Skoči na vsebino

Nekaj posnetkov iz ceste Tržič - Ljubelj


Dirkac

Priporočene objave

To pa je argument! :lol1:

Še od mene: BEDAK!

:BUA:

Kdo že spet? Kolk smo dons nataknjen?

Provokacija uspela - pa saj je bil en sam dolgcajt v tej temi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.,..hehe who`s the man!!!! :OK:  H**O  :yea1:  :yea1:

HE´S THE MAN - :yes: :yes: :yes:

Neki z bedaki zmerjajo - ne vem kaj jim je? AJA :slap: Predolg že pada dež in so mal v depresiji!!!! Sej bo te dni lepše vreme, da boste spucal svoje ventile OH! :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS - motorist na posnetku je na Grobniku med hitrejšimi  :worship:  :worship: (če bi imel boljši motor, bi bil še boljši), da ne boste kar pljuvali vse vprek.

Boljše hitr na Grobniku kot pa hitr na nagrobniku ...

(tole se lahko bere tudi kot: cesta ni dirkališče ... ali kaj podobnopomenskega...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljše hitr na Grobniku kot pa hitr na nagrobniku ...

(tole se lahko bere tudi kot: cesta ni dirkališče ... ali kaj podobnopomenskega...)

cesta ni igrišče in gozd je poln pasti

končno je devica rodila dvojčka

prvi je v redu drugi pa služi domovini ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljše hitr na Grobniku kot pa hitr na nagrobniku ...

(tole se lahko bere tudi kot: cesta ni dirkališče ... ali kaj podobnopomenskega...)

Imaš (imate) prav, se strinjam .........

Vsa ta kritika velja tudi za vse nas, ki smo se že peljali po katerikoli cesti 200, 250 in več - tudi mi spadamo v kategorijo BUTELJ; NOREC; KAMIKAZA; TIŠAČ....... NE VIDIM NOBENE RAZLIKE - ŽIVIM V TEMI, DAJTE MI LUČI!

Naj sodi tisti, ki še ni nikoli grešil ........ pa dobro vem, da ste (smo) vsi občasni grešniki, ne tle zdaj pametvat :nono: :nono: :nono:

To je v glavnem dvojna morala, če ti paše se pelješ na nož, zase je vse OK! Če pa en posname posnetek take vožnje je pa .....BUTELJ!!!

Ta posnetek lahko dojamemo v stilu BUTLJA ali pa v preventivnem smislu - res se pele hiter jaz se ne bom tako vozil, ker se ne znam, nimam izkušenj, ker se mi še živi, ker................................................................................................................................................................................................................................................

Pa zakaj potem vsi zijate nesreče z motorji .... pa to!!!!

Prosim odgovore, če pa nimate nič pametnega za napisat pol je pa vse brez veze!

PS - Simon to ne leti nate ampak na splošno (da ne bo dvoumja)

Ajde čao PLJUVALCI :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj sodi tisti, ki še ni nikoli grešil ........ pa dobro vem, da ste (smo) vsi občasni grešniki, ne tle zdaj pametvat :nono:  :nono:  :nono:

To je v glavnem dvojna morala, če ti paše se pelješ na nož, zase je vse OK! Če pa en posname posnetek take vožnje je pa .....BUTELJ!!!

Ta posnetek lahko dojamemo v stilu BUTLJA ali pa v preventivnem smislu -  res se pele hiter jaz se ne bom tako vozil, ker se ne znam, nimam izkušenj, ker se mi še živi, ker................................................................................................................................................................................................................................................

Pa zakaj potem vsi zijate nesreče z motorji .... pa to!!!!

Prosim odgovore, če pa nimate nič pametnega za napisat pol je pa vse brez veze!

