Skoči na vsebino

Odraščanje in trplenje


Nagaya

Priporočene objave

ne sodi ostalih po sebi!!! .)

lubica a ti sploh spremljaš topic? :004 in zate vemo da nisi zategnjena :kva2: ...nas že kar mal skrbi za tvoje ledvice :)

Poročen sem že 14 let. Z normalno deklico.

Sicer pa ne vem, zakaj bi bile ljubljančanke zategnjene. Krasne punce so bile in so še !!

Ko sem študiral v Ljubljani,  sem z veseljem inu ljubeznijo pri ljubljančankah poštimal, kar ljubljančani niso (niste)zmogli, znali ali pa hoteli..... :004  :grim  :grrr

jest tud ne bi vedela kako naj bi bilo s tole ljubljansko zategnjenostjo .....ampak tokom debate je blo rečeno in potem izmed vrstic potegnjeno na plan da so ljubljančake zategnjene ker niso tako lepo in krasno svobodomiselna kot deklice iz periferije :)

:hmm: mogoce ima to kaj opravka s koncentracijo populacije - če živiš v temni grapi ali svoje dneve preživljaš na planšariji med kravami, sočloveka pa srečaš samo na nedeljski maši - si skorajda lahko špogaš da si "odprtih nazorov" :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljubljančanke so čisto cool samo malo surovega kmečkega šarma je treba uporabiti, če pa to ne pomaga ji pa še 3 visokoalkoholne pijače plačat. :whistle:

ampak če boljše pomislim, to itak pali povsod :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

js trpim

vi sploh en veste kko je bit jst...

noben me ne mara :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js trpim

vi sploh en veste kko je bit jst...

noben me ne mara :unsure:

Dokler se boš sam sebi smilil, te pač ne bo noben maral. Jebi ga, mevž noben ne gleda rad.

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js trpim

vi sploh en veste kko je bit jst...

noben me ne mara :unsure:

Najprej, da razčistimo: Ali si dec ali baba. Če si dec, si na napačnem forumu (noben me ne mara), če si baba, pa prlimaj fotko. Ni hudič, da se ne bi kdo našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno da se še ni Nagaya oglasila in izlila svoj žolč......aja, očitno ga samo nad mano rada :grim (fetiš?)

Mogoče pa samo cajta nima al pa se ji več ne da ukvarjat s takimi patetičnimi luzerji in jokeci. <_<

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa samo cajta nima al pa se ji več ne da ukvarjat s takimi patetičnimi luzerji in jokeci. <_<

Nagaya je bila danes večino dneva do kolen v blatu... :OK:

čisti fetiš :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya je bila danes večino dneva do kolen v blatu... :OK:

čisti fetiš :kva2:

Ali si zopet mrcvarila in pila kri kakšnemu kroserju :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!