Skoči na vsebino

registracija


D_u_H_e_C

Priporočene objave

ja če bi mal bol pogledu bi vidu da not ni vračunanega zavarovanja, se pravi da verjetno sploh ne zavarujejo 125cc motorjev ali pa amzs nima podatka o ceni zavarovanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Mene pa nekaj drugega mantra..

Namreč oče ima napisano nase in svoj auto in moj skuter in moj gsx. Sedaj pa me zanima v katerih pogojih se uveljali 50% popusta. Za skuter sem vedno plačeval registracijo 30 tisoč, letos je bilo 16 tisoč ? Auto tud ima 50% popusta. Kaj če ni povzročil 5 let nesreče se mu prizna ta popust ? Vsako leto 10%, je nekaj takega? Sedaj me pa zanima če bi dal registrirat vozilo na novo, ki je bilo prej registrirano v italiji, no homologirano v sloveniji in slovenski papirji, to pomeni nova registracija.. Bo popust veljal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, popust ne velja, namreč šteje se za vsako vozilo posebej, in ne na lastnika (iz enega avta na drugega lahko, ne moreš pa ti dodajati avtomobilov pod popust, če razumeš)

sploh pa to, da je motor iz italije, pomeni da ga boš moral na novo registrirat, in to pomeni štart iz 100%

popust gre pa nekako takole, če jaz prav vem: če ne narediš nobene nesreče, oz če imaš na koncu leta vse kupončke, se ti prizna dodaten 5% popust (ko prideš do 50%, tam tudi ostaneš, nižje ne gre), v primeru pa da nimaš vseh kupončkov, pa mislim da ti odbijejo 15% popusta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti maš popust na tablco dejansko...ko smo mi nov avto kupli smo dali na njega registracijsko tablco od prejšnga avta in se je štel 50% popust in potem je bla na starem avtu cena registracije polna...drgač pa je res na eno polno leto se ob priložitvi kuponov šteje 5% popusta največ pa gre do 50%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probej uveljavit t.i. tihi bonus...

če maste več stvari zavarvanih dlje cajta pr eni zavarovalnci, ti mogoče ugodijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti maš popust na tablco dejansko...ko smo mi nov avto kupli smo dali na njega registracijsko tablco od prejšnga avta in se je štel 50% popust in potem je bla na starem avtu cena registracije polna...drgač pa je res na eno polno leto se ob priložitvi kuponov šteje 5% popusta največ pa gre do 50%

ja ampak po novem zakonu so tablice vezane na avto in ne na lastnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne more bit na auto ampak na lastnika, saj če greš ti čez omejitev pa te kamera slika ti pošljejo položnico mora plačat lastnik, torej je pisana na lastnika :) Saj je ne mogoče da bi z pomočjo slike ugotavljali kdo je vozil, bo šlo fantje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne more bit na auto ampak na lastnika, saj če greš ti čez omejitev pa te kamera slika ti pošljejo položnico mora plačat lastnik, torej je pisana na lastnika :) Saj je ne mogoče da bi z pomočjo slike ugotavljali kdo je vozil, bo šlo fantje ?

Ja sevede, in ko policaj pogleda v kartoteko piše Lj*12345 to je ta pa ta lastnik, ku prodaš avto se lastnik spremeni, tablca ostane ista :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ostane ista, vendar se napiše da je bila narejena prodaja in s tem se novi lastnik obveze pogojev da sprejema odgovornost nove tablice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ostane ista, vendar se napiše da je bila narejena prodaja in s tem se novi lastnik obveze pogojev da sprejema odgovornost nove tablice

Ja, tu si povedu istu ku jest, in ne-istu ku ti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne fantje, tablica je na osebo, in sicer na osebo katera je podpisala papirje da jo je dobila.Ko se auto proda se pa novi lastnik podpiše da je odgovoren za vse kar se bo zgodilo pod "imenom" stare tablice, get it ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne fantje, tablica je na osebo, in sicer na osebo katera je podpisala papirje da jo je dobila.Ko se auto proda se pa novi lastnik podpiše da je odgovoren za vse kar se bo zgodilo pod "imenom" stare tablice, get it ?

We get it, you don't get it!

Če je VEZANA na lastnika potem bi bla njegova dokler nebi umrl. Če je VEZANA na avto je pa na istem avtu dokler se ga ne razbije totalno ali odjavi iz prometa ali neki nardi z avtom da je pač odjavljen. Takrat gre tablca na uničenje in ob nakupu novega M5 :OK: dobiš novo tablco.

Brat je imel Puntota, ga je prodal in sem ga enkrat vidu u Lj z isto tablco- KP*------

Je pa dokaj podobnu ku ti praviš, GSX600, razen tega da je tablica na avto "pisana", avto pa je last dotičnega osebka kateremu pravmo lastnik .)

Torej, ku palicaj pogleda u tisti njihov računalnik tablco GO*12345 se mu izpiše kateri avto je in kdo je lastnik. Ne sam to je tablca od tega in tega človeka .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v tem smislu sem hotel povedat, uglavnem če kdo kaj zagreši najebe lastnik tega automobila, ki je tud podpisan pod tablico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!