tega se spomnim, spomnim se tud opazke, da je vzel na pot v Indijo 12 litrov olja, ker ga jama mal pije, je že 100 000 kilometrov odkadar je menjal obročke. . . :blink:

moj Kwak je do 95 000km delal BP, pol pa je crknu menjalnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yama TT600R 98 :prvi agregat do 70 kkm BP,original sklopka nakar je šel menjalnik.Drugi agregat ima 55 kkm BP.

Dvokolesno stojalo za agregat sem enkrat malo bolj povaril pa spet služi namenu. LP in mučo problem fri kkm FLY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ma pa neke strašne kilometre.

glede na to da se še ni nič polomilo ali večjega menjalo, niti zajle, niti sklopka, še ventili niso bili štelani... redni servisi basta, no pa js ga tut šparam ne kej preveč, mora kr dihat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj bi se pa moralo do 56k km menjat?? :unsure:

razen olja?

(čeprav je suzuki :whistle: )

Popravljeno . Popravil gerholdd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(čeprav je suzuki :whistle: )

ni važn kaj je, saam da je japonc al pa nemc, kar se pa makarončkov tiče se pa ve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

moj kawasaki zephyr 750 trenutno nekaj čez 106.000km. Prejšnji lastnik je baje menjla verigo v motorju, jaz še nič drugega kot gas sajlo,svečke ,olje in drugi potrošni materijal, zaenkrat še ne nameravam zamejnat, ker sem z njim zlo zadovoljen. Pa še dve slikice letošnja pomlad, pot na motozbor gronske strejle na goričkem. LP

post-10531-1223925811_thumb.jpg

post-10531-1223925943_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil boys
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v motopulzu je biu članek "Ko želi postati milijunaš?" tale FJ ima 1 200 000 km, v originalnem gruštu in originalno mašino z originalnimi bati in gredjo. tako pravijo. zamenjal je zadnjo švingo. tega se spomnim, spomnim se tud opazke, da je vzel na pot v Indijo 12 litrov olja, ker ga jama mal pije, je že 100 000 kilometrov odkadar je menjal obročke. . . :blink:

moj Kwak je do 95 000km delal BP, pol pa je crknu menjalnik.

Verjamem, da ima Darko na svoji FJ toliko kilometrov. Manj pa mi gre v račun čas in denar za te silne kilometre... Mu servis res toliko nese?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!