Skoči na vsebino

Hyosung GT125


AiroH

Priporočene objave

ja ok sj sm se opraviču no :unsure:

pol me pa še neki zanima glede hyosunga : kje se da dubit spredno šipo - po možnosti originalno?k nekje sm prebrau de to precej moti, če nimaš spredne šipe...

Če je originalna potem verjetno pri zastopniku ali pa kakšnem prodajalcu ane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli da še enkdo ceni hyosota :P pa lol iste barve k moj :OK:

Anyway če želiš imet dober zvok in odstranit blokade kr mene prašaj :D

Drugače pri enih 2k km boš že vidu razliko :D

Happy Riding :yea1:

mene zanima kao se vse to zrihtan kr mam tak motor pa gre komaj 110 pa bi rt mal zrihtu tko d bi rt zvedu kej glede avspuha pa blokad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pr takih motorjih kukr so 125ke se ne bi tolk poznal upor, če maš šipo al pa ne

Popravljeno . Popravil Bodlay
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pr takih motorjih kukr so 125ke se ne bi tolk poznal upor, če maš šipo al pa ne

A si se kdaj peljal čez 120km/h? No probej se pa boš vidu kolk pomaga če se sklonš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pr takih motorjih kukr so 125ke se ne bi tolk poznal upor, če maš šipo al pa ne

NSR je šla brez oklepa 10 km/h manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Folk pol vidm nobenih problemov ni z tem motorjem. Pomojem bom to kupu, k se ne mislm več ubadat z 2-takt kjer nikoli ne veš ali boš prispel na cilj ali ne. A kdo kej priporoča da posebi pazm če grem kšnga gledat? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk pol vidm nobenih problemov ni z tem motorjem. Pomojem bom to kupu, k se ne mislm več ubadat z 2-takt kjer nikoli ne veš ali boš prispel na cilj ali ne. A kdo kej priporoča da posebi pazm če grem kšnga gledat? LP

joj joj joj tadej....zdej si pa kr na 4T prešaltu....s nisi mogu mal počakat da greva mi2 dragat..... :D

no sej drugač si se pa za vsaj dobr 4T odloču če že druzga ne...če boš pa kupu varaderota pol grem pa u vodice...pol se me pa boj :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so te motorji tud tok redki k mito??

pa ušeč mi je k je pocen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

pozdravljeni lastniki gt 125

glede na to da je neki časa že misnil od zadnjega odgovora v tej temi me zanima če so kšne novosti s temi motorji (glede delovanja, ...)

hvala za odgovore.

lp

jasmin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men deluje motor zaenkrat brez problemov :OK: , sam enkat sm mogu obrate naštelat (na enmu vijaku)...

serviseraš ga na 1k, 4k...

menda pa drug let pride R verzija, športna

če se ti ne gre za pospeške pa za končno je to zakon... pa še zvok :worship:

sam iz auspuha morš blokado zbrust!

škoda k wings ne dela veš dušilcev zanj :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men deluje motor zaenkrat brez problemov :OK: , sam enkat sm mogu obrate naštelat (na enmu vijaku)...

serviseraš ga na 1k, 4k...

menda pa drug let pride R verzija, športna

če se ti ne gre za pospeške pa za končno je to zakon... pa še zvok :worship:

sam iz auspuha morš blokado zbrust!

škoda k wings ne dela veš dušilcev zanj :angry2:

ubistvu sm mev rs 250 limited edition z 75 konji, ampak sm mev full hudo prometno

en let pa pov mam zdej že skuterja (težave s kolenom, gležnjem, kolkom) in zdej bi biv že čas za kj večjega spet.

sam mi doma full težijo in ne pustijo kupt neki "hitrega", zato sm pač se obrnu na husota 125 ali mogoče 250

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no eto ker moj hyoso počasi gre na prodajo sme se odloču da ga bom malo predelav.

in sicer:

Pod mašino pride spoiler , nova cev , izpušna cev bo ista mogoče če najdem kaj drugega ( wings ne dela več za 125tke že klicav ) , blatnik za zadnjo gumo , odrezana plastika k drži tablico tako da bo lepše zgledalo. Hitrost do zdej z blokadami je 120km/h tudi 130 če se najde mali klanec ...sicer na ravnici ga spiči 120 komot. Res da moj ima 17k km v niti enem letu oz 25.7 bo eno leto star moj motor .........dolge fure nasploh se da lepo delat Koper - Celje in nazaj...... tankaš nekje v LJ k se vračaš s tem da sem ga furu do konca. Gume so kar so se da tudi prit do tačke ampak če nimate filinga z motorjem nestoje niti probat ker vas bo streslo k prasice .........pripročam da si takoj kupte nove gume ....... Mehke pa srednje zadaj perfektno delujejo........no ajde jst k sem agresiven voznik :P za vas pa nevem.....

Ko ga predelam postam itaq slike! V prodaji še ni ker dokler ni zrihtan nič ne bo :nono: :P

Cena pa bo okoli 650 tisoč s tem da bo motor celtno predelan.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje tut.. Pa nasploh se predelani motocikli ne prodajajo tako dobro, kot bi si kdo mislil. Pusti tako kot je, pa zmanjšaj ceno za stroške spojlerja in izpušne cevi, pa boš ziher prej prodal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!