Skoči na vsebino

Hyosung GT125


AiroH

Priporočene objave

no eto ker moj hyoso počasi gre na prodajo sme se odloču da ga bom malo predelav.

in sicer:

Pod mašino pride spoiler , nova cev , izpušna cev bo ista mogoče če najdem kaj drugega ( wings ne dela več za 125tke že klicav ) , blatnik za zadnjo gumo , odrezana plastika k drži tablico tako da bo lepše zgledalo. Hitrost do zdej z blokadami je 120km/h tudi 130 če se najde mali klanec ...sicer na ravnici ga spiči 120 komot. Res da moj ima 17k km v niti enem letu oz 25.7 bo eno leto star moj motor .........dolge fure nasploh se da lepo delat Koper - Celje in nazaj...... tankaš nekje v LJ k se vračaš s tem da sem ga furu do konca. Gume so kar so se da tudi prit do tačke ampak če nimate filinga z motorjem nestoje niti probat ker vas bo streslo k prasice .........pripročam da si takoj kupte nove gume ....... Mehke pa srednje zadaj perfektno delujejo........no ajde jst k sem agresiven voznik :P za vas pa nevem.....

Ko ga predelam postam itaq slike! V prodaji še ni ker dokler ni zrihtan nič ne bo :nono: :P

Cena pa bo okoli 650 tisoč s tem da bo motor celtno predelan.......

kje bos pa dubu bug spojler? to dela kdo privat, frima? mi poveš ceno?

če nočš javno lahko tud na pm

lp

jasmin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dejte mi povedat uni k mate tele Hyosunge kk je kj z rezervnimi deli a se jih hit dobi al čaka po par mescu :BUA: ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje bos pa dubu bug spojler? to dela kdo privat, frima? mi poveš ceno?

če nočš javno lahko tud na pm

lp

jasmin

Eh sory ne morem povedat ........

sršenar:

Odvisno če je kos na zalogi .....sicer več ko 1 teden enbi smel čakat ...jst sem hotu nabavit vetrobrat za hyosota bi mi prišu v roku 3 dni ........sam k je drago .......enih 20k je vetrobran ........ :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh sory ne morem povedat ........

sam tok bednega odgovora na forumu pa še ne.

nevem v čem je fora da javno govoriš kako boš zrihtu motor z tem in onim, pol pa take vn mečeš.

sm mislu da je bistvo foruma izmenjava mnenj, izkušenj in znanj, pa kokr vidm temu ni tako.

hvala za odgovor

lp

jasmin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izkušnje na tem forumu hahaah kere? :S a ne vidiš da se folk tuki gor sam krega pa pohvalja svoj motor :S

Spoiler si itaq lahko kupiš kot dodatna oprema pri zastopniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izkušnje na tem forumu hahaah kere? :S a ne vidiš da se folk tuki gor sam krega pa pohvalja svoj motor :S

Spoiler si itaq lahko kupiš kot dodatna oprema pri zastopniku.

sicer ne sodelujem na tem forumu velik, ga pa dokaj redno in že neki časa spremljam.

sej ce bi mi reku da je to na voljo pri zastopniku, bi biv čist zadovoljen.

če si mislu na saplex - na njihovi spletni strani kot dodatno opremo za gt 125 ne najdem bug spojlerja, niti šipce.

no sam če so vsi "taki", bodi ti drgacen.

sej to te nebi spraševav če neb mev tega motorja.

pa brez zamere

lp

jasmin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem šu tam kje sme kupu motor in sem prašal za dodatno opremo in so meli to je blo v moto sport v kopru oz pri gruntarju .........aja v aspuhu si ven vazmi cevko da boš imel lepši glas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem šu tam kje sme kupu motor in sem prašal za dodatno opremo in so meli to je blo v moto sport v kopru oz pri gruntarju .........aja v aspuhu si ven vazmi cevko da boš imel lepši glas

to bom pustu vse kokr je do prvega servisa na 1000 km

evo dons sm dubu motor, naredu 30 km in zaenkrat je kr fajn.

lp

jasmin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Torej, če prav razumem, mora it vsak GT125 po števcu vsaj 120 po ravnem? To je najhitrejši 4T 125 al je Varadero hitrejši?

Ima kdo kakšen video od tega motorja? Na googlevideo ne najde prav velik.

