Skoči na vsebino

Nekaj posnetkov iz ceste Tržič - Ljubelj


Dirkac

Priporočene objave

... preberite črno kroniko ...

... zaprl pot "motoristu", ki je vozil po prednostni cesti ... :eek:

... ali je takega sploh mogoče videti ...

... čečo ... pod tvoj post se takoj podpišem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FJR

Rad sem samozavestno kreativen - ljudi je potrebno sprovocirat in zmotivirat ! Pol se pa krešejo mnenja....

:OK: :OK: :OK: :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobene vojne ne bo, nobenega ne bom povozil in nobenega ne bom linčal, poniževal ali mu solil pamet. Nimam svetniškega sija, imam pa nekaj kar večina ljudi nima ali pa si neče/ne upa/okolje ne prenese ... priznati - ogledalo v obliki moje življenske sopotnice, ki mi zna na tisti pravi fini ženski način povedati, kaj je nekako prav in kaj je narobe pri mojem obnašanju, ravnanju ali opuščanju. In enako kot v vsakdanjem poslovnem in ostalem zasebnem življenju je to tudi na motorju.

In pri vseh km, ki jih na leto ne naklepljem malo (jih pa ne štejem), jih le kakih 100 naredim brez moje Mačke na zadnjem sedežu (v servisno testne namene, ker rad predelujem motorčin). Pa je niti ne rabim vprašati, ali lahko pritisnem, ker čutim v kašnem "moodu" je. In tukaj se začne umetnost uživanja z motorjem na višjem nivoju, ne pa v "prtiskanju". Za kuhanje zavisti pa lahko povem še, da se mi je uresničilo to, za kar sem se trudil zadnja 4 leta - še z najinim mladcem smo se začeli skupaj potepati z motorčini (in ne prtiskati).

Še? OK, na Tromostovje hodim v glavnem samo še s skuterjem, ker mi je bilo nazadnje z motorjem preprosto nerodno. Zakaj? Ne pričakujem, da so vsi oblečeni v Dainese, ampak sredini moto obiskovalci bi se pa lahko malce umili in opremo, ki jo imajo tudi malce popedenali. Tako pa je mimohod pomenil sprehod po vrtu švic vonjav, prepogosto enotne esence postanega piva.

Vidiš, DRM FRJ, zato ker mi je tako lepo, se mi niti ni treba spozabit, še najmanj pa na cesti in z motorjem. Tudi angelskega sija mi ni treba spuščat in iskati odpustkov ali vozit motoja na žegnanje. Ampak da mi je lepo, se je bilo treba in se je potrebno vsak dan znova potrudit. Tukaj se mi zdi da je nekako bistvo naše življenske zgodbe, katere del je (zame in za moje lubčke) tudi motoriranje.

Vse jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobene vojne ne bo, nobenega ne bom povozil in nobenega ne bom linčal, poniževal ali mu solil pamet. Nimam svetniškega sija, imam pa ...

In pri vseh km, ki jih na leto ne naklepljem malo (jih pa ne štejem), jih le kakih 100 naredim brez moje Mačke ...

Še? OK, na Tromostovje hodim v glavnem samo še s skuterjem,...

Vidiš, DRM FRJ, zato ker mi je tako lepo, se mi niti ni treba spozabit, še najmanj pa na cesti in z motorjem. Tudi angelskega sija ...

Vse jasno?

Maaater ceco!

Ej, ti pa t'ko dober pišeš, da moram vse dvakrat prebrati. Ali pa nisem dost' pameten? :?

Ejga, to je kompliment, da smo na jasnem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolgo že nisem nič čveknil na tem forumu! Razlog za to je tudi to, da je na njem (po mojem mnenju - da se razumemo) vse preveč napihnjencev in nastopačev, ki z mojim občutenjem motorizma nimajo nič skupnega. Še enkrat poudarjam, da je to zgolj in čisto moje mnenje in da dopuščam tudi drugačno razmišljanje.

