Skoči na vsebino

Nekaj posnetkov iz ceste Tržič - Ljubelj


Dirkac

Priporočene objave

bedarija .... lokalni norci .... nic novega...

Zgleda, da se vse več ljudi zgleduje po ameriških kretenih, ki bi naredili čisto vse za nekaj minut ''slave''

:hmm: Pri posnetku moto_1, pomoje eden rece: ''To sploh nista tedva!'' Od kje mu potem podatek 180km/h?

U glavnem posnetki so za :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Pri posnetku moto_1, pomoje eden rece: ''To sploh nista tedva!'' Od kje mu potem podatek 180km/h?

U glavnem posnetki so za :SS

...lokalna mularija je pač posnela nekaj naključnih motoristov, ki so se tam vozili :photo: ...razvidno iz pogovora na posnetku moto1 in tistem v avtu :wacko: ......tko kot si reku, podatki o hitrosti so buče :grim ...220 gor, 230 dol, so dal mulci pač naslov posnetka...

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mah dobr no važn,da ste spet vi vsi angelčki,pa da mate neki za glodat spet.... <_< ...

...obnašanje slovenskega motorista na cestah je vse prej,kot vzorno...ker jih 3/4 vozi nepremišljeno...in ja včasih se tud jz znajdem med njimi,pa kva pol...a me boste zdej na grmado dal pa zakurl,...koliko je takih in drugačnih racerjev po naših cestah,glih zadnjič sem doživu primer,...ko sem šu z morja tip na RSV Mille v kavbojkah s sopotnico....tok je gonu da sem ga jz sam na motorju komej sledil pa sem bil v polni opremi... :wacko: ...

...in sem proti ukinitvi teh tem z raznimi posnetki,...zakaj,če je vse drugo lahko na tem forumu potem naj tud to bo...če pa posameznik sam pr seb ni zmožen razčistiti al se mu zdi to neumno in nevarno...al frajersko pol je pa to njegova stvar,in posledično šele naša,če pride tak primerek tud na cesto to probavat...

lp cagiva B)

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in posledično šele naša,če pride tak primerek tud na cesto to probavat...

no comment needed :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:  glede na to da se kar nekaj MS-jevcev bori za varnejše obcestne ograje in da jih večji del piše kako je treba vedno biti v polni bojni opremi,

(pustimo posnetke raznih kaskaderjev, posnetke na dirkališčih itd. , motijo me zgolj posnetki tipa "ghost rider" na navadnih prometnih cestah)

sam ghost rider je biu zmeri v polni bojni opremi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no comment needed :closedeyes:

..pi*** se vid da ne znam prov besed obračat :D :D ,...no v glavnem ja...tko je to :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ghost rider je biu zmeri v polni bojni opremi!

... in kaj zdaj :? Kaj si sploh hotel povedat??

Ko te bo pri 180km/h odneslo pod ograjo ali se boš srečal z brisalci na kakem avtu (da ne omenjam osovin kakega šleparja) ti tut oprema od bomb-squada ne pomaga .)

Ne vem, če sem glupo napisal ti še enkrat razložim: ghost riderja sem uporabil za primer kakšnih posnetkov ne odobravam :grrr ; z vsem ostalim sem pa skušal povedati da se kar nekaj MS-jevcev trudi za boljšo varnost sebe in ostalih motoristov :OK: , takšni posnetki pa delujejo ravno vice versa :BUA: . GET IT?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva bi blo fino, d bi na enmu polju(varnost) zaprl 2-3km ceste(možnost obvoza) za en vikend in bi priredil kvalifikacije in pol še dirko amaterjev!! :OK:

Jst bi biu prpravljen delat! Še kdo?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ghost rider je biu zmeri v polni bojni opremi!

Zato, ker je hotu bit anonimen :P... pa nikol nisem pri ghostriderju vidu kaj takega zelooo nevarnega na cesti.... pač blo je nevarno, sam hudega pretiravanja pa ni bilo :blush:

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva bi blo fino, d bi na enmu polju(varnost) zaprl 2-3km ceste(možnost obvoza) za en vikend in bi priredil kvalifikacije in pol še dirko amaterjev!!  :OK:

Jst bi biu prpravljen delat! Še kdo?!

In zakaj je treba zapirat ravno cesto? A niso na svetu dirkališča za te stvari?

.... aja, tam ne morš bit frajer, ker se ti dokaj težko kaj "krvavega" naredi :alien1:

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:  glede na to da se kar nekaj MS-jevcev bori za varnejše obcestne ograje in da jih večji del piše kako je treba vedno biti v polni bojni opremi, da o tistih ki sodelujejo pri MAKSI-ju sploh ne govorim IN TO VSE ZA VOLJO VEČJE VARNOSTI V PROMETU ... me zanima kako se boste odzvali na moj predlog:

PREDLAGAM MODERATORJEM DA SE ODSLEJ Z MOTOSVETA BRIŠE VSE LINKE, KI VODIJO DO DOMAČIH POSNETKOV RAZNIH "FRAJERJEV" KI NA NAVADNIH CESTAH OGROŽAJO SEBE, PREDVSEM PA DRUGE, TAKŠNE POSNETKE GLEDAJO TUDI MLADCI, KI POTEM HOČEJO BITI COOL IN ŠE SAMI POSNETI KAJ PODOBNEGA :SS  (pustimo posnetke raznih kaskaderjev, posnetke na dirkališčih itd. , motijo me zgolj posnetki tipa "ghost rider" na navadnih prometnih cestah)

Mislim, da ni potrebno brisati nobenih linkov. Predlagam pa, da odpremo temo v katero se nalima tudi posnetke tistega kar nastane ob nesrečah iz wannabe racerjev ali frajerjev.

