Skoči na vsebino

Odraščanje in trplenje


Nagaya

Priporočene objave

E jebi ga pol, itaq me preveč boli kurac kaj si en folk misli o sebi. Htel sem samo povedat da nisem nek zafustriran šmrkavec, to je vse. Kaj si pa vidva (oziroma vi) mislite o meni mi pa visi do Pakistana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E jebi ga pol, itaq me preveč boli kurac kaj si en folk misli o sebi. Htel sem samo povedat da nisem nek zafustriran šmrkavec, to je vse. Kaj si pa vidva (oziroma vi) mislite o meni mi pa visi do Pakistana.

Lepo. Ampak tu ni govora o tem, kaj si kdo misli o sebi, ampak kaj si kdo misli o tebi. (Samo slovnično-semantično napako popravljam, da ne boš po nepotrebnem pizdil :fredy: )

..alkohol vpliva tudi na potenco :)

Ne nujno. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..alkohol vpliva tudi na potenco :)

Ne nujno. :)

Verjetno je s tem mislila ženski del populacije. V stilu: Baba pijana, p*zda prodana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto je libido

sori :grim

Ne bo štimalo. Zadnjič smo bli v gostilni, pa je ena bolj "vesela" dejala: Kaj se dogaja, lula mi vstaja?

Torej alko vpliva na potenco pri ženskah :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo štimalo. Zadnjič smo bli v gostilni, pa je ena bolj "vesela" dejala: Kaj se dogaja, lula mi vstaja?

Torej alko vpliva na potenco pri ženskah :naughty: .

izjeme potrjujejo pravilo .)

mogoče jo je pa samo na wc tiščalo :hmm:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj bo ta tema za moje izlive a prav? Hehehe

A se je že komu zgodilo da se je poškodoval med tem ko je bil v šoli vprašan? Verjetno ne, k niso vsi taki talenti ko sm jaz.

Sem bil pač vprašan psihologijo in sem mogu na tablo it in napisat en graf in pač na poti nazaj se s celim šusom opizdim v omaro z glavo (hvala bogu da se nisem s čim drugim). No pač zdej mam na glavi 3 brazgotine (ne vem kako so 3 ratale) in v uhljih mi piska. :D

Pa pol naj folk reče da nimam problemov :D

PS: dobil sm 4 :D

Popravljeno . Popravil Kontraband
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za svoje izlive imaš blog!

tole je NAŠE! :evilgrin:

bravo za buške :photo:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pač zdej mam na glavi 3 brazgotine (ne vem kako so 3 ratale) in v uhljih mi piska. :D

Ne skrbi. Chicks dig scars. Vprašaj Ice-a, če ne verjameš. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te mam zdej na desni. Na levi pa mam tud že eno ko sm z lopato za sneg dobu po buči.

Sem se prej zmotu ko sm reku da mam 3. Zdej jih mam 4 :D

Popravljeno . Popravil Kontraband
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj bo ta tema za moje izlive a prav? Hehehe

A se je že komu zgodilo da se je poškodoval med tem ko je bil v šoli vprašan? Verjetno ne, k niso vsi taki talenti ko sm jaz.

Sem bil pač vprašan psihologijo in sem mogu na tablo it in napisat en graf in pač na poti nazaj se s celim šusom opizdim v omaro z glavo (hvala bogu da se nisem s čim drugim). No pač zdej mam na glavi 3 brazgotine (ne vem kako so 3 ratale) in v uhljih mi piska. :D

Kot kaže imaš suicidalne motnje. Si že razmišljal o obisku psihiatra? V bistvu trpiš za avtoagresijo, ko si zafrustriran ali prizadet, se očitno slej ali prej poškoduješ. Ampak obstajajo medikamenti za tvoje težave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prepričan da za to niso krive nobene suicidalne motnje, ker:

1. V life-u je preveč dobrih stvari da bi se hotel ubit, so tud slabe ampak dobre odtehtajo svoje

2. Ne morem pomagat če nimam oči na vrhu glave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prepričan da za to niso krive nobene suicidalne motnje, ker:

1. V life-u je preveč dobrih stvari da bi se hotel ubit, so tud slabe ampak dobre odtehtajo svoje

2. Ne morem pomagat če nimam oči na vrhu glave.

Jaz sem vedno mislil, da slabe stvari odtehtajo dobre. Hmm, očitno si optimist. Lepo, lepo. To pomeni, da če/ko boš kronik, boš vedno podarjal, da si le zmerni pivec .) Malo šale, saj si okej poba, definitivno primerek, ki bo množil slovenski narod in širil populistični intelekt&kulturo. God bless thee.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: rojstni dan od sošolke yehaaaw. To moramo ponovit :D

Kaj?

Si ji dal na usta lupčka, ko si ji čestital? :)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, pivo v pubu je blo zastojn, ker je častla celo družbo pa to :OK:

Najboljše pa je da nam šefica včasih šenka pijačo brez razloga (razen da smo redne stranke) :D

Popravljeno . Popravil Kontraband
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da da spet problemi.

Kurba sm fuknjen.....lepo šetam po hodniku v šoli in pijem čaj (ki je bil vroč ane). In tako pridem pred class...tam stojim in pijem čaj lepo vse vredu. Ko pride do moje dobre frendice ena res dobra punca (ki mi je blazno všeč) in vpraša par stvari o meni. In jaz se v tem trenutko ko ona gleda spotaknem se polijem s čajem cel...rečem mariskatero mastno.....fuknem prst v usta ki mi ga je opeklo in izpadem retard .....damn...

Stric Murphy?...

Sej sm reku da bom vse take zadeve sem pisal....zdej pa mate lol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!