Skoči na vsebino

Hyosung GT125


AiroH

Priporočene objave

(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) dela čudeže

Ne za ta motor jih razn za novega trenutno ne dela... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

nitro sistem je varjanta KRATKOTRAJNEGA boosta.

raj se naj kdo spravi turbo sistem gor nasraufat, bi blo vec efekta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebo vas nitro pa turbo na 4 taktnih 125 kah :headbang: ... to pa je res zguba cajta pa dnarja. raje si kupiš novi motor pa je to to... sam mam trenutno še vedno 4 taktno 125 ko, pa se mi res zdi potrata delat bilokake spremembe na tem, ker res redki ostanejo na teh mašinah... po mojem so te mašince nek uvod v motociklistično življenje, da se pač malo navadiš na motor in nimaš nekih problemov s stroški, ne pa pol delat iz teh prdal neke wannabe rakete :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pretirano vlaganje v 125 res nima smisla. Slej ko prej ugotoviš, da to ni to in si omisliš pravi motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi gdo pove kaj bi lahklo bilo tole:

peljal sem se ene 80, glih ko pridem iz ovinka in odprem gas. čez par trenutku sm ga mogoče mal zapru in neki je v mašini (auspuuhu???) počlo. ni bil glih zvok da bi se drobilo al pa kej tazga ampak bol tak ptufff. ustavim in mal pogledam ampak ni blo neč čudnga videt ne slišat.

kaj bi lahko to blo? motor je stav pol leta (ene parkrat je bil vožen v zadnjih dveh mesecih ker še nism meu izpita). možno kaka blokada (čeprov nebi vedu če jo ma)??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi gdo pove kaj bi lahklo bilo tole:

peljal sem se ene 80, glih ko pridem iz ovinka in odprem gas. čez par trenutku sm ga mogoče mal zapru in neki je v mašini (auspuuhu???) počlo. ni bil glih zvok da bi se drobilo al pa kej tazga ampak bol tak ptufff. ustavim in mal pogledam ampak ni blo neč čudnga videt ne slišat.

kaj bi lahko to blo? motor je stav pol leta (ene parkrat je bil vožen v zadnjih dveh mesecih ker še nism meu izpita). možno kaka blokada (čeprov nebi vedu če jo ma)??? :?

naaaaah, that´s just Hyosung...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke niste še nkol slišal za pok iz avspuha :lol:

k ni še nben vidu nikjer nobene endure s športnim avspuhom? k poka k prasica pol k gas spusti

kukr js kej vem tu ni čist nč in se nit ne da dost popravt, kr je tu pač značilnu za motorje (mislm d posebej za 1 in 2 cilindraše) pr men skor za vsako poč al pa če se v dolino hitr spuščaš tku brez gasa, d se vrti na višjih obratih skos poka not...mislm d tu ni nč no pol pa ne vem...zdej k ma več prevoženih pa k je avspuh že mau skurjen tud bol ropota...mislm d je stvar sm v avspuhu, vrjetn d če maš bolši dušilc, d je bol tih motor,tud poka ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi gdo pove kaj bi lahklo bilo tole:

peljal sem se ene 80, glih ko pridem iz ovinka in odprem gas. čez par trenutku sm ga mogoče mal zapru in neki je v mašini (auspuuhu???) počlo. ni bil glih zvok da bi se drobilo al pa kej tazga ampak bol tak ptufff. ustavim in mal pogledam ampak ni blo neč čudnga videt ne slišat.

kaj bi lahko to blo? motor je stav pol leta (ene parkrat je bil vožen v zadnjih dveh mesecih ker še nism meu izpita). možno kaka blokada (čeprov nebi vedu če jo ma)??? :?

a pa ti vidm d si iz sevnce: http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=20426 :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem se spet vozu.

mi lahk gdo pove, zakaj bi motor cuku pr polno odprtem gasu? no provzaprov ga že v prostem teku zamori ko odprem gas do fula (ne crkne motor sam zamori ga) mogoče je da bi bla rezerva, ker je tank že bočl bogi?

pa še crknu mi je enkrat

pa iz auspuha so mi skakale iskre (kokr je reku sopotnik) ob šaltanju za eno dol. ka s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja....isti problem pr men, k v bistvu ni problem v motorju ampk v teb (men v mojem primeru), namreč ne smeš ga nahitr odprt do konca :grrr , kr frgazer ne dohaja, ker je drgač grajen kukr kšn športen (vsaj tko je pr men pol pa ne vem), čist enostavnu: zalije ti ga, preveč benza dobi in ga motor ni sposobn predelat, če js prov zastopm tu vse skup... :?

če ti pa pr povnem gasu trokira, je treba vrjetn pa zajlo mau naštelat, najbl je pa seveda da se zapelš do serviserja... :grim

glede avspuha sm ti že reku, je pa vrjetn d maš slabu izgorevanje... :hmm:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk bi pa pršu bol popoln servis (naštimavanje ventilov, šarenje po mašini, ......) pri pooblaščenem in nepooblaščenem prodajalcu?? pribljižno če gdo če ko je že dal rihtat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja za mojo yamaho je pr pooblaščenm serviserju čit običn servis (sm ole zamena pa mau pogleda) okol 8k, zdej pa lahku sklepaš kolk bi lahku biu orenk servis...

p.s.

pooblaščeni serviserji so 'zlatarji', plačaš ku neum zrihtajo pa čist nč bulš kukr nekdu tku, sm morš spet vedt komu ga daš v roke, garancija pa naj te ne skrbi, kr je itak taku napisana, d boš mogu v vsakem primeru vse sam financerat .) no ja....največkrat je tku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki mi ša še kr ni jasn :?

od kje iskre? sem ga vprašal če je plamenček al kej tazga pa so ble iskre. je kej narobe s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sm se neki vozi in spet opazu da se motor zelo čudno obnaša.

sploh če do fula odpiram gas mi začne v visokih obratih skakat, obratomer gre od 9k na 6,5k pa take. ko sem šaltu v nižje prestave mi je ene dvakrat tud crknu :BUA: :BUA: ka bi lah blo z motorjem? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!