Skoči na vsebino

Pomoč pri nakupu


Ganges

Priporočene objave

ne ne saj škode so tudi cool če nimaš problemov z imagom - ampak do 1,5 mio itak nima kaj preveč na to za gledat :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: ja ni lepšega kot italijana z 2,5 ali 3.0 mašino in letnik pod 2000 - če si mehanik in poln keša  :slap:

Kolega ga ima ze eno leto. Stroski okli 50.000. Se strinjam, da je imel do sedaj sreco. Je pa tudi malo mehanika, tako da veliko dela opravi sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj stari avto je kar precej načet. Nekaj let nisem pazil in sedaj več ne zaupam v njega. Imam pa trenutno Renault Twingo 1997. Ker pa se še vedno vozim v Ljubljano na študij 155km v eno stran in zraven vozim še nekaj prijateljev bi želel, da je avto malo bolj zanesljiv.

Iščem nekaj v rangu do recimo 1.500.000 SIT in tam 99 letnik najstarejše. Obvezno je edino, da ima avto klimo in ABS. Gledal pa sem naslednje avtomobile:Alfa Romeo 156 (1999), Ford Focus (nekje 2000-2001), Opel Astra (1999-2000), Opel Vectra (1999), Peugeot 406 (1999), Renaul Megane (1999-2000), Renault Laguna (1999-2000), VW Polo (2000-2001)?

Jaz sem pač približno gledal nekje v tej smeri. Dobrodošli pa so tudi ostali predlogi. Pa še to sem vse skupaj zaenkrat gledal le na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.). Važno mi je tudi, da avto ni preveč zahteven za vzdrževanje in s tem povezanimi preveliki stroški le tega in samega zavarovanja.

A se mi avto v tem rangu splača pripeljati iz Nemčije naprimer?

Hvala za odgovore!

lp

Za kok pa twingeca prodajas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj si kupi VW Golf IV

(na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) sm dal osebna vozila pa sm dal VW Golf IV pa max cena [1.5 mio] min letnik [1999] pa abs pa klimo pocahnal pa maš že na prvi strani kr neki lepih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kaki japonec, recimo honda civic, toyota corola, mazda.... ti ne bi prišli v poštev.....vsi hvalijo omenjene avte pa cene so tudi ugodne :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer bi sam v tem rangu, če bi malo gledal na imidž in na to, kar mi je všeč, razmislil o Volvo S40 (1,8, 1,9D). Če bi šel na zanesljivost, pa na kakega japonca (npr. Mitsubishi carisma).

LP, urbi

V Nemčiji je bil med prvimi desetimi glede kvarljivosti. Ne najdem več članka, drugače bi ga skeniral in prilimal. Tako, da.... Sem ga tudi jaz gledal, ko sem pred osmimi meseci kupoval avto, ko pa sem videl članek me je mal minilo in potem vzel Laguno RXE 1.6 16V. Za enkrat nobenih problemov z njo in se tudi odlično pelje. Lagune v tistem članku pač ni bilo vmes .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nemčiji je bil med prvimi desetimi glede kvarljivosti. Ne najdem več članka, drugače bi ga skeniral in prilimal. Tako, da.... Sem ga tudi jaz gledal, ko sem pred osmimi meseci kupoval avto, ko pa sem videl članek me je mal minilo in potem vzel Laguno RXE 1.6 16V. Za enkrat nobenih problemov z njo in se tudi odlično pelje. Lagune v tistem članku pač ni bilo vmes .) 

Pozdrav od Roberta

Volvo ali Mitshubishi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

živjo :D

zanima me če je tukaj kdo iz Sevnice ali pa bližine, ki bi bil pripravljen it pogledat avto namesto mene. ali pa če ga gre pogledat z mano.

ker jaz nevem točno na kaj naj gledam če je avto dovolj ohranjen. jaz ponavadi sam pogledam koliko je avto rjast :)

če je ravno kdo iz sevnice bi mu bil hvaležen če si vzame nekaj časa in gre pogledat avto namesto mene. Jaz imam čas šele okoli 5-6ih popoldne. in do tja imam kar nekaj časa vožnje.

v planu imam ta avto: http://www_avto_net/2004/osebna/oglas.asp?id=1669483

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alfa Romeo 156 (1999) - pozabi

