Skoči na vsebino

Firestarters vrtiljak


Priporočene objave

Qurc se zmerej sem v sluzbi, da ne bo samo dobro jutro.

Dober vecer pa fajn zur, jest se bom pa se mal zajebaval.

:doze:

Gutten morgen! Kako smo!? A ni fajn, k je že četrtek! Pa samo še jutri delovno, potem pa spet malo frej! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gutten morgen! Kako smo!? A ni fajn, k je že četrtek! Pa samo še jutri delovno, potem pa spet malo frej!  :kva2:

Za vikend bom sel ma izlet, malo se bom splcil, spal bom do enajstih, u soboto se ga bom napil.............A ja sej res, izpite mam, ucit se moram :cry: , jebes pa tak vikend. Aja pa dober jutr.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro! Res je fajn, da je ze cetrtek, ampak ni fajn, da se bliza ponedeljek, ker bo treba na izpit. Genetika :SS

Za vikend kaze, da bom kar doma pri knjigah sedela :cry:

Bomo pa kasnej kaj bolj uzival, a ne!

Pa pozabila sem se zahvalit nasi Katrci. Ona ze ve zakaj :OK:

:kva2:

Popravljeno . Popravil Tinchi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro! Res je fajn, da je ze cetrtek, ampak ni fajn, da se bliza ponedeljek, ker bo treba na izpit. Genetika  :SS

Za vikend kaze, da bom kar doma pri knjigah sedela  :cry:

Bomo pa kasnej kaj bolj uzival, a ne!

Pa pozabila sem se zahvalit nasi Katrci. Ona ze ve zakaj  :OK:

:kva2:

Ja men se pa hvala kurcu ni treba učit! Ma imam kar dovolj za nekaj let! Ja drgač pa bom tudi jaz verjetno kar doma za vikend, cist simple! Glej da ti bo slo dobr zna izpitu! :yes:

Ja Teranov liker je bil res odličen!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Teranov liker je bil res odličen!!!  :OK:

...pa "jeger"pa pivo tut...........pa čokoljada tut pa ...........tut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihta pa Tinchi, da vaju pomirim :grim

V soboto bo oblačno in deževno, čez dan bodo padavine od zahoda ponehale. Zapihal bo severovzhodni veter, na Primorskem zmerna burja. V nedeljo dopoldne bo delno jasno. Popoldne bo spremenljivo oblačno, v notranjosti bodo posamezne krajevne plohe

torej ne bosta prov nč zamudila čez vikend.. vama pa vseeno nism fovš vsega tistega učenja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro! Res je fajn, da je ze cetrtek, ampak ni fajn, da se bliza ponedeljek, ker bo treba na izpit. Genetika  :SS

Za vikend kaze, da bom kar doma pri knjigah sedela  :cry:

Bomo pa kasnej kaj bolj uzival, a ne!

Pa pozabila sem se zahvalit nasi Katrci. Ona ze ve zakaj  :OK:

:kva2:

ej Tinci ne skrbi sm mela jaz uceri izpit pa se dons zagovori pa se u ponedeljek mam tko da sva na istem :( :cry: Zelim pa ti cim vec uspeha :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je od tlenotzapisanga vse res, al sam kaksna? :hmm:

Vse je res! Zakaj vprašaš :doze: !? Dvomim da bi se hecali glede kraje motorja enem od naših!!! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro!

No pa je že petek!!!! :OK: Kolk je dobger občutek k vem, da bom spet malo doma! :kva2:

post-5034-1125033246.gif

post-5034-1125033279.gif

post-5034-1125033314.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yeah I'm back! Včeraj par zanimivih kilometrov po naši lepi SLO. Danes pa dež in treba delat. Je pa fino ker je peeeeeteeeeeeek! :yea2:

Če je kdo za pir danes daj sporoči. Parter je še prazen. Prijave pobiram do 14:30 - ko bo tudi padel sedežni red.

VIVA LAX FIKUS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yeah I'm back! Včeraj par zanimivih kilometrov po naši lepi SLO. Danes pa dež in treba delat. Je pa fino ker je peeeeeteeeeeeek! :yea2:

Če je kdo za pir danes daj sporoči. Parter je še prazen. Prijave pobiram do 14:30 - ko bo tudi padel sedežni red.

VIVA LAX FIKUS

Pivo? A kaka druga pijača tudi pride v poštev :? !? Ja kje pa je partner, pa kakšen je sedežni red? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre za komorno prireditev tako da je partner vse kar nas obkroža..miza, šank, pult, hladilnik,.....Pobiram prijave. Lahko tudi kaj drugega...

Zaenkrat so mesta še prosta........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre za komorno prireditev tako da je partner vse kar nas obkroža..miza, šank, pult, hladilnik,.....Pobiram prijave. Lahko tudi kaj drugega...

Zaenkrat so mesta še prosta........

Kaj drugega????? :naughty: Recimo?

Ja a je ura in kraj že znan? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma če me spomin ne vara, to ne bi smelo biti komorno ... :P

......glede na vreme je!

Kaj drugega?????  :naughty:  Recimo?

Ja a je ura in kraj že znan?  :blink:

Ura je že ZNAN, kraj pa še ne.....ampak valjda ne bom povedal ker je to tako skrivnostno da ne povem nobenmu! Še sam ne vem!.....pozno popoldan - zgodaj zvečer.....pa pripelji fanta končno že pokazat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......glede na vreme je!

Ura je že ZNAN, kraj pa še ne.....ampak valjda ne bom povedal ker je to tako skrivnostno da ne povem nobenmu! Še sam ne vem!.....pozno popoldan - zgodaj zvečer.....pa pripelji fanta končno že pokazat....

Me prov zanima zakaj bi ga tako rad videl :hmm: ! Ja mu bom rekla, če pa bo za bomo pa še :eek: ! No ko bodo vsi podatki znani povej! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vidm če ni cigan k ga že tolk dobr pol leta skrivaš!?

Ja ja cigan pa črnc povrhu! :lol1: Nič ga ne skrivam, sam nekako se ne spravi z mano iti ven! :xx:

post-5034-1125046253.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Jutro :) Ixs, dej mi ene dve karte zrihtej. Parter, pa ne zraven screta.

Hrco! A za nedeljo velja. Jest bi jo namrec zelo rad... pa mi je neces dat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan!

Petek, dež, gužva na šihtu, v mestu .... jeba :BUA:

Hrco! A za nedeljo velja. Jest bi jo namrec zelo rad... pa mi je neces dat :lol1:

???? nočem dan .... :hmm: nč ne vem jaz o tem ... :blush:

Ja itak, ni panike za nedeljo. Sam odvisno od vremena, ker v kakšnem bednem scanju ti najbrž ne bo glih sedl .... al se motim??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!