PS - Simon to ne leti nate ampak na splošno (da ne bo dvoumja)

Ajde čao PLJUVALCI  :SS  :SS  :SS  :SS

Kar se mene tiče - boli me qrac, kako se kdo vozi, ker pameti posolit mu ne morem - lahko probam, lahko pametujem, pljuvam, bentim, pizdakam, kokodakam - spremenilo se ne bo nič, ker smo "odrasli ljudje, ki znamo razmišljati s svojo glavo" - razen takrat, ko razmišljamo narobe ali ne ravno optimalno (običajno pod vplivom čustev in hormonov, kakršen je denimo adrenalin, pa serotonin, itd...)...

Gre za to, kakšne signale prejemalo iz "moto scene" novinci, ki se tega biznisa šele lotevajo ... Pridejo na Motosvet in hitro vidijo, da me motoscena nekaj ful hudega - divjanje skor 300 kmh po avtocesti, polaganje ovinkov "do roba", itd ... večina frajerjev, ki "polaga ovinke" in drajsa Marijo reko, Planinske ride in Golico, je seveda pametno tiho ,ko se razlepijo iz tega ali onega razloga ... svoje fotke polaganja z veseljem limajo, svojih fotk nesreč, ali vsaj nekaj stavkov o tem, kako so se razlepili in kaj je bilo krivo, pa seveda bolj stežka oddajo na forum ... (ponos, ego, ... ) ...

Naprej se mi ne da tipkat ,ker je itak uzalud .. .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: sej nihče med nami na cesti ni svetnik ... in se zavedam, da moram obit optimistično in pozitivno nastrojeni ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi lohk prtegnemo do fula ampak to naj bo na tapravem mestu in ob tapravem času!

Popravljeno . Popravil Ice
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: sej nihče med nami na cesti ni svetnik ... in se zavedam, da moram obit optimistično in pozitivno nastrojeni ... :)

Simon, še malo pa bova velika PRIJATELJA :worship: :worship: :worship:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi lohk prtegnemo do fula ampak to naj bo na tapravem mestu in ob tapravem času!

Sem že parkrat napisal, pa bom še enkrat. Poleg vsake slike " ride na kolenu, M.R. na kolenu......, bi lahko bila tudi kakšna taka, mogoče tudi kakšna z motorjem pod kamionom.

Preventiva.

LP vsem, Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš (imate) prav, se strinjam .........

Vsa ta kritika velja tudi za vse nas, ki smo se že peljali po katerikoli cesti 200, 250 in več - tudi mi spadamo v kategorijo BUTELJ; NOREC; KAMIKAZA; TIŠAČ....... NE VIDIM NOBENE RAZLIKE - ŽIVIM V TEMI, DAJTE MI LUČI!

Naj sodi tisti, ki še ni nikoli grešil ........ pa dobro vem, da ste (smo) vsi občasni grešniki, ne tle zdaj pametvat :nono:  :nono:  :nono:

To je v glavnem dvojna morala, če ti paše se pelješ na nož, zase je vse OK! Če pa en posname posnetek take vožnje je pa .....BUTELJ!!!

...EVO PA TO JE TO!!!!! :yea2: :yea2: ....to je to kar mene že skoz muči in že neki časa hočem povedat... :) ....ne bojo men tuki "pametoval" neki ljudje-motoristi,ki tud sami kdaj pa kdaj,.eni bol pogosto eni manj...kršijo zakon in "grešijo"...

..in pol te še zmerjajo sicer ne dotično nekoga recimo mene,...samo velikokrat se počutim tko,kot da to leti tud name...ker smo itak sami norci,in popolnoma neprimerni za na cesto...še posebej mi "plastičarji" <_< ...

...eh no sej,zdej sem že kr odporen ratal na razne "čudne" pripombe in komentarje nekaterih naših "angelčkov" na tem forumu... :)

lp cagiva B)

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...eh no sej,zdej sem že kr odporen ratal na razne "čudne" pripombe in komentarje nekaterih naših "angelčkov" na tem forumu... :)

lp cagiva B)

Gospodiči (nothing personal cagiva),

razsujete se lahko v vaš trošak, ampak potem iz svojega žepa plačajte odvoz vaših osebnih kosti, kože in ribanje vaše krvi po cestah, plastične in titanske sklope in sklepe, rent a vozičke, invalidsko penzijo & co. Tako približno kot po razsutju sami nadoknadite škodo na svojih metalno plastičnih izdelkih kot sredstvih za dosego javnih orgazmov vaše nedojebanosti.

