Skoči na vsebino

Hyosung GT125


AiroH

Priporočene objave

lep motor ja..sam še zmer ni to mito :P :P

P.S. dobr si to sliku iz vseh kotov...da se ja vse vid :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli da še enkdo ceni hyosota :P pa lol iste barve k moj :OK:

Anyway če želiš imet dober zvok in odstranit blokade kr mene prašaj :D

Drugače pri enih 2k km boš že vidu razliko :D

Happy Riding :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm kupu novga za 730k, letnik 2005... rabljena je bla za 100k ceneje

auspuh pa še nebom zdele rihtu... bom mrbit pol mal zrihtu, zdej se mi še ne splača, ga morm ko še prelaufat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli da še enkdo ceni hyosota :P

kdo je pa reku da ga ne ?? ceprav ga sam nimam vem da je cist kul motorcek :) pa se posebno tale naked varjanta mi je ful dora :) aja lah samo neki prasam ... kok ma to kej koncne ? brez blokad ... pa recimo s kirm bolsim auspuhom gor ? ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je pa reku da ga ne ?? ceprav ga sam nimam vem da je cist kul motorcek :) pa se posebno tale naked varjanta mi je ful dora :) aja lah samo neki prasam ... kok ma to kej koncne ? brez blokad ... pa recimo s kirm bolsim auspuhom gor ? ...

kokr sm slišu okol 130-140

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ta motor je super jst ga mam tudi in sem z njim prezadovoljen tko de ga vsem priporočam, kdor misle nabavet 125tko. Edina slaba lastnost mi je pr njemu ka nikamor ne gre:) hehe sam pač je 125!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

zadne čase razmislam, de bi si nabavu 125cc. razmislam predvsem med hondo nsr125 in hyosung gt125 in kukr se da razvidt iz prejšnih postov, je hyosung predvsem za osebke, k nimajo lih preveč dnarja, nsr pa za take, k mal več dajo na pospeške in hitrost (čeprov smo še kr samo pr 125cc! in slednje ne more bit nevem kaj). kaj se za začetnika kakršn sm jst, najbol splača nabavt? pa ta motor nej bi zdržu usaj ene 3-4 leta brez večjih problemov

hvala in LP

p.s.: za motor mislm zapravt cca. 500k sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljen!

Lej, najprej mal preglej teme obeh motorjev k maš sigurno že dost napisano.

Ta tema je pa sm od Hyusota, tko da si mal OFF TOPIC. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom prodaju NSR 99', 19000km, vse dela, na pol odprta komaj pri 18000km, menjane dize, ploščice in gume majo 5000km, prav tako oljev menjalniku, nova svečka(za poleti, še neuporabljena) Za okol 500k sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljen!

Lej, najprej mal preglej teme obeh motorjev k maš sigurno že dost napisano.

Ta tema je pa sm od Hyusota, tko da si mal OFF TOPIC. :yes:

no sej če pogledaš poste na to temo jih je itq 3/4 precej off topic :) kar se pa tiče ponudbe...za kok dnara pa daš nsr?

lp

aja sorry sm spregledu. 500k:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej če pogledaš poste na to temo jih je itq 3/4 precej off topic :) kar se pa tiče ponudbe...za kok dnara pa daš nsr?

lp

sej je napisu, da je cena okoli 500.000 sit!

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ok sj sm se opraviču no :unsure:

pol me pa še neki zanima glede hyosunga : kje se da dubit spredno šipo - po možnosti originalno?k nekje sm prebrau de to precej moti, če nimaš spredne šipe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

zadne čase razmislam, de bi si nabavu 125cc. razmislam predvsem med hondo nsr125 in hyosung gt125 in kukr se da razvidt iz prejšnih postov, je hyosung predvsem za osebke, k nimajo lih preveč dnarja, nsr pa za take, k mal več dajo na pospeške in hitrost (čeprov smo še kr samo pr 125cc! in slednje ne more bit nevem kaj). kaj se za začetnika kakršn sm jst, najbol splača nabavt? pa ta motor nej bi zdržu usaj ene 3-4 leta brez večjih problemov

hvala in LP

p.s.: za motor mislm zapravt cca. 500k sit

ja sej pač gt125 ma slabš pospeške končno, je pa cenej za vzdrževat in ker ma 4-takten agregat recimo tudi bolj vzdržljiv

nsr-ka ma boljš pospeške in končno je pa 2-takt kar pomen da je dražje vzdrževanje in več benza gre, itd....

kaj nabaviš je pa odvisn od tega kok ti pomenjo pospeški itd... najboljš da greš probat se peljat z gt-jem in nsr-ko in pol primerjaš kaj ti bolj paše. in pol vidš kaj se ti bolj splača oz. kakšno ceno boš plaču za malo boljše karakteristike motorja. a si začetnik al nis pomoje nima veze, k se mi zdi sta oba motorja bolj ali manj igrače še.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!