Skoči na vsebino

Hyosung GT125


AiroH

Priporočene objave

Po delavnici se mi že nekaj časa valja bug spoiler za Hyosunga125....PODARIM...samo pridi si ga iskat...slike so pa nekje na začetku teme

lp mene pa neki zanima?a ma mogoče kdo cometa pa če mi lahko pove kako se motor kej odnese če so kej problemi kok pije na kok so servisi..pa kako se motor kej pele?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp mene pa neki zanima?a ma mogoče kdo cometa pa če mi lahko pove kako se motor kej odnese če so kej problemi kok pije na kok so servisi..pa kako se motor kej pele?

Js sm ga imel 2 sezonesmile.gif motor je super za začetnike, dokaj velik za 125ccm, Vtwin motorček in zelo spodoben zvok sploh če imaš kakšen aftermarket izpuh gor. Mašina je vzdržljiva 4t in nisem imel v 20k km nobenih problemov, tud olja skorejda ne pije. Končna je nekje 130 ampak to je res končna, potovalna je nekje 110km/h. Če bi se ga zarad česa želel nazaj bi se ga zarad porabe biggrin.gif pije slabe 4L in z enim tankom narediš če se prov spomnim čez 300km. Vozne lastnosti so vredu, če se mal potrudiš gre tud po kolenu ampak ne z originalnimi gumami, ki jih čimprej zamenej. Servisi so pa na 1000 7000 15000 in potem na vsake 15k km.

Pa še ena slikca biggrin.gif s tem bug spojlerjem od pohajača par postov nazajcool.gif

post-16610-127202596886_thumb.jpg post-16610-127202599466_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waa že prej me je miku zdej pa k tko pravte pol ga bom pa res ubavu mal me je presenetu z servisi js sm mislu da jih ima vsaj na 4000 zanimivo pol je pa kr dobra mašinca kaj pa hlajenje a je blo kdaj kej problemov da se je pregrel al pa kaj podobnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waa že prej me je miku zdej pa k tko pravte pol ga bom pa res ubavu mal me je presenetu z servisi js sm mislu da jih ima vsaj na 4000 zanimivo pol je pa kr dobra mašinca kaj pa hlajenje a je blo kdaj kej problemov da se je pregrel al pa kaj podobnega?

Res kar se mene tiče sem bil zelo zadovoljentrance_40_thumbup.gif sevede ti po sezoni al pa dveh dopizdi in greš na kej večjega smile.gif Problemov s pregrevanjem praktično ni četud ni vodno hlajen. Edino kar se opaz, če poleti v koloni stojiš mašina ne vleče tako prožno ampak,ko se mal prepiha je spet uredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s pregrevanjem ni problema, tud zarad tega ker je mašina zračno/oljno hlajena pomoje če bi bla sam na zrak bi znau bit problem :trance_33_sleep:

mene edino kar me moti na tem motorju je kam so postavli hupo...tm so pa falili do konca! eh...sej bom u kratkem zamenju njeno lokacijo :D

Popravljeno . Popravil Robyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s pregrevanjem ni problema, tud zarad tega ker je mašina zračno/oljno hlajena pomoje če bi bla sam na zrak bi znau bit problem :trance_33_sleep:

mene edino kar me moti na tem motorju je kam so postavli hupo...tm so pa falili do konca! eh...sej bom u kratkem zamenju njeno lokacijo :D

aha kje pa je hupa a je čemu izpostavljena al zakaj ti ni ušeč..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej prvo sliko k je na tej strani ti bo use jasno...prov na gršt so jo dali da jo je ja vidt...blo bi dost lepš če bi bla skrita nekje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej prvo sliko k je na tej strani ti bo use jasno...prov na gršt so jo dali da jo je ja vidt...blo bi dost lepš če bi bla skrita nekje

hmm sm vidu ja..no ja to bomo mal spremenil..kaj pa serviserji a je kj serviserjou za hyosunga..??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uradni dobavitelj in serviser je saplex

www.saplex.si če se ne motm

drgač pa tu malu kar je za narest lhku tud sam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waa že prej me je miku zdej pa k tko pravte pol ga bom pa res ubavu mal me je presenetu z servisi js sm mislu da jih ima vsaj na 4000 zanimivo pol je pa kr dobra mašinca kaj pa hlajenje a je blo kdaj kej problemov da se je pregrel al pa kaj podobnega?

