Skoči na vsebino

Firestarters vrtiljak


Priporočene objave

.POL PA PRIDE PETEK IN SOBOTA IN NEDELJA - NE BOS VERJEL CEL VIKEND ŠČIJE...in tako celo poletje...

Za spremembo bo ta vikend sončno :naughty: :naughty:

Obeti:

V četrtek in petek bo povečini sončno in toplo, zjutraj in del dopoldneva bo po nižinah megla ali nizka oblačnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in potem svizec zavije čokolado v folijo....

Katrca, mores gledat na dobro stran.. lahk si omislis se kaksno vikend-sluzbo :P

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za spremembo bo ta vikend sončno  :naughty:  :naughty:

Obeti:

V četrtek in petek bo povečini sončno in toplo, zjutraj in del dopoldneva bo po nižinah megla ali nizka oblačnost.

Aha, ko pa pogledam vn je pa popolnoma oblačno, ne duha ne sluha o sončku .... :hmm: in pol naj verjamemo napovedi za prihajajoče dni ... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ko pa pogledam vn je pa popolnoma oblačno, ne duha ne sluha o sončku ....  :hmm:  in pol naj verjamemo napovedi za prihajajoče dni ...  :nono:

... jasno z zmerno oblačnostjo, čez dan občasno ponekod tudi pretežno oblačno.

Men je čisto vseeno sončno,oblačno :OK: sam da dežja ni :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če je pa res...poglejte vn čez okno...oblaki se ze zbirajo...ura se bliža tretji...potem si lahko samo se zapojemo: Tih deževen dan,....la la la la

:kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klinc, sej sonce je, samo ne ob pravem casu :angry2:

Hvala gospod Murphy :hmm:

Je, je, ob pravem času in na pravem mestu. :grim

Samo kanček bolj vzhodno od prestolnice se moraš nahajati (kakih 120 km :whistle: ).

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo kanček bolj vzhodno od prestolnice se moraš nahajati (kakih 120 km  :whistle:  ).

Me ne vidjo en catja tam :grrr

Ko sm bil nazadnje je 3 dnu skp scal, v lj je blo pa skor sonce :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se zbudila na poti do sluzbe...mi je fajn pihalo v celado.

Pimpi limpi, a ti ves, da mam motor???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo i mene! Me je tipkovnica pričela žuliti. Na čelu mi piše F U C K O F F S R E D A ..... drugače pa že full sonce, morje valovi, prve brodolomce že naplavlja na obalo,.....En čisto navaden dan......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se zbudila na poti do sluzbe...mi je fajn pihalo v celado.

Pimpi limpi, a ti ves, da mam motor???

Ne ne vem! Ja super :OK: ! No dej kako fotko prpopej! Me firbec matra kak je!

Ja kaj naj ti rečem, srečno in varno vožnjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo i mene! Me je tipkovnica pričela žuliti. Na čelu mi piše F U C K O F F S R E D A ..... drugače pa že full sonce, morje valovi, prve brodolomce že naplavlja na obalo,.....En čisto navaden dan......

Dobrodošel med nami! Ja kako te lohka tipkovnica žuli? A sediš na njej! :lol1:

Kje ti vidiš sonce, morje, valove! Mene tolk matra, da bi se usedla na motorčka (ne sama) pa da bi se zapeljala na morje, pa da bi lohka zvečer zganjala ob morju! :cry:

post-5034-1125468588_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tinchi vesela sem zate...zdej pa ti želim veliko kilometrov...

Pa kje vi vidite morje...je blo včeraj prehudo pa se vam zdej namesto belih miši prikazuje morje...

Baje nam bo ta vikend vreme služilo...sej glih ta vikend k ga bom preživela med knigami... :cry:

:kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje nam bo ta vikend vreme služilo...sej glih ta vikend k ga bom preživela med knigami... :cry:

Prosim ne pritožuj se. Jaz bom po službeni dolžnosti moral poslušat Avsenike. :wacko: :wacko: :ninja: :wacko:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošel med nami! Ja kako te lohka tipkovnica žuli? A sediš na njej!  :lol1:

Kje ti vidiš sonce, morje, valove! Mene tolk matra, da bi se usedla na motorčka (ne sama) pa da bi se zapeljala na morje, pa da bi lohka zvečer zganjala ob morju!  :cry:

Ležim na tipkovnici. STOP. Kot novodobni fakir. STOP. Verjetno me je kam odplaknilo čez noč. STOP. Mislim, da ni Slovenija. STOP. Neka čudna zelena bitja me opazujejo. STOP. Upsss, proti meni gredo. STOP. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ležim na tipkovnici. STOP. Kot novodobni fakir. STOP. Verjetno me je kam odplaknilo čez noč. STOP. Mislim, da ni Slovenija. STOP. Neka čudna zelena bitja me opazujejo. STOP. Upsss, proti meni gredo. STOP. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ležiš na tipkovnici? Ja no če si šef, si to lahko privoščiš!!!! .)

Čudna zelena bitja? Mogoče ževle! OOPS želve! :lol1:

Ja pazi se jih!!!! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz tud ze strasim pokonc .) morm mal v solo prstrasit :kva2: kurc dons nic ne zgleda da bo sonce za kak krog z motorckom :angry2: upam da se bo zjasnilo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojga motorcota se nisem nic slikala. Ga bos najbrz prej vidla v zivo. Pa bi vcer v klub prsla pa bi ga vidla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojga motorcota se nisem nic slikala. Ga bos najbrz prej vidla v zivo. Pa bi vcer v klub prsla pa bi ga vidla :)

Ma ...... :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!