Skoči na vsebino

Pomoč pri nakupu


Ganges

Priporočene objave

spet si površn ... nanašalo se je na to, da je 300c v drugem razredu kot pa 10 let star voyager V6 ...

Točno to, ampak očitno majo eni prepih skoz ušesa...debatirat s polpismenimi ljudmi je itak brez pomena. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kaj o AUDIju 80, letnik 94, bencinar, 2,0 E; 66 KW. A je to koliko toliko "neuničljiva" zadeva, če je dobro vzdrževana...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kaj bi VI kupli?

Alfa 147 al Honda Civic S Type. Letnik 2007 in mlajše. Dizl al bencin?

Hvala za vaše komentarje in nasvete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi VI kupli?

Alfa 147 al Honda Civic S Type. Letnik 2007 in mlajše. Dizl al bencin?

Kaj pa maš sploh gruntat? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi VI kupli?

Alfa 147 al Honda Civic S Type. Letnik 2007 in mlajše. Dizl al bencin?

Hvala za vaše komentarje in nasvete!

Če kupiš 147 1.9 JTD M-jet nimaš kaj zgrešit :naughty:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mate prav! Itak mi je Honda bol všeč. :OK:

No vidiš!Sedaj se moraš sam še odločit ali dizla ali bencinarja.Ta del bo verjetno težji :hmm: Jz bi vzel dizla.Ti pa se moraš sam odločit.Kolk se voziš in kaj bi rad od Honde.Bolj kvalitetni so verjetno bencinarji.Vendar men je dizel avto zakon-sam,da mi malo pije,ker divjam itak ne z avtom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem? Vsak dan delam 50 kilometrov - šiht. A je to že dovol,da upraviči nabavo dizla?

Recimo gledam bencinko 1.8 s 140 konji. Saj to že kar fajn potegne?

Ali pa Type R s 2.0 bencinarjem in 202 konjema? To more it! Itak pa ne bi norev z avtom. :whistle:

Dizlarka ma 2.2 pogonski agregat in 140 konjev. Seveda je pa cena višja za skoraj 2 jurja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem? Vsak dan delam 50 kilometrov - šiht. A je to že dovol,da upraviči nabavo dizla?

Recimo gledam bencinko 1.8 s 140 konji. Saj to že kar fajn potegne?

Ali pa Type R s 2.0 bencinarjem in 202 konjema? To more it! Itak pa ne bi norev z avtom. :whistle:

Dizlarka ma 2.2 pogonski agregat in 140 konjev. Seveda je pa cena višja za skoraj 2 jurja.

To ti veš?!Sploh pa je to do službe relativno.Ker je bolj odvisno,če so kakšni izleti čez vikend...Oziroma kolk kilometrov delaš in kakšen stil vožnje ti je bolj všeč!

1.8 140konj ima prijatelj iz Žalca in jo hvali oh in sploh.Pije pa mu tudi zelo malo sam on jo ima res boj za šminko in vozi počasi.Smo se pa malo bolj tudi peljali in potegne čist dost.Po števcu je peljal 210 al 215 pa bi mogoče še mal šlo.Do 4000obr je "počasen"in do tu pije do 6litrov.Potegne pa po občutku manj kot dizel.Mogoče,ker dizel res dobro potegne že od 2000obr.Ga pa pol zmanjke,ko se pri bencinarju pesmica šele začne.

Type R :hmm: lepa zadevca

2.2 dizla pa ima kolega iz Kozjega.Pije malo-normalne vožnje dobrih 5litrov,lušna zadevca-sam nažalost mu je enkrat že crknilo neki-ampak odpravljeno v garanciji.Mi je kr čudno za Hondo :hmm: Končna hitrost po njegovih besedah nekje enako kot bencinar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti veš?!Sploh pa je to do službe relativno.Ker je bolj odvisno,če so kakšni izleti čez vikend...Oziroma kolk kilometrov delaš in kakšen stil vožnje ti je bolj všeč!

1.8 140konj ima prijatelj iz Žalca in jo hvali oh in sploh.Pije pa mu tudi zelo malo sam on jo ima res boj za šminko in vozi počasi.Smo se pa malo bolj tudi peljali in potegne čist dost.Po števcu je peljal 210 al 215 pa bi mogoče še mal šlo.Do 4000obr je "počasen"in do tu pije do 6litrov.Potegne pa po občutku manj kot dizel.Mogoče,ker dizel res dobro potegne že od 2000obr.Ga pa pol zmanjke,ko se pri bencinarju pesmica šele začne.

Type R :hmm: lepa zadevca

2.2 dizla pa ima kolega iz Kozjega.Pije malo-normalne vožnje dobrih 5litrov,lušna zadevca-sam nažalost mu je enkrat že crknilo neki-ampak odpravljeno v garanciji.Mi je kr čudno za Hondo :hmm: Končna hitrost po njegovih besedah nekje enako kot bencinar!

To mi je všeč,da napišeš konkretne izkušnje in podatke! :worship:

Hvala ti!

Type R je tak samo želja! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti veš?!Sploh pa je to do službe relativno.Ker je bolj odvisno,če so kakšni izleti čez vikend...Oziroma kolk kilometrov delaš in kakšen stil vožnje ti je bolj všeč!

