Skoči na vsebino

Nekaj posnetkov iz ceste Tržič - Ljubelj


Dirkac

Priporočene objave

eni bodo rekl: "A smo motoristi al nismo? Treba ga je zmer žgat!"

drugo mogoče: "A smo motoristi al nismo? Treba je pazit na javno podobo in ne divjat!"

Verjetn je potemtakem brezveze spraševat "A smo motoristi al nismo?" ... vsak se vozi iz določenih razlogov ... tut obsojat je brezveze ... takle pač mamo ... vsak pr sebi razčisti in poskrbi, da bo pri ogledu svoje face zjutraj v ogledalu zadovoljen ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni bodo rekl: "A smo motoristi al nismo? Treba ga je zmer žgat!"

drugo mogoče: "A smo motoristi al nismo? Treba je pazit na javno podobo in ne divjat!"

Verjetn je potemtakem brezveze spraševat "A smo motoristi al nismo?" ... vsak se vozi iz določenih razlogov ... tut obsojat je brezveze ... takle pač mamo ... vsak pr sebi razčisti in poskrbi, da bo pri ogledu svoje face zjutraj v ogledalu zadovoljen ...

Spreobrnjenci so ponavad najhujš <_< .... iz žgalcev v moralizatorje, da nau pomote :D

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: po takih zadevah se pa sprasujemo, zakaj se je to naredilo, pa je bil ful dober voznik, zdej ga pa ni več! :devil:

Ko to gledam mi je sedaj vse jasno!

Poglejte si kaj se dogaja pri nas na gorenjskem po avtocesti!!! :eek:  :BUA:

:oops: pa nas ni več

http://media.putfile.com/hitrost1

A je morda to kaj boljše?!

:oops: pa nas ni več, pa še 10 drugih zraven snamemo...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok tud jst čist ne podperam divjanja po cestah, in vozim počasi po naselju, ker se je že zgodel da se je pred mano pojavil avto, ki je speljeval :), tudi drugače še nism sposoben povsod na polno tiščat :D sam zakaj si pa kdaj pa kdaj ne bi dal duška, če poznaš cesto, veš da je malo prometna, veš kje so križišča, poznaš svoje sposobnosti in sposobnost motorja.

Mal prometa je še zmerej preveč prometa. Pa tut zadnji primer na loškem koncu, ko je nekdo poznal svoje sposobnosi in sposobnosti svojega motorja so dobro znane.

Drugač pa predlagam za take , da se cesta zapre za ves promet za eno uro na teden, reševalcem pa prepove hodit gor pospravljat ostanke pizdarij.

:SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa predlagam za take , da se cesta zapre za ves promet za eno uro na teden, reševalcem pa prepove hodit gor pospravljat ostanke pizdarij.

:SS  :SS

A misliš,da bi se to dalo??? :hmm: :D :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem deležen te vrhunske norosti dveh junakov na gorenjski avtocesti kot avtomobilist.Če se ne motim,je to en celo izvajal v kavbojkah.

Tako vam povem: če bi imel možnost,bi ju z lopato po hrbtu pa še po glavi,sam se bojim,da ne bi nič pomagalo. Zaradi takih bedakov nasrkajo predvsem nedolžni. On je pa junak ker se upa tako vozit med nič hudega slutečim folkom ki je že po 10 ur za volanom.

Ja fanta,verjemita da je bilo malo ljudi ki bi vaju občudovalo. ZA VEČINO STA KRETENA IN NEODRASLE OSEBE KI NISO ZRELE ZA ŽIVLJENJE,SAJ NITI NE VESTA KAJ TO JE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem deležen te vrhunske norosti dveh junakov na gorenjski avtocesti kot avtomobilist.Če se ne motim,je to en celo izvajal v kavbojkah.

Tako vam povem: če bi imel možnost,bi ju z lopato po hrbtu pa še po glavi,sam se bojim,da ne bi nič pomagalo. Zaradi takih bedakov nasrkajo predvsem nedolžni. On je pa junak ker se upa tako vozit med nič hudega slutečim folkom ki  je že po 10 ur za volanom.

Ja fanta,verjemita da je bilo malo ljudi ki bi vaju občudovalo. ZA VEČINO STA KRETENA IN NEODRASLE OSEBE KI NISO ZRELE ZA ŽIVLJENJE,SAJ NITI NE VESTA KAJ TO JE.