No ja, jaz se ne bi vozil po 15k km brez menjave olja.. Tut sicer dvomim, da je tako tovarniško predpisano. Na 6k km je v vsakem primeru fajn menjat olje, sploh zato ker 125 itak skoz tiščiš na polno in tiste 3 litre olja res ni noben strošek.

hmm sm vidu ja..no ja to bomo mal spremenil..kaj pa serviserji a je kj serviserjou za hyosunga..??

Serviserjev je kar precej, ampak če motor ni več v garanciji je itak čist vseeno kje ga servisiraš. Servis ti bo znal naredit vsak serviser, ki se ukvarja s šraufanjem motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Nisem lastnik ga pa poznam..pa mislim da ga ni na Motosvetu (mogoče se motim). Zakaj rabiš?

pač zanima me kak zvok ma tale akrapovič pa to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je tle od akrapoviča je nalepkasmile.gif

sam ma pa v opisu napisano da je akrapo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da neom crkno od smeha... akrapo je aktiven pri 125 samo pri tomosu in ktm momentano x)

za hyosunga ne najdeš dost aftermarket izpuhov, najbol prodajani je mislim da ixil izpuh x)

1. zanima me, koliko km je možno naredit v eni furci z to mašinco?? brez trpljenja mislim... bi se dalo naredit 300km bp? (z husqvarno ne čutim nog več po 130km evilgrin.gif)

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3881002

2. pozna kdo lastnika tega mopeda? zgleda dobro ohranjen...

3. kje so šibke točke tega motora? na kaj moram biti pozoren pri nakupu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ma pa v opisu napisano da je akrapo

Original akrapota za ta motor ni, sevede pa je možno pr vseh motorjih zašvasat gor izpuh, ki ni nujno namenjen temu modelu. Ampak glede na obliko je tole težko akrapovič, razn tistih iz 90ih.

da neom crkno od smeha... akrapo je aktiven pri 125 samo pri tomosu in ktm momentano x)

za hyosunga ne najdeš dost aftermarket izpuhov, najbol prodajani je mislim da ixil izpuh x)

1. zanima me, koliko km je možno naredit v eni furci z to mašinco?? brez trpljenja mislim... bi se dalo naredit 300km bp? (z husqvarno ne čutim nog več po 130km evilgrin.gif)

http://www.avto.net/....asp?ID=3881002

2. pozna kdo lastnika tega mopeda? zgleda dobro ohranjen...

3. kje so šibke točke tega motora? na kaj moram biti pozoren pri nakupu???

1. S to mašinco lahk nardiš krepko čez 300km, pa neb smel bit večjih bolečin, mogoče te rit mal boli ampak to te tud, če doma na stolu sediš.

2. Po slikah zgleda vredu. Edino kar vidm je, da je dal feltne barvat ampak verjetno zarad estetikesmile.gif

3. Hja, načeloma ni nekih šibkih točk kar se tiče agregata, če je redno vzdrževan. Navsezadne je to 4t, tako da šibka točka je lahko moč, če prihajaš recimo iz 2t. Glede ostalega so pa edino original gume precej trde in ne držijo kej preveč to je pa to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je tle od akrapoviča je nalepkasmile.gif

evo to sm pa tut js ga mislu poklicat pa uprašat če je zdrau kašn akrapovič:S ni treba buč valit ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu piše da ni homologirano, ker nima dolgih luči.

a se da to naknadno vgradit in če ja, koliko bi me stala takšna luč okvirno?

zna priti do komplikacij z vgrajevanjem dolge luči?

pardon za ta nadležna vprašanja, nisem se nikoli obadal z žarometi in nevem teh stvari

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!