Skoči na vsebino

Pomoč pri nakupu


Ganges

Priporočene objave

Torej gospodje!

Chrysler Voyager, tm od letnika 03 naprej, je kaj takega kar crkuje? Kako je z vzdrževanjem in potrošnim materialom ( sklopka, bremze, ležaji izpuh ...)Proti evropskim konkurentom ma kr dobro ceno. Predvsem me zanimajo izkušnje.

LP!

Je imel sosed, da bi se kaj pritoževal ne. Samo besedo ali dve je reku čez porabo. Sedaj vozi evropsko konkurenco (beri = VW)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej gospodje!

Chrysler Voyager, tm od letnika 03 naprej, je kaj takega kar crkuje? Kako je z vzdrževanjem in potrošnim materialom ( sklopka, bremze, ležaji izpuh ...)Proti evropskim konkurentom ma kr dobro ceno. Predvsem me zanimajo izkušnje.

LP!

Bom kratek NE kupi! Če ga boš vseno kupil se pa le kdaj spomni name sploh, ko boš tankal in popravljal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

140/70 R 13 ??? :?:lol1::lol1::lol1: ta drug einstein!! :headbang::wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem,da nisi dojel sarkazma tule :)

ja,seveda,se pa tolažim ,da pri tem nisem nič na boljšem kot ti.

če bi želel zmanjšati porabo, moraš namontirati kolesa z večjim obsegom in ne manjšim :headbang: ! tako pri potovalnih hitrostih zmanjšaš vrtljaje motorja pri isti hitrosti. toliko o dojemanju sarkazma. :smoke:

poznam kar nekaj ljudi, ki so čisto normalno zadovoljni s chryslerji na bencin in s stroškom vzdrževanja ter popravil - na prevožen kilometer!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U matr,kaksna razlaga :D

Kar se gum tice,je pomojem misljeno okol cen gum samih. In ne zaradi tega,ker bi z drugimi dimenzijami prisparal na porabi :)

No,vsej jest si to tko predstavljam :) Kaj je pa on tocno mislu s tem,nam bo pa mrbit razjasnu.

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodelavec je imel letnik 2002, bencinarja 2,4.

Po nekaj mesecih se ga je zaradi porabe rešil. Na kratke razdalje 12 - 14l.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U matr,kaksna razlaga :D

Kar se gum tice,je pomojem misljeno okol cen gum samih. In ne zaradi tega,ker bi z drugimi dimenzijami prisparal na porabi :)

No,vsej jest si to tko predstavljam :) Kaj je pa on tocno mislu s tem,nam bo pa mrbit razjasnu.

lp :)

ha,ha, avtomobilske gume dimenzije 140/70 R13 so neprecenljive (btw - jih ne delajo :slap: ),za vse ostalo poskrbi master card,ha,ha,ha! :lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U matr,kaksna razlaga :D

Kar se gum tice,je pomojem misljeno okol cen gum samih. In ne zaradi tega,ker bi z drugimi dimenzijami prisparal na porabi :)

No,vsej jest si to tko predstavljam :) Kaj je pa on tocno mislu s tem,nam bo pa mrbit razjasnu.

Točn tko ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Prodriver

http://www.avtonaplin.si/foto/chrysler-voyager

ta avto se vozi z 10 e / 100km stroška, 3,8 V6 avtomatik AWD (pogon na vsa štiri kolesa), usnjeni sedeži - 6x . tako da o kakšnem hudem strošku za gorivo pri tej velikosti avta ni za ven past. :D

strošek je enak porabi dizla 9.52l/100km. pa še surf-a ti ni treba dajat na streho, ker ga daš po dolžini v avto,ha,ha.pa ga spravi v evropejca ,če lahko, pa da bo not sedelo 6 ljudi! :naughty:

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strošek je enak porabi dizla 9.52l/100km. pa še surf-a ti ni treba dajat na streho, ker ga daš po dolžini v avto,ha,ha.pa ga spravi v evropejca ,če lahko, pa da bo not sedelo 6 ljudi! :naughty:

Če bi šel po širini, bi se še čudil, po dolžini ni pa prav nič posebnega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti z evropejci pa pac surfajo za avtom pa kaj

se je treba zavedat, da nimajo vsi tako kot ti izpita E k B. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ thumper - ostal sem brez besed :D

ne bit zdej užaljen, mal heca more bit. :D sicer pa ti tudi pri vseh ostalih enoprostorcih lahko kaj crkne,pa tudi cene popravil ( pod pogojem : uradni pooblaščeni servis in originalni rezervni deli ) niso kaj bolj ugodne.

je pa res,da za evropejce obstaja več aftermarket rezervnih delov .

