Skoči na vsebino

Hyosung GT125


AiroH

Priporočene objave

:unsure: Vidim da na tem forumu nihče več ne piše ? ... Ste vsi prodali svoje huste? Mene zanima kdo vse še ima husata in iz kje ste?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: Vidim da na tem forumu nihče več ne piše ? ... Ste vsi prodali svoje huste? Mene zanima kdo vse še ima husata in iz kje ste?

Moj je šel u Prebold :) Drugače pa vidm, da jih je zlo mal, enega poznam iz moje bližine(rumen) drugače pa ne wem če sm srečov 3 na cesti u 15 000km kar sm ga imeu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je šel u Prebold :) Drugače pa vidm, da jih je zlo mal, enega poznam iz moje bližine(rumen) drugače pa ne wem če sm srečov 3 na cesti u 15 000km kar sm ga imeu :?

Jst sem videl enega v Novem mestu. Crn. Sem najprej mislisl da je 650, pa ko je sel mimo sem videl, da to nemore bit 650. xD

Eden je potem v Krskem ( oz. je bil ko se je prodajaL).

Kaj vec pa jih niti sam ne poznam.

Sicer pa:

A ni Husa = Husqvarna? Za 2 posta visje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huso = Hyosung

Husa = Husqvarna

:lol:

Tega, rumenga sm pa jest tud že srečou parkrat :)

Aha z Orehka je doma :D smo šli ene parkat mal se pelat, ma pa tud nek gigantski aftermarket lonc gor, ko od R6ke tastare :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se vedno nisi nic kupil? Kup novo, sej so poceni.

LP

in kje bos dobu novega? :) (jih ni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ko jih ni, sej jih prodajajo u trgovinah :)

drugače maš pa tud rabljene na avto netu, če že ne veš kje bi gledal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UuUu vidim da vas še nekaj sodeluje ... am ja zatipkal sem se mislil sem husote :D ...

Nove hyosunge še prodajajo v reviji Motorist imaš napisano prodajalno kjer prodajajo cena novega je 3.000€

Jst mam na mojem prevoženih 16.000 pa j 2004 letnik. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3000 je mal velik :)

Hya saplex ga prodaja za 3.000,33 € sej na intrnetni strani ga ni sam se ga da drgač naročit.

Drugače pa ja je drago

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hya saplex ga prodaja za 3.000,33 € sej na intrnetni strani ga ni sam se ga da drgač naročit.

Drugače pa ja je drago

:kva2: 2 leti nazaj sm dau za novga 2600€ :slap: Ne wem kako so lah tok podražl :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: 2 leti nazaj sm dau za novga 2600€ :slap: Ne wem kako so lah tok podražl :?

Hyosung prodira na evropska tla, kot vse bolj priznan proizvajalec. S tem se avtomatsko dvigajo cene. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

a kdo tukaj ve kako se ventili naštimajo ?

Popravljeno . Popravil 0b5353n
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piši v temo sam svoj mehanik, oziroma piši Brummerju.. ti bo vse razložil :worship:

hvala ti :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Mene zanima če kdo razen mene ga ima, vem da sicer 1 poleg mene na obali ga ima.

Lahko rečem da motor je 4 taktni hitrost je sicer gnjusna vendar sme že našu vse blokade in to so v avspuhu in cev ki je potrebna odstranit in dat novo in motor pridobi 8 konjev enih 140 gre ( original 110 ) sicer pridobi na KWtih to je tudi dober trik na knižici piše 11KW jst jih imam naj manj 19KW pa še sem vidu da z lahka pridobiš 250tko iz tega motorja vse je isto razen cilinder je manjši to je to !

Na motorju edino jebejo gume original ki jih dobiš neke level kitajske ki ne držijo pol kurca nič vsaj ko polagam zelo drsi in eni pravijo da jebe tudi ciklistika samo nisem še tega občutu da bi šlo za cikilistiko...........motor ima 160 kil velikost v primerjavi z 600 naprej kubični motorji zelo velik izgleda in je prefetkten za nadeljvat iz 125 na večje motorje če se premirja z nsr , aprilio je velikarazlikav velikosti pa gume nima niti tako ozke zadnaj guma meri 150.

Rezervar nosi dobrih 17 litrov benza z polnim tankom in na ful hitrost naredim dobrih 340km pa še kaj več z rezervo!

Vsakemu ki si kupuje nov motor pripročam tega no prvič ko se sreča z njim izgleda ogromen stopoma postane motor lahek in vozljiv kot biciklo vsaj zame drugače nov je 819 jurjov v Kopru ( moto sport ) nizko vzdrževanje motorja po eni strani ker je 4 taktna mašina po drugi ker ne rabi skoraj nič.

no jst sem tako v easy opisal moj motor oz hyousunga GT125cc

no kaj pa vi pravite o tem motrju če ste sploh kaj čuli za njih?

.. glede 650cc stanjeo novi miljon mislim da 600 kubov bol poceni ni !

mene zanima kako odtraniti cev?a to celotno cel iz obeh celindrov ko gre do lonca, ali je treba kje samo prevrati?pa še neki če paše iz 250-tke cev in jo daš na 125-tko in s tem odtreniš blokado?

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!