Skoči na vsebino

Tomaž Humar


Priporočene objave

Ste že slišali za Tomaža Humarja in njegove mogoče malo "nore" podvige??

Humar se je namreč zaplezal malo.... ima poškodovano roko na cca 6.400 m in ne zna ne naprej ne nazaj........ Na njegovi strani

www.humar.com

prosijo ljudi za kako toplo besedo, saj čebi v eni luknji čisto premočen, na koncu z živci in precej potrt. Če imate kako besedo vzpodbudno zanj, bi bila vesela, če bi mu jo napisali.

Mogoče je tale post malo smešen, samo če mu to pomaga, zakaj pa ne. Pomoči ne more dobit, tega se sam zaveda, topla beseda pa mu dobro dene!

Hvala vsem!

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ga naše tople besede sedaj ne bodo ogrele ... cela yeba :( Uboga njegova familija ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal preveč je ratal trmast :grrr

sicer pa jaz še zmerej upam da pride na vrh :OK:

Tomažu vso srečo, rabil jo bo :friend1:

NEVER GIVE UP !

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je iz njegove uradne strani:

Želel si je le toplih besed, pomoči tako ali tako ne more dobiti...

Pozivamo vas, da pišete Tomažu ter ga spodbujate kolikor lahko, saj kot vidite, da mu bo vsaka spodbuda prišla prav.

Uredništvo spletnega mesta

je tako težko nekaj človeškega narediti??

pa še to... vsak večer mu berejo maile, ki jih dobi, ker mu to pomaga in dobro dene.... je pač tak človek, da mu to pomeni in pomaga.....

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njegovo Ni nemogočih poti sem kupil in požrl v enem šusu..

verjamem, da bo napisal novo poglavje,

in srčno upam, :cry:

da roševa malce pretirava (marketing, pač, da se boljše bere in prodaja)

upam na vse najboljše! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njegovo Ni nemogočih poti sem kupil in požrl v enem šusu..

verjamem, da bo napisal novo poglavje,

in srčno upam,  :cry:

da roševa malce pretirava (marketing, pač, da se boljše bere in prodaja)

upam na vse najboljše! :OK:

mah kar gre na 24ur.com se ne odzivam ravno...... kar je pa prav na nejegovi strani, me pa vseeno malo bolj skrbi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekdo mu je poslal tole ... "Tomaž - čeprav si v tesnem objemu svoje ljubice, mogočne gore, ki te vsake toliko zapelje v neskončno nore podvige, se boš moral iz njenega klinča ponovno iztrgati in se vrniti na realna Slovenska tla. Redki si najdejo tako velike, močne in nevarne ljubimke... "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izjavil je, da je za uspešno dosežen cilj le 30 % možnosti.....jeba taki mali procenti.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izjavil je, da je za uspešno dosežen cilj le 30 % možnosti.....jeba taki mali procenti.... :hmm:

"dosežen cilj" in "preživetje" v takih projektih nista sopomenki ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dost mam poslušanja o humarjevih samomorilskih podvigih... zbere nej se pa kar je ostal od njegovega življenja in nej pusti nango parbat na miru... ker zadnji človek k je bil z njo tko obseden kt on je bil gunther messner... in on je tam tud umru...

ne predstavljam si kaj doživlja njegova familija (če ga niso že prej zapustil), prenašanje takega egoističnega vase zagledanega osla pač ni enostavno... tip je pozabu da ni vsemogoč in neuničljiv... sej upam da mu bo uspel, sploh zato ker se v tem trenutku zdi bolj verjetno da bo probavu dokler ne bo umrum, kot pa da bi odnehu... bojim se pa da ga nekje v gorah (mogoče ne na nanga parbat) čaka skorajšnja smrt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in gospod Humar je en zelo poseben egoističen egotriparski Tič.... :angry2:

konc debate :angry2:

Se strinjam. Pa Martin Strel plemeniti, pa Dusan Mravlje, pa Rodic..... Vsi so isti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Pa Martin Strel plemeniti, pa Dusan Mravlje, pa Rodic..... Vsi so isti

Brihtoljub, ti verjetno misliš Robiča (Jure, ultramaratonski kolesar) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in gospod Humar je en zelo poseben egoističen egotriparski Tič.... :angry2:

konc debate :angry2:

In potem, ko se mu bo nekaj zgodilo, bodo vsi zbiral pomoč za njegove uboge otroke in ženo, in vse nas bo bolj skrbelo za njihovo življenje in preživetje, kot njega samega...če jih ima res rad, ne bi tega počel, ali pa bi poskrbel najprej za njihovo blaginjo, in šele potem za svojo....dobr, to kar si napisala je res kar pravi izraz za take/torej tako....rit.

