Skoči na vsebino

registracija


D_u_H_e_C

Priporočene objave

a seprav ce bi naprimer hotu kupt motor v italiji recimo (ok lahko tut u slo, nima veze...), bi lahko su po to tablco, pa bi jo unmu motorju zadi prlimou pa bi ga domou odpelou?

Ima vezo. only on the sunny side of Alps. :grim Foreign countries - no good. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No k že o registraciji govorite, mene zanima kaj vse merijo in pregledajo na tehničnem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm meru men ni nic...reku je da je auspuh najbrz preglasen (ampak to je reku she predn sm motor przgau...), pol je teziu zarad zmigovce, k je hotu met neki za kregat...pa luci pogleda, pa ce mas ksno drugo barvo ledic heh :>

aj pa nalepke od akrapovica dj dol....k butli mislejo da je pravi Akrapo pa hocejo homologacijski papir...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm meru men ni nic...reku je da je auspuh najbrz preglasen (ampak to je reku she predn sm motor przgau...), pol je teziu zarad zmigovce, k je hotu met neki za kregat...pa luci pogleda, pa ce mas ksno drugo barvo ledic heh :>

aj pa nalepke od akrapovica dj dol....k butli mislejo da je pravi Akrapo pa hocejo homologacijski papir...

u pizda :(

jst mam pa modre ledice...kaj nej zdej nardim??kako si ti čez pršu k maš tud ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne jih pržgat ko boš na tehničnem, pa mal stikalo zakri. Sicer pa itak ne ve zakaj je stikalo tam... Mene je uprašu zakaj druga luč ne gori :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aj pa nalepke od akrapovica dj dol....k butli mislejo da je pravi Akrapo pa hocejo homologacijski papir...

Pravi akrapovič? Na 125-ki? A so pr*knjeni :eek: Kako je lahko sploh službo dobu če nima niti osnovnega pojma o motorjih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj prfuknjeni? Saj še v tem podforumu bereš kako bi natikali akrapoviče na 125ke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm meru men ni nic...reku je da je auspuh najbrz preglasen (ampak to je reku she predn sm motor przgau...), pol je teziu zarad zmigovce, k je hotu met neki za kregat...pa luci pogleda, pa ce mas ksno drugo barvo ledic heh :>

aj pa nalepke od akrapovica dj dol....k butli mislejo da je pravi Akrapo pa hocejo homologacijski papir...

Kaj naj jaz naredim, k mam gor avspuh GIANELI, pa nimam homologacije, pa gor je ploščica pa piše gianelli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj jaz naredim, k mam gor avspuh GIANELI, pa nimam homologacije, pa gor je ploščica pa piše gianelli?

to se tud jst sprasujm .... :(

Pravi akrapovič? Na 125-ki? A so pr*knjeni :eek: Kako je lahko sploh službo dobu če nima niti osnovnega pojma o motorjih?

ka si pa ti tok pameten .... sej ti ga lakho po narocilu nardijo ce hoces ... pa je res akrapo a :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je kdo zamislil koliko stane razvoj avspuha?

To kar bi dobil po "naročilu" delano, bi bil po vsej verjetnosti kak Gianelli, Arrow,... z Akrapovič nalepko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je kdo zamislil koliko stane razvoj avspuha?

To kar bi dobil po "naročilu" delano, bi bil po vsej verjetnosti kak Gianelli, Arrow,... z Akrapovič nalepko.

nekako tako ... vendar bi vseen mel "akrapovica po narocilu" ....

in ce je auspuh bil narejen v firmi akrapovic se steje za akrapovic auspuh .... mar ni tko ?

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moje pojme je to stran vržen keš.

Sicer sva pa že malo :topic:

ja ce ga poznas kot ga poznajo eni ( k se tok hvaljo) pol pomoje bi jim ja naredu za dva "souda" manj ... :D

sicr pa se strinjam s tambo :) OFF the fucking TOPIC :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj jaz naredim, k mam gor avspuh GIANELI, pa nimam homologacije, pa gor je ploščica pa piše gianelli?

Jst mam tut GIANELI-ja gor pa mi je na tehničnem sam žlajfe preveru, če delajo luči pa žmigavci pa adijo... :hmm: Model nč kompliciral tko d sm tehničnga naredu u treh minutah :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam tut GIANELI-ja gor pa mi je na tehničnem sam žlajfe preveru, če delajo luči pa žmigavci pa adijo... :hmm: Model nč kompliciral tko d sm tehničnga naredu u treh minutah :naughty:

pa nimas nobenga listka al pa kej ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nimas nobenga listka al pa kej ?

Ne nč... :hmm: Sj je tm na avspuhi ena taka majhna tablca gor pa piše d je gianeli pa še neki... Mogoče jo to dost :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nč... :hmm: Sj je tm na avspuhi ena taka majhna tablca gor pa piše d je gianeli pa še neki... Mogoče jo to dost :glare:

ja ja ... pa neka cifra je gor ? samo ... khm ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm...dejansko morš met homologacijo...tista ploščica z cifro nič ne pomaga kolk js vem...js mam homologacijo sam je španska al francoska pa še to fotokopirana:D drgač pa auspuhov nea preverjajo skor nikjer kolk js vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Full je trenutno problemv z registracijo, jz morm rect da sm mela sreco, da sem dobila tablico ker so imel samo še 3. 5so jih pa naročili. Trenutno je povsod tako, vceraj pa do 12h sploh programi niso delovail, k sva hotla s kolegom nejgovga duceta registrirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj pr mmen je tut mal blo problemov z tablco k ni mela nbene KK :angry2: Tko d sm pol dubu trebansko NM :cry: Jebiga važn d se zdj lahk brez skrbi furam :bounce: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm...dejansko morš met homologacijo...tista ploščica z cifro nič ne pomaga kolk js vem...js mam homologacijo sam je španska al francoska pa še to fotokopirana:D drgač pa auspuhov nea preverjajo skor nikjer kolk js vem...

Ma kdo za posodit homologacijo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!