sicer pa : kako se že zamenja lambda pri espace-u III 2.0 bencin in koliko te pride strošek? da dol padeš! :headbang: ! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Prodriver

http://www.avtonaplin.si/foto/chrysler-voyager

ta avto se vozi z 10 e / 100km stroška, 3,8 V6 avtomatik AWD (pogon na vsa štiri kolesa), usnjeni sedeži - 6x . tako da o kakšnem hudem strošku za gorivo pri tej velikosti avta ni za ven past. :D

strošek je enak porabi dizla 9.52l/100km. pa še surf-a ti ni treba dajat na streho, ker ga daš po dolžini v avto,ha,ha.pa ga spravi v evropejca ,če lahko, pa da bo not sedelo 6 ljudi! :naughty:

Ja in za 3.8 V6 mašino itak nikamor ne gre...za 10€ /100km bi se lahko avto že kam premaknil. Če ti je pa za to vseen pa lahko brez problema kupiš enoprostorca z manjšo mašino...te vsaj kap ne bo pri plačilu letnega zavarovanja in cestnine.

Usnjeni sedeži v teh Chryslerjih (razen pri novih) so tko ceneni, da že po 100.000km ratajo "znucani"...ne vem no, osebno bi še malo razmislil o nakupu tega avta. BTW vozil sem 300M 3.5, pa sem bil nad performansi, kvaliteto izdelave in na sploh izredno razočaran.

Pač ta avto kupiš, če ti je res izredno všeč...ni pa tu neke računice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in za 3.8 V6 mašino itak nikamor ne gre...za 10€ /100km bi se lahko avto že kam premaknil. Če ti je pa za to vseen pa lahko brez problema kupiš enoprostorca z manjšo mašino...te vsaj kap ne bo pri plačilu letnega zavarovanja in cestnine.

Usnjeni sedeži v teh Chryslerjih (razen pri novih) so tko ceneni, da že po 100.000km ratajo "znucani"...ne vem no, osebno bi še malo razmislil o nakupu tega avta. BTW vozil sem 300M 3.5, pa sem bil nad performansi, kvaliteto izdelave in na sploh izredno razočaran.

Pač ta avto kupiš, če ti je res izredno všeč...ni pa tu neke računice

še nisem vozil enoprostorca,ki bi bil hudo dirkaško nastrojen,seveda da obstajajo izjeme. zavarovanje je isto kot pri espace 1.9 dci 177 ps (voyager 165ps)! edino cestnina je višja-res je. in ima končno čez 150, tako da se komot voziš v okviru zakonov.

sedeži so v 10 let staremu boljši od marsikaterih v mmeci ali bmw-ju.vsaj v temu - 240000 prevoženih.

pelji enkrat 300C-ja 3,5 V6.

pa računice ni pri nobenem avtu, pri vsakem si na izgubi - tako ali drugače. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nisem vozil enoprostorca,ki bi bil hudo dirkaško nastrojen,seveda da obstajajo izjeme. zavarovanje je isto kot pri espace 1.9 dci 177 ps (voyager 165ps)! edino cestnina je višja-res je. in ima končno čez 150, tako da se komot voziš v okviru zakonov.

sedeži so v 10 let staremu boljši od marsikaterih v mmeci ali bmw-ju.vsaj v temu - 240000 prevoženih.

pelji enkrat 300C-ja 3,5 V6.

pa računice ni pri nobenem avtu, pri vsakem si na izgubi - tako ali drugače. lp

300C je pa trenutno tudi v malo drugačnem cenovnem razredu...za ta denar se že mora bolš peljat. Nimam nič proti americanarjem, ampak teli Chryslerji se mi pa res ne zdijo najbolj posrečeni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

300C je pa trenutno tudi v malo drugačnem cenovnem razredu...za ta denar se že mora bolš peljat. Nimam nič proti americanarjem, ampak teli Chryslerji se mi pa res ne zdijo najbolj posrečeni...

300C je čisto v istem razredu kot je bil 300M! 3,5 let star 300C 70500km, kupljen od prvega lastnika pred 1,5 leta v nemčiji ( 21000km) z vgrajenim plinom , cel prebarvan na novo! zaradi (prask) na KMAG-u je cena 20780 na A...netu - pri nas! lp

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

300C je čisto v istem razredu kot je bil 300M!

spet si površn ... nanašalo se je na to, da je 300c v drugem razredu kot pa 10 let star voyager V6 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usnjeni sedeži v teh Chryslerjih (razen pri novih) so tko ceneni, da že po 100.000km ratajo "znucani"...ne vem no, osebno bi še malo razmislil o nakupu tega avta. BTW vozil sem 300M 3.5, pa sem bil nad performansi, kvaliteto izdelave in na sploh izredno razočaran.

pelji enkrat 300C-ja 3,5 V6.

300C je pa trenutno tudi v malo drugačnem cenovnem razredu..

300C je čisto v istem razredu kot je bil 300M!

površnost???? le čigava?? drugič mal :eek: ali pa očala-leče nabavi.

a si šel mimo premočnega elektromagnete na dinosu, pa te ja malo zadržal? poanta pa mimo tebe.

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!