Skoči na vsebino

Kaj pa glasba ?


Priporočene objave

quote:

Ti si v Lendavi imel ciljno publiko, ki ji za stvar ni težko priti v kurji klun.

V Stožicah so ciljali na vse. Kadar prevec razpršiš moci, si v vseh segmentih prisoten, vendar šibko.

Vi imate že tradicionalno prireditev in verejtno 3/4 letošnje publike že zagotovo ve, da pride tudi naslednje leto.

Splošni veliki koncerti so v Sloveniji enkrat na 10 let, vmes se pa generacija malo zamenja in novim stare navade malo dol visijo.

Pa še konji v Stožicah ne bi mogli mirno spati.

Brrrm

Marilyn Manson ni taka zvezda, da bi 20.000 folka v SLO na koncert privleku. Ce bi bil koncert v Tivoliju, ugodnejša cena vstopnice in še The CULT poleg bi bilo gotovo polno ljudi v veliki dvorani.

Jebi ga, niso vsi Kelly Family al pa Metalica, da bodo stadione polnil.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brrrm,vse receno je res,samo a se ne dela za ciljno publiko? saj ce res prevec razprsis (kot povedano) je efekt viden.

se pravi,da moras imeti zacrtano smer programa.drugace je tudi rezultat kot sedaj v stozicah.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Marilyn Manson ni taka zvezda

Pa saj verjetno niti ne gre za zgoraj omenjenega izvajalca, ki ga niti ne poznam, in ostale, kot za to, da nikomur ne uspe razviti in obdržati eno ali dvodnevnega glasbenega happeninga pred koncem pocitnic, na katerem bi se predvsem srednješolska mladina zdivjala pred pricetkom novega šolskega leta. In Ljubljana je najvecji srednješolski rezervoar v Sloveniji.

Otocec, kakršen koli že je, pa kar uspeva.

Verjetno zopet na delu Mercedes podjetniki (nov Mercedes v enem zamahu), ki nimajo poslovnega casa razvijati in negovati zamisli.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje ni toliko vprasanje o novem mercu,kot o nevednosti in nepoznavanju tematike in profila publike.oz.o napacni predstavi profila publike.da o financni konstrukciji ne zacnemo.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem sta bila dva klasicna problema prisotna u Stožicah, kot prvo to da je organizator hotel ma cist vsa plemena na hipodrom pripeljat, kar roko na srce še posebi u eni zaplankani Sloveniji nikakor ne gre. Gledena na reakcije folka na Lendavski shod, po reportaži POP TV-ja, al' pa tradicionalno locevanje kdo je kdo, niti ne vem od kje ideja organizatorju da bo prav njem upri tako zaje---- publiki uspelo spravit vse te ljudi na eno prizorišce. Drugo pa je da ce je bil MM predviden in propagiran kot zvezda vecera, bi mu sam štel zvezdništvo samo zaradi showa oz. pojave, zvezde vecera po glazbeni plati pa bi bli sigurno the Cult, ki pa so misteriozno odpovedali. In ker se pri nas odpovedi in nategi redno dogajajo, je verjetno skoraj cez noc zmanjkalo suckerjev ki so bili pripravljeni v naprej zalagat keš, po skoraj isti ceni kot na dan festivala, sploh ce racunamo na ves motoviljenje organizatorja koga, ce sploh koga bo zvleku v Stožce. RUN DMC so lohka good, ampak nic vec od tega, ... da bi jih meu za substitut Cultov, ... ni variante.

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Seveda, zakaj bi kupil v predprodaji za skoraj enako ceno kot na dan izvedbe?

Da bom potem moledoval okoli nesolventnih agentov, da mi vrnejo denar.

Brrrm

Razlika v ceni je bila 1000 SIT; ni ravno zanemarljivo.

LP, Lucky

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmeraj manj kot reskirati in kupiti v predprodaji, potem pa koncert odpade, ti se pa bodeš s prodajalcem, da ti vrne denar, ki ga morda sploh ne boš vec videl.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

sicer ne vem kako velika je zadeva v stozicah,vendar lendava tudi ni bila ravno majhna.

-----------

at 200 mph you have no friends

Stožice niso kaj dosti vecje, vendar je tukaj govora o kalibrih izvajalcev, pa pustimo ob strani popularnost MM ali Papa Roachev v Sloveniji. Na zahodu so vredni milijone in zato jim je treba za nastop pošteno placati.

