Skoči na vsebino

Nekaj posnetkov iz ceste Tržič - Ljubelj


Dirkac

Priporočene objave

Pussy - z jezikom morš asfalt lizat šele potem si car :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

drži :grim

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...itak, pa če ne gre po kolenu je brezveze :whistle:

Pomoje je je tukaj hitrost čist zadovoljiva samo stil vožnje ni tapravi, kaj praviš? .) .)

Zgleda pa vseen dobro!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je tema ponovno zaživela, naj še jaz dodam svoje videnje cestnega dirkanja.

Mislim, da večina (vključno z mano), ki kritizira vožnjo preko vseh razumnih meja, nima jajc, da bi počela kaj podobnega (he he, kar vidim nasmeške na ustih vseh hitrih in drznih) :naughty: :yes: .

Kdor se je iz nadobudnega dirkača prelevil v umirjenega uživača zaradi varnostnih razlogov, družine, otrok ..., naj se raje vzdrži obsojanj enih ali drugih. Kolikokrat je kot divji izstrelek ogrožal ljudi, ki so ravno tako očetje, imajo družino ....

Za obsojanje objestne vožnje v prometu pa obstaja razlog. Temu se reče - RAZUM. Kot večina stvari, je pri nekaterih razvit bolj, pri drugih manj. Vsi pa dozorevamo in se kalimo, pogledi na nekatere stvari se nam spremenijo in če imaš srečo, lahko doživiš preobrazbo.

Tudi nad mojo glavo ni O:-) , ni pa niti :devil: Res, da ne upam peljat 250 po nekih ridah, nimam video posnetka brušenja škornja ob asfalt, ne vozim se po zadnjem po najbolj prometnih ulicah ...., predvsem zaradi tega, ker razmišljam o posledicah :slap: . Vsak po svoje.

Upam, da nisem koga užalil, saj nisem mislil nikogar osebno.

V 2007 vam vsem želim veliko lepih kilometrov, pa naj bodo hitri ali počasni. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Prosil bi, če ima kdo še kaj posnetkov iz omenjene relacije... tistih ki ste jih na začetku objavili men noče odpret. Tok da bi lepo prosu če mi lahko kdo pošlje kakšen posnetek al pa ga da ponovno sem gor. hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosil bi, če ima kdo še kaj posnetkov iz omenjene relacije... tistih ki ste jih na začetku objavili men noče odpret. Tok da bi lepo prosu če mi lahko kdo pošlje kakšen posnetek al pa ga da ponovno sem gor. hvala.

Je čist brez veze, ker je cesta razrita in makadamska. Tam so bile nekoč gorske hitrostne dirke z dekovci, danes pa imamo kavo, tako da so ceste še slabše. Če ne hodiš v Velden na ruleto, je brez veze tam uničit gume pri 35 na uro.

Posnetki so pa na Yutjubu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je čist brez veze, ker je cesta razrita in makadamska. Tam so bile nekoč gorske hitrostne dirke z dekovci, danes pa imamo kavo, tako da so ceste še slabše. Če ne hodiš v Velden na ruleto, je brez veze tam uničit gume pri 35 na uro.

Posnetki so pa na Yutjubu.

res je.. danes so tam ceste (po domač povedan) čist v kurcu :) http://www.youtube.com/watch?v=LoY3hDokRpA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesti nič ne manjka, ampak a je promet sploh dovoljen? Spodaj so vrata (očitno ostanek meje), ko sem se zadnjič peljal mimo so bila odprta (verjetno zaradi sankačev), kaj piše na tabli, pa mi ni uspelo prebrati, se moram naslednjič ustaviti in pogledati (razen, če ni to storil že kdo s foruma pa mi to zaupa).

lp

Franc

Popravljeno . Popravil franc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa nism mislul tele na oldtajmerjih k po makadamu dirkajo. Tiste s supersport k norijo gor iz Bistrice pri Tržiču ( tud 250) pa do vrha prelaza Ljubelj, k se gre v Avstrijo naprej. Sej na začetku te teme je en dale nekej gor sam men ne dela. To mislm če ma kdo. :) no vseeno hvala za vaš tud.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Ehhh, to je cesta Bistrica pri Tržiču - Brezje pri Tržiču - Begunje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vsem takim ki tkole vozjo bi priporočou da se v Begunjah kr mal ustavijo (za kšn mesc) pa mal preberejo/pogledajo kolk jih po cestah umre.

Ne me jebat s takimi posnetki fantje :alien1: :alien1: :alien1:

Popravljeno . Popravil CAPIROMZY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vsem takim ki tkole vozjo bi priporočou da se v Begunjah kr mal ustavijo (za kšn mesc) pa mal preberejo/pogledajo kolk jih po cestah umre.

Ne me jebat s takimi posnetki fantje :alien1: :alien1: :alien1:

prid enkrat polet na rakitno al pa na ride pogledat... me zanima kaj boš pol šele reku :naughty: :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena izmed današnjih destinacij je bil tudi Ljubelj.. fajn je blo :)

post-5337-1238774913_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!