Skoči na vsebino

Tomaž Humar


Priporočene objave

jao pa naj nekdo ki poveličuje tega prepotentneža ter jahača novinarke Maje pelje domov pa naj si ga da na nočno omarico da bo vsaj tukaj mir pred nepotrebno človško nesnago homarček milionkrat :SS :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je, da je, nazaj, samo zame ni ravno nek heroj. Plezal je na eno posr.... steno, tam obstal in potem so ga moral eni tipi reševat. :doze:

V bistvu je zarad lastne neumnosti in želje po adrenalinu popolnoma po nepotrebnem matral in v nevarnost spravljal tolko ljudi. Ne bi rekel, če bi sam splazal s stene, samo, da pa s tem druge ogrožaš, to se mi pa ne zdi niti herojsko niti kul.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, nevem sicer ali je to že bilo obdelano v kateri drugi temi, ampak vseeno.

Slišati je bilo celo, da je hipoma bilo celo 5 stopinj C  :blink:  . Na začetku pa sem mislil, da se revček mantra pri -20 ali -30 stopinjah.

Zdej sm mal bral kaj so u klepetalnici napisal: Humar je reku, da je blo gor okol -5 do -8°C

Potem, ko je bil pa že pod helikopterjem je bil pa izpostavljen -50°C, vsaj tako naj bi mu povedal pilot kasneje, in baje so se vsi bali, da bo Humar zmrznu pod helikopterjem.

Kar se ozeblin tiče je Humar pojasnu tut to ta ima notranje pomrznitve - nima črnih prstov ker se ni premiku in žile nico popokale.

No ja, v plezanje se ne spoznam popolnoma nič, sam napisu sm, kaj je Tomaž povedu v spletni klepetalnici, kjer je blo tut nekaj takšnih razglablanj in vprašanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že, že.

Ampak, če so že tako trepetali ali bo vse skupaj preživel, bi človek pomislil, da bo vsaj za bolnico goden. Ne pa, da je zavrnil obisk bolnišnice.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga gledu včeri v 24 ur. Simpatičen dečko. Mu ni kej za očitat. Sam k ga je pa novinarka vprašala, če planira že nov vzpon na goro, so se mu kr učke zasvetle. Tko da pomoje bo kmal spet probal.

P.s.: To da ga je pršlo pa tok folka pozdravt na letališče, to je pa mal pretirano. Malo čudno. Če bi pršu na goro, bi jih blo petkrat manj. Tale polom (če lahko to sploh imenujemo polom, prej uspeh) jim je medijsko kar odgovarjal.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in kaj je v tem narobe, če ga je prišlo obiskat toliko ljudi. Očitno ima veliko prijateljev, oboževalcev in medijske pozornosti. Pa kaj. Mene to sploh ne moti. To, da pride na letališče obiskat 2000 glava množica naše fuzbalerje, to pa je okej. Še posebno po svetovnem prvenstvu .)

Nimam proti nobenemu, vendar se mi zdi neumno, da mi ocenjujemo, kaj je pretirano in kaj ne.

Pa še to, namesto, da bi bili zadovoljni, da je z njim vse okej, vidim , da bi nekateri enostavno raje videli, da bi tip ostal brez prstov, roke, noge..... Potem bi ga pa imeli za heroja :headbang:

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in kaj je v tem narobe, če ga je prišlo obiskat toliko ljudi.

Pozdrav od Roberta

Folk prej sploh ni vedu kaj je alpinizem, pa kdo je Tomaz humar. Sam pr vsemu temu medijskemu vsiljevanju, so pa kr naenkrat mamce ratale ragrizene navijacice. To mi je trapast. ce bi mel Robic ekipo 24ur sabo, bi pa njega prsli bucno pozdravt na letalisce. To mi je pac trpasto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, to so pač stvari, ki se tičejo predvsem čustev. In ljudje imamo pač različne 'ljubezni'.

Ko je prišla Benka, je tudi veliko ljudi govorlo, da ni naredila nič posebnega (koliko od teh pa je šlo za pet let okrog sveta?).

Za nas motoriste tudi govorijo, da smo norci in ekstremisti in ne vem kaj še vse.