Nič angleski Čečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo ... bodo pa vseen Motosvetovci čez njega pluval ... No, vsaj ne bodo zato, ker bi bil prepočasn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo tud po tazadnih vozu :hmm:

:lol1:

ja, fant se bo zdaj težko med bus pa prikolico "požokal"... :naughty:

zgleda pa da ima dost keša in takih itak ni za "ustavit". Edina varianta je, da njega kdo tko "presenet"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospodiči (nothing personal cagiva),

razsujete se lahko v vaš trošak, ampak potem iz svojega žepa plačajte odvoz vaših osebnih kosti, kože in ribanje vaše krvi po cestah, plastične in titanske sklope in sklepe, rent a vozičke, invalidsko penzijo & co. Tako približno kot po razsutju sami nadoknadite škodo na svojih metalno plastičnih izdelkih kot sredstvih za dosego javnih orgazmov vaše nedojebanosti.

Nič angleski Čečo

Večina motoristov javno orgazmično, nedojebano vozi - v očeh ostale populacije. Enkrat boš imel dan in boš tudi ti prtisnu - a se voziš 100% po predpisih in po tablah! Malo morgen se mi zdi. Kaj si že hotel povedat? Grešni kozli so vsi, ki kršijo pravila samo, da jih eni bolj očitno, drugi pa manj (vsaj mislijo tako)!

PS - Jaz se imam za skuliranega motorista pa se spozabim (občasno, po pamet, tam kjer lahko) KRIV SEM PRIZNAM, kot miljon ostalih razen ti imaš svetniški sij okrog čelade!

BLJAK NE VERJAMEM.... :nono: :nono: :nono: :nono:

Na cesti ni svetnikov in tudi ti nisi med njimi . Pa brez zamere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina motoristov javno orgazmično, nedojebano vozi  - v očeh ostale populacije. Enkrat boš imel dan in boš tudi ti prtisnu - a se voziš 100% po predpisih in po tablah! Malo morgen se mi zdi. Kaj si že hotel povedat? Grešni kozli so vsi, ki kršijo pravila samo, da jih eni bolj očitno, drugi pa manj (vsaj mislijo tako)!

PS - Jaz se imam za skuliranega motorista pa se spozabim (občasno, po pamet, tam kjer lahko) KRIV SEM PRIZNAM, kot miljon ostalih razen ti imaš svetniški sij okrog čelade!

BLJAK NE VERJAMEM....  :nono:  :nono:  :nono:  :nono:

Na cesti ni svetnikov in tudi ti nisi med njimi . Pa brez zamere!

sedaj pa si si nakopal vojno kakor se men zdi :grim :grim nisi našel pravi naslov za oporekat :nono: :slap:najbolj da sedeš na Yamahco pa spizdiš od kle :grim še tko je nevarno da te Valskirca ujame :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedaj pa si si nakopal vojno kakor se men zdi :grim  :grim nisi našel pravi naslov za oporekat :nono:    :slap:najbolj da sedeš na Yamahco pa spizdiš od kle :grim še tko je nevarno da te Valskirca ujame :lol1:  :lol1:  :lol1:

To bo ja...

Ti sam glej pa čud se, kako se bo tole razvijal. Vojno sem začel včeraj, ko sem prlimal tisti posnetek 240! Jaz, ne vem, da b se koga bal, še manj pa bežal......

Rad sem samozavestno kreativen - ljudi je potrebno sprovocirat in zmotivirat ! Pol se pa krešejo mnenja....

LP karakter :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga ti bod tih, ti si šu že čez 2000km/h :blink:  ;)

Ha! Apmak a si vidu ta video - huh? To je pa res smola na kubik! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu vidu, krizno ej, še dobr da jo je sam po glavi, da je ni u guzico, k bi blo mal drgač verjetno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!