In, ne meni, da je on enostavno tak človek, da to more počet, da brez tega ni srečen in podobno....sej jest sem tud človek, ki bi raje od tega, da hodim vsak dan po 9 ur v službo pozimi smučal, poleti pa hodil po hribčkih in dolincah takih in drugačnih...ampak...tud otroc morjo jest, hodit u šolo ipd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, ne meni, da je on enostavno tak človek, da to more počet, da brez tega ni srečen in podobno....sej jest sem tud človek, ki bi raje od tega, da hodim vsak dan po 9 ur v službo pozimi smučal, poleti pa hodil po hribčkih in dolincah takih in drugačnih...ampak...tud otroc morjo jest, hodit u šolo ipd...

še dodal bi svojo misel tvojemu postu... vsak ima svoje težnje, vsak svoje želje, jst na primer bi rad vsak dan naredu nekaj 100 km z motorjem, ob deževnih dneh bi se pa potaplju... ampak skoraj vsi se zavedamo da so stvari k omogočajo obstoj v tem svetu na žalost pridejo pred vsem ostalim... on pripada drugi skupini, tisti k ma prioritete pomešane... on je ekstremist zgolj v preganjanju lastnih želja ne glede na potrebe in želje njegovih bližnjih...to je vedno bil in vedno bo, (no...vsaj do naslednjega plazu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak vseeno bi bilo pa lepo, da bi se s tistega hribčka dol pridričal in se ne bi tam gori stegnil. :grim pa če ga bo razdevičil al pa ne.

hehe kar me spomni na nekaj: morda bi mu morali eno hudo mašino med noge dat pa ga poslat Golico al pa Marijo razdevičevat. :) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak vseeno bi bilo pa lepo, da bi se s tistega hribčka dol pridričal in se ne bi tam gori stegnil.  :grim  pa če ga bo razdevičil al pa ne.

hehe kar me spomni na nekaj: morda bi mu morali eno hudo mašino med noge dat pa ga poslat Golico al pa Marijo razdevičevat.  :)  :hmm:

Si ja nor, to bi ga pa pokopalo, bližje doma je, bolj nevarno je zanj, človek se je skoraj v lastni bajti ubil... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem, ko se mu bo nekaj zgodilo, bodo vsi zbiral pomoč za njegove uboge otroke in ženo, in vse nas bo bolj skrbelo za njihovo življenje in preživetje, kot njega samega...

Ne bo potrebno, pravijo, da se ločuje .) Novica prihaja iz ožjih krogov prijateljev alpinistov. Če je to res, pa najbolje vesta le on in žena.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa upam, da mu bo stvarca na sliki še dolgo svetla .)

Pozdrav od Roberta

post-106-1123173927_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim mu, da bi se vrnil in nehal povzročati skrbi in čire svoji familiji......sem pa prepričana, da če se tokrat vrne se enkrat ne bo ...zakaj? ker ni človek ki bi se ustavil in rekel ,,sedaj pa imam dovolj,,...po moje bi umru od dolgčasa in vedno bo našel nekaj več....nekaj s še manj možnostmi da preživi ..če se ne bo celo sam odločil kje bi rad ostal v kocki ledu naslednijh 1000 let

Pač je tak ..take it or leave it...nima pomešanih prioritet...postavljene ima tako kot sam hoče neglede na karkoli in v nasprotju z vsemi našimi družbeno sprejemljivimi in od družbe odobravanimi normami...ja verjetno je res en čuden egotripičen tič...in zato mi je všeč-oz jest taka ne morem bit in ga po svoje občudujem...in zato smo sploh slišali zanj. Deluje mi ,,čuknjeno,, in prisrčno ....in res mu želim dobro....

Glede govoric o zakonu, da pristavim skledo; baje je žena šla in se čez kak dober mesec vrnila...baje se je zmožen odrezati od familje in ždi po tri tedne v ,,svojih prostorih,, v hiši in ne spregovori besede. :closedeyes:

Pupa ne mešaj motorizma in ekstremnega alpinizma...edin če ti tako voziš...da ti je to nekak primerljivo. :blink:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi prišel do njega z motorjem, bi mu zagotovo nesel liter vročega planinskega čaja in tople pozdrave!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tokrat mu je k sreči uspelo, kar piše tudi tule, in upam, da mu bo v naprej tudi bolje šlo. kar pa seveda ne zmanjšuje mojega mnenja, ki sem ga podal v prejšnjem postu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!