Ford Focus (nekje 2000-2001) - ce dobis dobrega mogoce ni slaba izbira

Opel Astra (1999-2000) - to mamo mi. dobra izbira, problemi se znajo pojavit pri klimi (kompresori radi crkujejo in so zlo dragi), drugac pa 3 leta brez vsakih drugih problemov

Opel Vectra (1999) - nimam izkusenj ampak pomoje tud dobra izbira

Peugeot 406 (1999) - pozabi

Renaul Megane (1999-2000) - pozabi

Renault Laguna (1999-2000) - pozabi

VW Polo (2000-2001) - to pa sploh pozabi

moje mnenje .)

:D

dober si ti :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alfa Romeo 156 (1999) - pozabi

Ford Focus (nekje 2000-2001) - ce dobis dobrega mogoce ni slaba izbira

Opel Astra (1999-2000) - to mamo mi. dobra izbira, problemi se znajo pojavit pri klimi (kompresori radi crkujejo in so zlo dragi), drugac pa 3 leta brez vsakih drugih problemov

Opel Vectra (1999) - nimam izkusenj ampak pomoje tud dobra izbira

Peugeot 406 (1999) - pozabi

Renaul Megane (1999-2000) - pozabi

Renault Laguna (1999-2000) - pozabi

VW Polo (2000-2001) - to pa sploh pozabi

moje mnenje .)

Tuki bi pa marsikdo rad slišal mal razlage. Če obstaja :headbang: Vse avte pozabit, samo takšnega ki ga imaš, pa je dobra izbira.. :hmm: :kva2:

Popravljeno . Popravil avro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa glih astra je med temi največji jajc :krneki:

Je pa res,da je od tega že dve leti,tako da se je verjetno že premislil :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa glih astra je med temi največji jajc :krneki:

Je pa res,da je od tega že dve leti,tako da se je verjetno že premislil :lol1: :lol1: :lol1:

Imaš moj podpis ,če drugo ne na Astri,crkne 99% ključavnica-posledično zaganjač ,alternatori itak vsi preveč polnejo, itd.itd.Nikoli OPLA Nemec pravi; jede trotel fert ein Opel v prevodu vsek norec vozi en Opel!!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to govorijo tisti, k še nikol niso mel opla. ga mamo pr hiši že 15 let (prej vectra 2000, zdej 2.0dti), pa oba preko 250 000 kilometrov, brez težav. res pa je, da ga izdaja rja. vse ostalo super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih sm nabavu vectro karavan 1.8 16v, prvi vtisi super, mogoče malo premehek servo za moj okus :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravite o Ibizi Cupra(TDI 130KM) ali vsaj top sport(TDI 130KM) ali pa o Fabii RS(TDI 130KM)? Kaj bi bla kaka konkurenca tema 2 avtoma? Pogoj vsaj 130KM, dizel, pa da ni prevelik ker ga ne rabimo. Pa ne mi s kakim golfom ali A3 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo :)

Počasi se približuje čas za nakup avtomobila, pa mi je v oči padla Citroen Xsara. Gledam 1.4 mašino, predvsem zaradi nižje registracije, ker za znoret se je itak motor, če že tako gledaš...

Aja, ta prvi model, se pravi 1998-2000.

Zanimajo me predvsem splošni podatki, če ma kdo kkšne izkušne, recimo poraba,kvarljivost? So bile pr temu modelu kkšne večje težave?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo :)

Počasi se približuje čas za nakup avtomobila, pa mi je v oči padla Citroen Xsara. Gledam 1.4 mašino, predvsem zaradi nižje registracije, ker za znoret se je itak motor, če že tako gledaš...

Aja, ta prvi model, se pravi 1998-2000.

Zanimajo me predvsem splošni podatki, če ma kdo kkšne izkušne, recimo poraba,kvarljivost? So bile pr temu modelu kkšne večje težave?

Xsaro ma od tamlajše sestrične tip, ampak nevem ker letnik ima. odkar jo ma prav da mu še ni nč crknl (al pa ni hotu priznt) :P uglavnm, se bom z nemu mal pogovoru kok je kj zadovoln, pa če mu je kj crknl da nj prizna :) hehe.

tko da, info. pridejo v bližnji prihodnosti :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!