Skoči na vsebino

Hyosung GT125


AiroH

Priporočene objave

za tvojo hondo sta dobra ja

paza tega istovrednega hyosunga tud :P

hec lastniki husotov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
katere auspuhe se da za ta motor dobit v sloveniji?

Wings jih je včasih delov. Drugače jih pa dela jjs v Lj po naročilu pa Lipnik tudi če se ne motim. Gerkšič na viču tudi dela inox zadeve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pr men je pa situacija sledeča:

3. oktobra se pelem dam s treninga na nasprotnmu pasu pa stoji kolona k se nadaljuje u nepregledn ovink. Js se sevede pelem po nasprotnem pasu lepo zvozm ovink in kr naenkat še u zavoju zagledam pred sabo avto na mojmu pasu, k prehteva kolono u ovink :headbang: , komi za ene 15 cm ga obvozm( če nebi hit zravnov se bi šu čelno 70 čez avto), zapelem čez robnik k je bil ene 20cm visok tko da mi je spodnesl spredn kolo in sm seveda drajsov naprej po tleh.. Voznik str ene 60 let nemc po tablci je zapelov na en dovoz od bajte in sm mislu d bo pršu pomagat, on pa obrne in gasa nazaj da je skor gume sežgov. Par folka iz kolone je šlo za nemu z avtom ampak ga noben ni najdu niti si zapisov tablce. Tud ene 3 kapsi so šli takoj za nemu pa nč.

Motor je kr dobr prežvel sam zej mam spredne vilce skrivlene oz. zamaknene za kkšn cm. A se to splača ravnat dat al kupt nove pr pooblaščenem prodajalcu( vomberger me bo zih oskubu spet :BUA: )Aja a kdo ve če se da od 250ke vilce gor dat če bi že cele menov?

In kok so kej cene optika oz. novih vilc?

Hvala za odgovore

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
uuuuuuuu to je ko da bi z rakete presedlov na kolo :kva2: :D

P.S. opa nism vida da ma jasmin zej rs 250. my bad

mal prepozn pogledu to temo.

Jst sm mev leta 2003/2004 aprilio rs 250 in v maju 2004 hudo prometno in takrat sm jo prodav razbito.

po tem sm mev še enga skuterja Aprilia sr50 r factory in tega zamenju za husota 125 ki sem ga pa tud letos polet prodav zarad zdravstvenih težav (sm glih bolniško dons zaključu po operaciji kolena, ampak to ni zadnja, tko da....)

Fingi - neki sm brav da si mev tezave z motorjem? je zdej vse ok? Men je Vomberger reku, in tud napisu da je blo z motorjem vse v najlepšem redu.

zdej mam samo avto (avtomatik) in kolo :)

lp

jasmin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, mah, sm zdej mal šraufou pa je blo fajn... se mi zdi da ni bil dobr airbox gor, in ni vlekl dobr zrk skozi, pa ni tistga plovčka za zrk pa igle za benz do konca odprl, tko da tud nikamr ni šlo...

Drgač pa dela uredu :OK:

No, drgač ga pa prodajam, pa jutr ga pride en pogledat, bomo vidl kako bo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!