Ko se kakšen ubije tut marsikdo reče: Prav mu je kaj pa je norel, drugi pa sočustvujemo, tretji pa so neprizadeti

Skratka: le čevlje sodi naj kopitar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je temca kar za zaklenit jest sem hotel samo pa slikc nalimat v tej na novo odprti temi ker je stara o Tomažu Humarju že zaklenjena pa naj se še ta,da ne bom kriv za svetovno filozofsko vojno

post-1747-1124349088_thumb.jpg

post-1747-1124349119_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najtežji del vzpona ga še čaka... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje

..... Podpiram slovenski vrhunski šport, lepo, da nas športniki tako promovirajo v tujini,....sam me se zdi mal nefer,...reševanje oz. en polet helikopterja je stal mislim da je blo rečeno 20 000€, koliko poletov je bilo, preden so Humarja rešili ne vem natanko.... Seveda je prav, da so ha rešili, navkljub stroškom,... Hotu sm sam rečt, pa ne me narobe razumet, ...koliko slovenskih podjetij propada zaradi finančne stiske, za katere se ne najde "sponzorja", koliko ljudi dnevno ostane na cesti, koliko družin je je na robu preživetja. Za te ljudi se nikoli ne najde denarja, ni rešitve....raja je pač raja :( . Tut naše podjetje je bilo že na robu, vendar smo se po neuslišanoh prošnjah morali sami znajti... hvala bogu smo se, 150 ljudi postavit na cesto ni enostavno..... Vem da bom naletel na mnoge kritike, sam tako je, takšna je resnica, kruta a resnična....

...Sem pa vsekakor vesel, da je Tomaž rešen... :OK:

LP, King

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem sicer o kakšnih zneskih dejansko govorimo, in koliko je pravzaprav zadeva stala... edino kar sm slišu je bla ocena jelinčiča plemenitega(sami ocente kolk je verodostojna) da bi za enak znesek nabavl 2 aparata za zgodnje odkrivanje raka...se pravi 1000 za enega Humarja? upam da bo čas pokazu da je bla investicija moralno neoporečna.

moje osebno mnenje:

1 življenje (Humar) = 1 življenje (katerokoli drugo)

kar pomeni...

1000 življenj (katerih koli ljudi) = 1000x 1 življenje (Humar)

naprej naj si izračuna vsak sam

Popravljeno . Popravil kOdEbLuE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu je zarad lastne neumnosti in želje po adrenalinu popolnoma po nepotrebnem matral in v nevarnost spravljal tolko ljudi. Ne bi rekel, če bi sam splazal s stene, samo, da pa  s tem druge ogrožaš, to se mi pa ne zdi niti herojsko niti kul.

Zgolj medklic: Ti heroj pa verjetno zmer tako motor po javni cesti voziš, da nikogar drugega ne ogrožaš? ;) Se mi je zdelo, ja ...

Saint

V bistvu je zarad lastne neumnosti in želje po adrenalinu

denar ga jebe denar ter prepotentnost :SS

Še en medklic: Prepotentnost zgleda jebe samo Humarja, vsi vi tukaj na forumu pa ste skromne mucice, popolnoma impotentni in neškodljivi ...

Ampak, če so že tako trepetali ali bo vse skupaj preživel, bi človek pomislil, da bo vsaj za bolnico goden. Ne pa, da je zavrnil obisk bolnišnice.

Ej, Kuky - človek marsikaj pomisli, pa ni vedno pametno ... :D Sej kak motorist tudi kje klepne kot norc iz ovinka, pa ne leti javkat v bolnico ...

mislim da je temca kar za zaklenit jest sem hotel samo pa slikc nalimat v tej na novo odprti temi ker je stara o Tomažu Humarju že zaklenjena pa naj se še ta,da ne bom kriv za svetovno filozofsko vojno

don't worry - sj je itak Humar kriv ;)

natanko.... Seveda je prav, da so ha rešili, navkljub stroškom,... Hotu sm sam rečt, pa ne me narobe razumet, ...koliko slovenskih podjetij propada zaradi finančne stiske, za katere se ne najde "sponzorja", koliko ljudi dnevno ostane na cesti, koliko družin je je na robu preživetja. Za te ljudi se nikoli ne najde denarja, ni rešitve....raja je pač raja :( . Tut naše podjetje je bilo že na robu, vendar smo se po neuslišanoh prošnjah morali sami znajti... hvala bogu smo se, 150 ljudi postavit na cesto ni enostavno..... Vem da bom naletel na mnoge kritike, sam tako je, takšna je resnica, kruta a resnična....