LP, Lucky

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Še zmeraj manj kot reskirati in kupiti v predprodaji, potem pa koncert odpade, ti se pa bodeš s prodajalcem, da ti vrne denar, ki ga morda sploh ne boš vec videl.

lp Easyrider

Pismo, ma saj ti vrnejo denar. Meni se še ni zgodilo, da ga ne bi vec videl. Tolk pa smo v pravni državi, da si ne morejo privošciti takšnega nategovanja. Je pa res, da je nezavzetost organizatorjev skozi vsa ta leta privedla do tega, da gre folk na ziher. Žal je tako, da se pri nas da dobiti karte tudi ce je dvorana nabito polna, tolk da nikogar ne skrbi, da bi ostal pred vrati. Moto je: prodaj kolikor moreš, 100 folka gor ali dol.

LP, Lucky

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tice pravne države niti nebi zgubljal besed, ... si me pa spravil v smeh.

Sicer pa so bili pred par leti tudi primeri, ko si lahko svoj denar videl samo v obliki potrdila, ki je veljal za dvig karte za nek drug koncert v organizaciji istega podjetja, ...

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

MM ali Papa Roachev v Sloveniji. Na zahodu so vredni milijone in zato jim je treba za nastop pošteno placati.

Pri nas pa omenjena ocitno nista vredna niti piškavega oreha. Pac nekdo ni znal oceniti, kaj ima pri nas ceno in kaj ne.

Razen, ce ni zadaj mestna politika, ker menda obstajajo lastniške težavice, oziroma ne do konca definirane stvari okoli lastništva hipodroma in njegove uporabe ipd. in je bila taka odpoved najlažji nacin umika iz posla.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje je bil samo en problem in to isti kot vedno,ko se nevednezi spravljajo take stvari delati: denar.pure & simple.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

po moje je bil samo en problem in to isti kot vedno,ko se nevednezi spravljajo take stvari delati: denar.pure & simple.

-----------

at 200 mph you have no friends

100% agree.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer poslušal Val 202 in naletel na Sweet sorrow.

Einhajrer, ste to bili ti in tvoji kompanjerosi.

Drgnete po kitarah, da ne vem, če vam je še kaj prstov ostalo.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Dragi Brrrrm

Reply na 1. post: Da to smo bili mi.. Pa sej ni tako nazgano... meni se zdi skoraj malo pre-easy...

Reply na 2. post: tipicno za slovenske kritike (ki so tako ali tako falirani glasbeniki - in zato zagrenjeni). CD je spljuval, ampak vsaj jaz ne vem tocno kaj mu ni bilo vsec (razen tega da je metal ne pa Zlatko Dobric). Vse je zanic, ampak ne pove pa kaj tocno je zanic...

Sicer pa briga me... A si videl na glasba.siol.net recenzijo CDja...

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Sweet sorrow se strinjam - malo "pre-easy".

Sicer pa vas pozivam in izzivam, da se se malo razgovorite o tem, kaksno muziko poslusate in koliko je pomembno, kdo spila na zborih ter ali je to odlocilno za odhod na neko srecanje - obrazlozitev sledi kdaj drugic, zaenkrat pa hvala Pupi za sodelovanje (anketa) - , zdaj ste pa na vrsti se ostale lenobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ze zdavnaj in zelo natancno precekirala, imas prav, je blo ze res kr veliko na to temo.

Sicer pa sem na enem srecanju izvedla eno anketo, kjer je bilo treba nasteti 6 bendov ( tri trenutno najboljse in tri najboljse vseh casov )in folk - vsaj nekateri - je imel s tem kar nekaj tezav ( namrec, spomniti se imena kar sestih bendov !! ). Kaj vec pa kdaj drugic. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sem ze zdavnaj in zelo natancno precekirala, imas prav, je blo ze res kr veliko na to temo.

Sicer pa sem na enem srecanju izvedla eno anketo, kjer je bilo treba nasteti 6 bendov ( tri trenutno najboljse in tri najboljse vseh casov )in folk - vsaj nekateri - je imel s tem kar nekaj tezav ( namrec, spomniti se imena kar sestih bendov !! ). Kaj vec pa kdaj drugic. LP

trenutno najboljsi:

1. Children of Bodom

2. In Flames

3. Finntroll

Trije najboljsi "overall":

1. Dream Theater

2. At The Gates

3. Candlemass

Kako to mislis pre-easy??

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sem ze zdavnaj in zelo natancno precekirala, imas prav, je blo ze res kr veliko na to temo.

Sicer pa sem na enem srecanju izvedla eno anketo, kjer je bilo treba nasteti 6 bendov ( tri trenutno najboljse in tri najboljse vseh casov )in folk - vsaj nekateri - je imel s tem kar nekaj tezav ( namrec, spomniti se imena kar sestih bendov !! ). Kaj vec pa kdaj drugic. LP

trenutno:

1. Limp Bizkit

2. Weezer

3. Rancid

all-time:

1. House of Pain

2. Smashing Pumpkins

3. Sisters of Mercy

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!