V bistvu smo bili že vsi kdaj na tleh. Nekateri prav na tej cesti. Vsi smo že kdaj imeli življensko srečo.

A nekatere je preprosto ves čas potrebno opzarjati na verjetne posledice.

Popolnoma se zavedam, da vsi takšnih slik nočejo niti gledati(saj meni se to ne more zgoditi, jaz obvladam), pa vendar se je treba truditi in zmanjšati mesarijo po naših cestah.

Dirkači, Grobnik vas vabi.

Lp Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri ste! Večino vas moti, da nista šla 230 ampak manj. Pred takim motoristom se nihče ne more varno vključiti na cesto.

Se strinjam! Ko ga pa nekdo "izsili", bi ga pa na kol natikali! Saj takega itak ne mores, da ga nebi "izsilil".... Pokrovko mi pa dvigne tudi to, da je ponavadi na koncu deljena krivda :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moja malenkost... :)

Taki in drugačni dirkači....Grobnik in ostale podobne piste vabijo, pa tam spihajte vas in motorje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res frajerja...

Pa tista kmetija al pa bajta na desni je ful kul. Kam ma pa dvorišče speljano?

Pol pa verjetno g Jože ven zapelje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mah dobr no važn,da ste spet vi vsi angelčki,pa da mate neki za glodat spet.... <_< ...

...lej ga no...gorenc, mi te mamo rad :friend1: ...tko kot si reku, vsak sam pr seb ve: kje, kdaj pa kolk...a n? .)

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: ja no glih 230 ne gre, najbrz :hmm:

Sicer pa takle cestak ima taksno brzino ze na malo bolj ornk ravninci noter.

Ovinek bi moral biti pa res lep, da bi se lahko toliko peljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok tud jst čist ne podperam divjanja po cestah, in vozim počasi po naselju, ker se je že zgodel da se je pred mano pojavil avto, ki je speljeval :), tudi drugače še nism sposoben povsod na polno tiščat :D sam zakaj si pa kdaj pa kdaj ne bi dal duška, če poznaš cesto, veš da je malo prometna, veš kje so križišča, poznaš svoje sposobnosti in sposobnost motorja.

Se delat frajerja pa po mestu šopat ne podperam, izven naselja, pa po sposobnostih.. pa zakaj ne. Sej vem, lahko je prometna nesreča pred tabo, pa se ji še ti pridružiš, sam če bi se tko sikeral, ne bi šli nkol vn iz bajte.

Glede takih posnetkov pa tko no, men jih je lepo pogledat(ok če bi bla bolša kvaliteta se ne bi branu), ne pomen pa da bom zdej zarad tega šu prec na motor pa po zadni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok tud jst čist ne podperam divjanja po cestah, in vozim počasi po naselju, ker se je že zgodel da se je pred mano pojavil avto, ki je speljeval :), tudi drugače še nism sposoben povsod na polno tiščat :D sam zakaj si pa kdaj pa kdaj ne bi dal duška, če poznaš cesto, veš da je malo prometna, veš kje so križišča, poznaš svoje sposobnosti in sposobnost motorja.

Se delat frajerja pa po mestu šopat ne podperam, izven naselja, pa po sposobnostih.. pa zakaj ne. Sej vem, lahko je prometna nesreča pred tabo, pa se ji še ti pridružiš, sam če bi se tko sikeral, ne bi šli nkol vn iz bajte.

Glede takih posnetkov pa tko no, men jih je lepo pogledat(ok če bi bla bolša kvaliteta se ne bi branu), ne pomen pa da bom zdej zarad tega šu prec na motor pa po zadni :)

...thank you jesus :worship: :worship: ...vsaj en da me podpira in zastop vse to... :OK: :OK: ...

..kdaj greva na abscint? :yea1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh kr neki tile posnetki. Modela furata v 2. al pa 1. prestavi, da se kako sliš da "gonta" k norca, u resnici pa furata 100-150 kar je dokaj normalno za tak ovinek. Sicer pa folk bo vedno gonu, dokler ne bodo končali pod zemljo. Do takrat bo šlo, naprej pa bolj težko. Drgač pa folka ne spreobrneš pa če si znucaš ritko in glavco obenem skupaj zraven. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...thank you jesus :worship:  :worship: ...vsaj en da me podpira in zastop vse to... :OK:  :OK: ...

..kdaj greva na abscint? :yea1:  :lol1:  :lol1:

saj te podpiramo cagiva, sej veš to, sam sm mislu da tud ti zastopš, ampak očitno ne, evo, ti direkt pišem zdele :004

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa folk bo vedno gonu, dokler ne bodo končali pod zemljo.

Glede na to, da folk, ki goni, ogroža tudi druge (ki ne gonijo), je smiselno, da čim prej končajo pod zemljo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:eek: po takih zadevah se pa sprasujemo, zakaj se je to naredilo, pa je bil ful dober voznik, zdej ga pa ni več! :devil:

Ko to gledam mi je sedaj vse jasno!

Poglejte si kaj se dogaja pri nas na gorenjskem po avtocesti!!! :eek: :BUA:

:oops: pa nas ni več

http://media.putfile.com/hitrost1

Popravljeno . Popravil Lunardi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: po takih zadevah se pa sprasujemo, zakaj se je to naredilo, pa je bil ful dober voznik, zdej ga pa ni več! :devil:

Ko to gledam mi je sedaj vse jasno!

Poglejte si kaj se dogaja pri nas na gorenjskem po avtocesti!!! :eek:  :BUA:

:oops: pa nas ni več

http://media.putfile.com/hitrost1

A lahko kdo da direkt link do videa? K men teli "integrirani" ne delajo.. crashne tako firefox kot IE :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!