Skoči na vsebino

Hyosung GT125


AiroH

Priporočene objave

mogoče vete kje se da dobit nouga... al pa kakega rabljenga sam bol ko ne novi letniki??

www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

živ,

al ma kdo kkšne izkušnje, da je pri temu motorju montiral kufer nad zadnji sedež?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko boš prtlažnik dau gor pošli sliko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Srce mi ne da, da ne bi še mal zrihtal moj motor. Zto sm dal nardit inox izpušne cevi in še nosilec za kovček sm zmonteru.

Zvok je boljši, ko ga vozim v 3 ali 4 prestavi in 5000 proti 8000/min prou lepo globoko poka iz auspuha :) Morm še neki kilometru nardit, da vidm kje se kej pozna - zdele ni vremena. Nosilc sm pa u Saplexu naroču.

slike in video:

http://www.youtube.com/watch?v=PbXg1LjfvEo...re=channel_page

post-4455-1244390833_thumb.jpg

post-4455-1244390859_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff lep zvok :OK: js sm meu samo Horse wings lonc pa niti prbližn ni biu tak globok zvok, zgleda tele krivine nardijo svoje :D Drgač pa vidm da maš že druge gume gor :) a maš že tok km da si jih znucov al si jih samo zamenov za bolši grip? Js sm meu na svojmu 15k km pa so ble original gume k nove :)

Popravljeno . Popravil GoUpC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za bolši grip, se full pozna. K se motor ogreje ma bolši zvok, k spustim gas zmer mal pokne vn.. luštna stvar :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za bolši grip, se full pozna. K se motor ogreje ma bolši zvok, k spustim gas zmer mal pokne vn.. luštna stvar :)

Štima je ql...sam tistle je po mojem sneman v zaprtem motorju tko da se še 50 % bol sliš.

Drugače pa supr štimca :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja u zaprtmu, je biu dž :) Morš u živo slišat. Za to motor je supr zvok, ga ni tazga :D

Če ni skrivnost kje si naredu auspuh in kaka je cena !?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni skrivnost kje si naredu auspuh in kaka je cena !?

Če se ne motim auspuha ni sam naredu ampak samo cevi.

Popravi me če se motim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni skrivnost kje si naredu auspuh in kaka je cena !?

Ta avspuh ti naredi en majstr v Lj. Delavnco ma ob Tržaški cesti samo se ne spomnem več naslova je pa blo v tej temi že napisano :) Pršlo je pa ukol 100€ takt ko sm ga js dau delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo to je to :D samo ne wem kako je danes s tem, to sm js ene 2 let nazaj naročov :?

Peter Gerkšič

Tržaška 1 (vhod z Jamove ceste)

01 423-52-30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GoUpc prou maš, lonc je od Gerkšiča. Krivine mi je pa prjatu naredu, 80€ sm dau - VIP cena :D

Krivine j men stirc zastojn naredu v.i.p. cena :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fora

al se ti kje pozna na pospeških al pa končni? Kakšne krivine maš, inox 5cm?

Hm... mogoče mal lej ...zdej da bi bla zlo velka razlika ni .... kaksne krivine mam se mi pa tut sanja ne :closedeyes: Ga bom uprasu pa ti povem

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na mojmu se pozna, da mi prej potegne pr obratih. pa prej je šu z lahkoto do 100km/h, zdej pa do 110.

kr je blo več, je blo pol že tišanje na ravnini. zdej max 130 po avtocesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na mojmu se pozna, da mi prej potegne pr obratih. pa prej je šu z lahkoto do 100km/h, zdej pa do 110.

kr je blo več, je blo pol že tišanje na ravnini. zdej max 130 po avtocesti.

Ja na končni se men tut pozna mam 130 dugače sem meu 110 ....115 ....pospeški pa .... kaj pa vem mogoče saj pravim da ni neke velike opazne razlike. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Po delavnici se mi že nekaj časa valja bug spoiler za Hyosunga125....PODARIM...samo pridi si ga iskat...slike so pa nekje na začetku teme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!