Jap. Prekleto res. Pač moraš vedeti, da je sponzorstvo lahko tudi način pranja denarja itd ... ali izkazovanja prijateljske naklonjenosti ... ali zgolj sponzoriranje zanimivih "projektov"... žal ne moremo uspešnih firm prisilit v pomoč neuspešnim firmam ... tko kot se ti verjetno ne boš odpovedal privatnemu luksuzu, da bi pomagal revčkom v Halozah? (just guessing) ...

Jst Humarju čestitam ... da je sploh preživel in da je sploh do tja gor prišel, kamor je prišel ... nisem pa evforičen zaradi tega ... mam lastnih razlogov za evforijo dovolj :) :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, a misliš da bo država prav tako vlikodušno priskočila na pomoč nekom, ki je doživel hudo prometno nesrečo v tujini, recimo v lepi njihovi, pa ni krivec za nesrečo, in mu omogočila lasten prevoz z našim helikopterjem iz rijeke do KC v Ljubljani?

A je ta oseba manj pomembna. A bo kateri naš poslanec, kaj šele minister klicaril zato naokoli?

Pa ne razumi narobe, tudi sam sem športnik, spoštujem vsakega, ki naredi takšen podvig, ampak zakaj moramo biti navadni smrtniki državljani drugega reda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, a misliš da bo država prav tako vlikodušno priskočila na pomoč nekom, ki je doživel hudo prometno nesrečo v tujini, recimo v lepi njihovi, pa ni krivec za nesrečo, in mu omogočila lasten prevoz z našim helikopterjem iz rijeke do KC v Ljubljani?

A je ta oseba manj pomembna. A bo kateri naš poslanec, kaj šele minister klicaril zato naokoli?

Pa ne razumi narobe, tudi sam sem športnik, spoštujem vsakega, ki naredi takšen podvig, ampak zakaj moramo biti navadni smrtniki državljani drugega reda?

Jah, saj bo vse plačal oziroma bodo plačali sponzorji ... večina normalnih povprečnih državljanov pa si tega pač ne bi mogla privoščit ... jebiga, smo pač državljani drugega, tretjega, četrtega reda - seveda, če se tako počutimo. Mislim, da bi se moral vsak sam pri sebi najprej počutiti kot državljan prvega reda ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj moramo biti navadni smrtniki državljani drugega reda?

zato, ker smo baje, socialna država :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje

..... Podpiram slovenski vrhunski šport, lepo, da nas športniki tako promovirajo v tujini,....sam me se zdi mal nefer,...reševanje oz. en polet helikopterja je stal mislim da je blo rečeno 20 000€, koliko poletov je bilo, preden so Humarja rešili ne vem natanko.... Seveda je prav, da so ha rešili, navkljub stroškom,... Hotu sm sam rečt, pa ne me narobe razumet, ...koliko slovenskih podjetij propada zaradi finančne stiske, za katere se ne najde "sponzorja", koliko ljudi dnevno ostane na cesti, koliko družin je je na robu preživetja. Za te ljudi se nikoli ne najde denarja, ni rešitve....raja je pač raja :( . Tut naše podjetje je bilo že na robu, vendar smo se po neuslišanoh prošnjah morali sami znajti... hvala bogu smo se, 150 ljudi postavit na cesto ni enostavno..... Vem da bom naletel na mnoge kritike, sam tako je, takšna je resnica, kruta a resnična....

...Sem pa vsekakor vesel, da je Tomaž rešen... :OK:

LP, King

Se v celoti strinjam s tabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje

..... Podpiram slovenski vrhunski šport, lepo, da nas športniki tako promovirajo v tujini,....sam me se zdi mal nefer,...reševanje oz. en polet helikopterja je stal mislim da je blo rečeno 20 000€, koliko poletov je bilo, preden so Humarja rešili ne vem natanko....

LP, King

Stroski, katere je placala vlada, so bili 1.500.000 sit. S tem denarjem en resis niti manjsega podjetja. Ostale stroske je placal sam. Resevanje s helihopterjem, je sponzorirala pakistanska vlada. Tko da ne govort tuki o nekih 100 tisocih evrih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!