1.8 140konj ima prijatelj iz Žalca in jo hvali oh in sploh.Pije pa mu tudi zelo malo sam on jo ima res boj za šminko in vozi počasi.Smo se pa malo bolj tudi peljali in potegne čist dost.Po števcu je peljal 210 al 215 pa bi mogoče še mal šlo.Do 4000obr je "počasen"in do tu pije do 6litrov.Potegne pa po občutku manj kot dizel.Mogoče,ker dizel res dobro potegne že od 2000obr.Ga pa pol zmanjke,ko se pri bencinarju pesmica šele začne.

Type R trance_19_hmm.gif lepa zadevca

2.2 dizla pa ima kolega iz Kozjega.Pije malo-normalne vožnje dobrih 5litrov,lušna zadevca-sam nažalost mu je enkrat že crknilo neki-ampak odpravljeno v garanciji.Mi je kr čudno za Hondo trance_19_hmm.gif Končna hitrost po njegovih besedah nekje enako kot bencinar!

A je tale slučajno temno modre barve ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kupiš 147 1.9 JTD M-jet nimaš kaj zgrešit :naughty:

Malo :topic:. JTD = jebem ti dizla:naughty:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima vse o 5.generaciji honde civic, sedan in hatback (motorja 1.6ESI in 1.6VTI) ce ima kdo kaksne izkusnje s temi avtomobili ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5.gen bos na zalost tezko dobu se kaksno v razmeroma lepem stanju. Drgac pa avti naceloma delajo. Edin rja ti ven seka pri zadnjih obrobah (isto,kot pri 6.gen). Pa ce je zgonjen avto,ti bo dost olja popil.

Jest mam VTI-ja 6.gen ,pa pri 250 000km zaenkrat nobenih problemov. Res,da nisem nek dirkac,ampak me prijetno preseneca tudi razmeroma nizka poraba. Pa tut olja ne pije,kukr strasijo :) Je pa res,da bi se stvar najbrz spremenila,ce bi jo vozu stalno na 7-8000 obratih :)

Kar se pa zgornje debate o novem civiu tice. Ti avti so delani v Angliji,zato tudi nekoliko slabsa kakovost (razni cricki & stuff). Mi je serviser reku,k dela na AC-ju. Drgac pa naceloma masine kr delajo. Bi pa jest skor raj uzel bencinarja k dizla. Sploh pri tako kratki razdaljah. Tud z bencinarjem se da pridit do dokaj nizke porabe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi je všeč,da napišeš konkretne izkušnje in podatke! :worship:

Hvala ti!

Sem danes poklical tega,ki ima bencinarja in je rekel,da mu je pil prej 7,1 L relacija Žalec-Celje.Zdaj pa kar tanka ta nov bencin pa 6,1 L že tretji kesl.Drugače na dolgo pot avtocesta 135km/h pa je že prej 6l.

A je tale slučajno temno modre barve ??

Neki metalik črna!Pod soncem se tak neka zlato sveti :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekam malo pijejo za tolk konjičev trance_19_hmm.gif .

Se strinjam!Jz mu tudi nisem verjel.Vendar mu piše na "board comp" povprečno porabo in piše 6,1,prej pa mu je pisalo 7,1.Je pa res,da to je normalna vožnja.Če ga tiščiš je seveda večja.

Na avtocesti pa mi je logično 6L.Ker v 6prestavi so pri 135km/h smešno nizki obrati,moči pa dovolj :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem danes poklical tega,ki ima bencinarja in je rekel,da mu je pil prej 7,1 L relacija Žalec-Celje.Zdaj pa kar tanka ta nov bencin pa 6,1 L že tretji kesl.Drugače na dolgo pot avtocesta 135km/h pa je že prej 6l.

Neki metalik črna!Pod soncem se tak neka zlato sveti trance_19_hmm.gif

Pol ni tisti, ki ga mam jaz v mislih in temu pije čez 7, ker ma mal težjo nogo whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vejždaaa.... ki dobim tak bencin da bo litr manj pilo??? :kva2:

Kao na petrolu v Žalcu.Men je to :lol1:dokler ne vidim board comp :hmm:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, ampak tja pa vseeno negrem, sem mel lani tam totalko pa malo jače poškodbe... z motorjem.. tako da nimam ravno lepih spominov tam :D Direktno na Petrolu hehe [ženska pa to ja.. :trance_33_sleep: ] :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Seos dragi motoristi motoristke. V Decembru oz. januarju se odločam za nakup nizko cenovnega avtomobila. Gre se za Audi a6 letnik 99/00, cene so nekje okol 2,500 do 3,000 €. je pa vse okol 142 KW, mašine pa od 2,5 do 2,7. Pobi djte mi mal povedat o audju kwa se splača ahtat, al se ga sploh splača vzet, kolkto kej pije, neki sm slišal da odmične gredi crkujejo. BIVši ali sedanji lastniki audja prosim na pomoč z kakršnikoli nasveti. Vzel bi pa al avanta al pa limuzino to mi je vseeno. Sam svetujte mi oz. povejte česa se naj pazi al je to slaba investicijia?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!