Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Pa veriga je ista kot original? 530 če se ne motim, si preveril da ni slučajno zadnja os zamaknjena, oz. da je prav poravnana?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse preverjeno!Namontirano po predpisih,namazano,da kar teče od ketne.Sliši se pa še vedno na prednjem zobniku.Gledali so tudi že drugi pa nihče ne ve zakaj.Ketna lepo teče in ni nič zavito oz.os zagotovo ni zamaknjena.Namontiral pa sem D.I.D.kit kupljen v bs-u.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....lej,če ti prej pri prejšnji verigi ni ružilo, sedaj pa, je to problem v verigi in pika. Sigurno imaš slabšo kvaliteto kot original. Jaz sem imel did 530 vx pa jebila sranje od sranja. Zdržala le 15 000 km in je bila prav tako glasna, oziroma se je slišalo kot bi kaj brusilo. To se je slišalo najbolj takrat, ko sem pospeševal, se pravi pri obremenitvi verige. Aja pa še to, več kot je imela veriga km, bolj glasna je bila. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FAK,pol pa bo verjetno to,čeravno imam občutek da je z več km tišja.

Ja,17 zob prednji zobnik!

Za did kit sem odštel slabih 160evričev pa pravite samo za 15000 km.S prvim kompletom(original)pa sem naredil 48800km.

Bom poročal kako se bo zadeva obnašala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....lej,če ti prej pri prejšnji verigi ni ružilo, sedaj pa, je to problem v verigi in pika. Sigurno imaš slabšo kvaliteto kot original. Jaz sem imel did 530 vx pa jebila sranje od sranja. Zdržala le 15 000 km in je bila prav tako glasna, oziroma se je slišalo kot bi kaj brusilo. To se je slišalo najbolj takrat, ko sem pospeševal, se pravi pri obremenitvi verige. Aja pa še to, več kot je imela veriga km, bolj glasna je bila. 

in kje si kupil ta slabo ketno, verjetno je bila ponaredek al kaj?

in kako je s ta novo? je kaj boljša in kje si to kupil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi nabavi did zvmx, z računom, original  od ognibene, pa je podobna štorija kot pri ostalih. X ringi počasi letijo vn, določeni členi so povsem trdi (zadevo rešujem sedaj z bolj pogostim pranjem s petrolejem) neenakomerno se je pretegnila in po 25kkm jo bom menjal. Za primerjavo OEM EK veriga z o ringi je naredila 35 pa še 10 bi .

Zdaj bom poskusil z EK verigo, pa da vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kje si kupil ta slabo ketno, verjetno je bila ponaredek al kaj?

in kako je s ta novo? je kaj boljša in kje si to kupil?

Kupljena v BS-u vLjubljani in NI ponaredek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva veriga oz. prva vgradnja mi je držala do cca 30.000 pa mi je par o-ringov ven pometalo, pretegnjena pa še ni bila. Vseeno sem se odločil za menjavo s takrat v akciji did gold vx530. Po 12.000 km nič drugače uporabe in vzdrževanja so že o-ringi ven leteli , pa veriga še ni bila raztegnjena :headbang: . Pol, ko je voda prišla v valjčke je pa še glasna ratala in potem je šlo samo na slabše. Zdej pa sem zamenjal z original pa, da vidimo. Mehankarju sem rekel, da mu jo vržrm v glavo, če se vidiva po 15.000  :evilgrin: ( cena za gold 180 € ....nateg , original pa 250 € )

Popravljeno . Popravil TOMCAT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa meni ni še nobena veriga o-ringov vn zmetala?

Si imel srečo in še nisi dobil ponaredka (kitajskega seveda)

Moja 530vx kao D.I.D., kupljena maja 2012 je šla morala dol po 18.630 km-jih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so original ketne na FZ1 držale po 50-55 kkm ;)

men na R1 tud :kva2: , :hmm: samo ni bla sam vx, je bla močnejša!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motul .... večinoma samo motula uporabljam .. zdaj imam factory line ...

.....kaj pa za čiščenje? jest očistim s petrolejem......ne vem, ali je mogoče preveč agresiven do o-ringov ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!