Kako je pa z nakupom rabljenih? Večina je verjetno ohranjenih, glede na to, da se 4T na da zgonit tako grdo kot 2T?

Popravljeno . Popravil adrenalyn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, če prav razumem, mora it vsak GT125 po števcu vsaj 120 po ravnem? To je najhitrejši 4T 125 al je Varadero hitrejši?

Ima kdo kakšen video od tega motorja? Na googlevideo ne najde prav velik.

Kako je pa z nakupom rabljenih? Večina je verjetno ohranjenih, glede na to, da se 4T na da zgonit tako grdo kot 2T?

varaderota sm jst še z daelimom uzad pustu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina je verjetno ohranjenih, glede na to, da se 4T na da zgonit tako grdo kot 2T?

Vse se da če se hoče (ali noče)... ne se zanašta na to da če je 4T pa ne more bit sfukan .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da če se hoče (ali noče)... ne se zanašta na to da če je 4T pa ne more bit sfukan .)

Ja, ja, če imam kdo 4t za posodt, lahko midva z Jernejem pokaževa kako se da sf$%&kat 4t motor. :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če lahko hayabusa ribne, bo tud ena 125 4t

ja sej hayabusa in ena 125 4t se vrtita na istih obratih itaq :D pa 100% bo prej rbinila 4t k 2t :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To itak, sam s zweitakterji se pa ne more to primerjat, k nonostop bate menjavaš :)

Kaj pa glede videa - se da kej dobit, da vidim, kaki pospeški so sploh to? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Vem, vem.

Če primerjam recimo s CBR125...?

A v nižjih obratih potegne bolj kot dvotaktni?

Katerga rabljenga 4T se najbolj splača nabavit za cca. 500 jurju, pa da še gre kam (vsaj dobrih 120 po ravnem)? CBR125 se mi zdi, da ni tolk močna oz. vsi šimfajo, kolk švoh je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Vem, vem.

Če primerjam recimo s CBR125...?

A v nižjih obratih potegne bolj kot dvotaktni?

Katerga rabljenga 4T se najbolj splača nabavit za cca. 500 jurju, pa da še gre kam (vsaj dobrih 120 po ravnem)? CBR125 se mi zdi, da ni tolk močna oz. vsi šimfajo, kolk švoh je.

CBR je lažja, dosti lažja. In če me spomin ne vara, ima enako konjev kot GT125...

CBR švoh, ja... ampak ne vem če imajo v mislih moč. Se mi zdi da bolj mislijo na izgled kot "švoh".

No v primerjavi z 2t raketami je res "švoh" ampak se mi zdi da je zahvaljujoč manjši teži hitrejša kot pa GT125.

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pol fora tega rora, k ga daš iz izpuha ven pri GT125? Se res pridobi ene 15 km/h, kar bi blo recimo 2-3 konje? To lahk doma narediš sam? Neki je že Airoh govoru o tem... Sam močno pa dvomim, da mu gre pol 140 km/h, tudi navzdol bolj težko, zaradi aerodinamike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBR je lažja, dosti lažja. In če me spomin ne vara, ima enako konjev kot GT125...

CBR švoh, ja... ampak ne vem če imajo v mislih moč. Se mi zdi da bolj mislijo na izgled kot "švoh".

No v primerjavi z 2t raketami je res "švoh" ampak se mi zdi da je zahvaljujoč manjši teži hitrejša kot pa GT125.

jap CBR/ka je lahka...drgač pa v nizkih obratih vleče bolše kot pa keri 2T...CBR-ka je vredu za začetnike pa tiste ko mislijo po 2 letih menjat motor sploh če je dnar pri njih mal problem...ker stroški so pri CBR-ki dost majnši kot pa pri kaki 2T mašini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Vem, vem.

Če primerjam recimo s CBR125...?

A v nižjih obratih potegne bolj kot dvotaktni?

Katerga rabljenga 4T se najbolj splača nabavit za cca. 500 jurju, pa da še gre kam (vsaj dobrih 120 po ravnem)? CBR125 se mi zdi, da ni tolk močna oz. vsi šimfajo, kolk švoh je.

Raj tomosa 125 al pa husquvarno 125 al pa MZ ja 125 :OK: :OK: :OK: TI bo čist kul :OK:

Res pa je da so to supermototi :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!