Kakšen je rok trajanja teh junakov se sprašujem - prehitrih? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen je rok trajanja teh junakov se sprašujem - prehitrih? :whistle:

Zopet črna kronika!!! :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak je rad hiter in za lokacijo proti ljubelju lahko rečem, da ni ravno tako nedolžna.

Se mi zdi, da je glede na situacijo, definitivno preveč drvita, pa naj bo to 150 ali pa 250... Nad mostom je namreč gostilna in pa parking na obeh straneh ceste ter prehod za pešce. Res ne bi nikomur privoščil, da se gre pešca takrat..... :hmm: .... Res, da ni nevem koliko prometa pa vseeno...

Za tistega dasota iz gorenjske AC me pa zanima če je fant še med nami....

post-3804-1124709404_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nad mostom je namreč gostilna in pa parking na obeh straneh ceste ter prehod za pešce.

Tisti ovinek ni ta, ki ga ti kažeš na ortofotu ... in gostilna je le še zapuščina nekdanje dokaj obiskane točke, ko še niso bile preluknjane Karavanke. Na splošno je cesta na Ljubelj relativno prazna...

Če bi bil tisti ovinek na dirkališču, bi se 170 peljal čez njega bolj turistično... 250 je pa preveč, oz. IMHO nemogoče

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole izgleda 240 na Ljubelj!

Posnetek je iz vzpona takoj po tistem ovinku, iz katerega so bili tisti posnetki tistih dveh kamikaz .... ta vzpon je še pred ex. gostilno, če greš navzgor proti Ljubelju ... da se ne bomo narobe razumeli -> 250 po ravnini je tudi turistično... in tale klanec je skoraj ravnina

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take stvari z motorizmom nimajo več nobene zveze in veze. Zato je tudi prav, da se zaradi izvajanja tovrstne subkulture ne vznemirjate, predvsem pa ji ne delate dodatne propagande.

Edino kar vam priporočam je to, da se (okosteneli ljubitelji motorizma :grim)poskušate navaditi izstrelkov na dveh kolesih, ki padejo mimo vas, predvsem tistih, ki priletijo od zadaj (streljanje v hrbet ni bilo nikoli fer, a ne?). Mene osebno in mojo Mačko je na koprski obvoznici streniral neznani Ninja bojevnik kakih trikrat letos, ko sva se vozila neznosno počasnih 120 na uro, nekaj zelenega pa je padlo mimo po najini nestrokovni oceni s faktorjem 2. Prvič sem se ustrašil (priznam, zato mi je lažje); drugič mi je bilo nelagodno; ta tretjič mi je pa bilo vseeno. In tako bo tudi ostalo - VSEENO MI JE.

Pa da ne bi še kdo moril s tem, da je treba in je fer pozdravljat vse po spisku, ki se peljejo z motorjem mimo ali nasproti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posnetek je iz vzpona takoj po tistem ovinku, iz katerega so bili tisti posnetki tistih dveh kamikaz .... ta vzpon je še pred ex. gostilno, če greš navzgor proti Ljubelju ... da se ne bomo narobe razumeli -> 250 po ravnini je tudi turistično... in tale klanec je skoraj ravnina

Lokacija je pravilna - pred gostilno, nato sledi predor - po predoru je rahel zavoj v desno in nato oster v levo pred vojašnico al kaj vem, da je tam na levi parkirplac. V ostrem ovinku, gre tale motorist 120 po kolenu, , kar pa ni nič turistično se mi zdi! Od vojašnice naprej je zopet dolg desni ovinek - 90 in piči po ravnini do zadnjega levega - tam je pa ujel kamperja in je šel samo 40!

Če bi lahko dal na forum daljši film,bi videl, kako gre skozi vse te ovinke - tle ni nič turističnega men verjem! Zame zelo poučno, ker se takole hitro ne vozim, primerjavo sem pa delal, kako hitro grem jaz skozi ključne ovinke in kako hitro gre motorist na posnetku! Jaz sem ti ti polžek mali..... :naughty:

PS - motorist na posnetku je na Grobniku med hitrejšimi :worship: :worship: (če bi imel boljši motor, bi bil še boljši), da ne boste kar pljuvali vse vprek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS - motorist na posnetku je na Grobniku med hitrejšimi  :worship:  :worship: (če bi imel boljši motor, bi bil še boljši), da ne boste kar pljuvali vse vprek.

To pa je argument! :lol1:

Še od mene: BEDAK!

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!