No pa če grem k bistvu tega, kar me je vzpodbudilo, da sem spet napisal objavo. To je objava Cecota. Lahko rečem samo :OK: in :worship:

Vem da smo si ljudje različni in da ima vsak pravico razmišljati po svoje, želim pa si, da bi jih več razmišljajo kot Ceco.

Če vam bo odleglo, me kar popljuvajte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:eek: Ravnokar sem na mail dobil posnetek motorista, ki je vozil proti Jezerskem 299km/h. Če želi kdo omenjeni video naj mi pošlje PM.

LP!

Popravljeno . Popravil Motorist1987
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Ravnokar sem na mail dobil posnetek motorista, ki je vozil proti Jezerskem 299km/h. Če želi kdo omenjeni video naj mi pošlje PM.

LP!

Ta video sigurn ni z Jezerskega! Napačna inf! Tudi z Avstrijske strani ni!

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo - čečo je povedal in dobro je povedal.

Drugo - nihče od tistih (tukaj štejem tudi sebe), ki obsojajo takšno početje ni rekel, da je svetnik (da nikoli ni vozil hitreje od omejitev itn.).

Tretje - tisti, ki nori po prometni cesti bo od gledalcev in soudeležencev v prometu žel občudovanje in obsojanje. Če posnetek tega objavi na spletu bo od ljudi, ki bodo to videli, prav tako občudovan ali osovražen. Saj je z objavo hotel, da bo viden. Če bi dobro vožnjo kazal na Grobniku bi bil verjetno samo občudovan. Zakaj le :hmm:

Četrto - naj bo kakorkoli že ampak jaz takšnih posnetkov ne morem opisati drugače kot kurčenje na račun ostalih udeležencev v prometu (ne, ne, kamera je bila čisto slučajno tam in prižgana, tako se vsak dan vozim :grrr ).

Ad rem - zakaj pametujem tukaj? Jih je že veliko povedalo, da kreganje na netu nima smisla. Saj res, a sem jaz to vedno jemal kot izmenjavo mnenj podprtih z argumenti. In kdo mi je dal pravico kritizirat tiste, ki svoje divjanje ovekovečijo s posnetki. Vzel sem si jo sam s tem, da se ob vsaki nesreči motorista že nekaj časa, vsaj na straneh Dela, borim za to, da tisti, ki prizanesljivo pišejo ob nesreči motorista, ki trdijo, da so vedno motoristi krivi za nesrečo, da so vsi motoristi norci itn. ne bi imeli zadnje.

Vsem nedojebanim, kakšen je tudi moj mlajši brat (Yamaha R1), pa želim, da bi zavarovalnice enkrat spregledale in ugotovile kateri motorji in kateri vozniki spadajo v najbolj rizično skupino ter to tudi primerno zaračunale (velja tudi za avtomobile).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 videa sta - eden kako en nori 299 (he he ni 300 :devil: ) po AC LJ-Jesenice in eden kako en nori 299 (ha ha tudi ni 300 :devil: ) na gorski cesti. prvi je res, drugi je posnet nekje v tujini, ni pa Jezersko. :grrr

ko bom mel motor ki bo šel 300 (ne samo 299) in kamero prvo šijem tistega na AC (mala malca), za Jezersko z 300 pa še nisem ziher če mam jajca :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 videa sta - eden kako en nori 299 (he he ni 300  :devil: ) po AC LJ-Jesenice in eden kako en nori 299 (ha ha tudi ni 300  :devil: ) na gorski cesti. prvi je res, drugi je posnet nekje v tujini, ni pa Jezersko.  :grrr

...števec se je ustavil pri 299...obrati so pa še naraščal...popravi me, če se motim... :hmm:

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...števec se je ustavil pri 299...obrati so pa še naraščal...popravi me, če se motim... :hmm:

Zobnik zamenjat.... pa je :OK: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med drekač pa drkač pa tud ni velike...

Med dirkač in drkač tudi ;)

Lahko pa je dirkač tudi drkač :D

wankfrog.gif

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

...itak, pa če ne gre po kolenu je brezveze :whistle:

Pussy - z jezikom morš asfalt lizat šele potem si car :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!