Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Če kdo rabi BOS ror za fazerja PM :)

post-1190-1244211532_thumb.jpgpost-1190-1244211577_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hudo huda je tale belo/rdeča :worship: ...če bi vedu :unsure: , da bo ostal nespremenjen še 3 leta, ga takoj zamenjam...pa še ABS se mi lušta...hmm?!!

lp pa hvala za slikce @vuk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZDRAVLJENI UPORABNIKI Y FZ1-S

ZBIRAM KANDIDATE ZA NAROČILO PRIKAZOVALNIKA PRESTAV KOT IMA VUK76

prosim vas če se lahko prijavite čim prej :

1. YBT

2.

3.

4.

5.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo si tole nalimal. Jaz svojih raje ne kažem na manj kot 5 m...k sem jih taaaak grdo zalimal, pa se mi jih ne da dol vlačit... sam ko se pelem se itaq ne vidi :whistle:

Imam pa doma že druge - rezane, sam si moram cajt najdit....

takele sam da niso reflective...pa mislim da bom kar tele naročil ;)

ef6e_1.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se par zanimivih stvari za Fazerje....KLIK

Mene tudi mikajo tele trakci, le da se ne morem odlocit glede barve...torej kaj dati na srebrne feltne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo si tole nalimal. Jaz svojih raje ne kažem na manj kot 5 m...k sem jih taaaak grdo zalimal, pa se mi jih ne da dol vlačit... sam ko se pelem se itaq ne vidi :whistle:

Imam pa doma že druge - rezane, sam si moram cajt najdit....

takele sam da niso reflective...pa mislim da bom kar tele naročil ;)

ef6e_1.JPG

Kje pa se da naročit tele ukrivljene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes sm imeu trakce od Keiti, so na kolutu in maš dodan distančnik da jih samo lepo zapelješ okrog feltne in je 100% natančno....teh narezanih se pa zihr nebi spravu limat, k bi zih zajebou :P

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se par zanimivih stvari za Fazerje....KLIK

Mene tudi mikajo tele trakci, le da se ne morem odlocit glede barve...torej kaj dati na srebrne feltne?

Hm, maš take barve motor, da če bi lovil katerokoli barvo od motorja nebi pršli do izraza, če bi pa kakšni čist kontra barvo trakce nalimou bi pa mogoče čudn zgledal... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vuk76, tvoj motor je že zdaj tak lep, da ne rabiš trakcov gor limat - ker srebrne felne že same po sebi razbijejo tisto monotonijo črne barve med gumo in felno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZDRAVLJENI UPORABNIKI Y FZ1-S

ZBIRAM KANDIDATE ZA NAROČILO PRIKAZOVALNIKA PRESTAV KOT IMA VUK76

prosim vas če se lahko prijavite čim prej :

1. YBT

2. Wildboy

3.

4.

5.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vuk76, tvoj motor je že zdaj tak lep, da ne rabiš trakcov gor limat - ker srebrne felne že same po sebi razbijejo tisto monotonijo črne barve med gumo in felno.

:blush:

hvala,hvala...

danes zmontiral prikazovalec prestav...po mukah z zjebanim kablom prikazovalca sva le usposobila zadevo da laufa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, dons sm napopou trakce na feltne na mojo lepotičko... :wub:

...lepo, lepo...točn tko kot sm jst mislu...@Vuk za tebe pa tako kot so ti fantje povedal, kar je lepo je lepo - lahko bi pa mini nalepke od akrapota naroču pa jih naokol nalimov...hehehe... :evilgrin:

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...lepo, lepo...točn tko kot sm jst mislu...@Vuk za tebe pa tako kot so ti fantje povedal, kar je lepo je lepo - lahko bi pa mini nalepke od akrapota naroču pa jih naokol nalimov...hehehe... :evilgrin:

lp flero

hehe..tnx...zdej mi pa samo še neki manjka...sam mam šele novembra rojstn dan...loh mau tvoji omenš, če ji slučajno kej dnarja ostaja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak, dodal sem se par karbonskih dodatkov in seveda ze omenjeni prikazovalec prestav. Zadeva se obnese odlicno, preizkuseno na danasnji furi na Nockalmstrasse, konec mojega iskanja sedme prestave. :whistle:

Danes tudi sprobal Michelin Pilot Power...obnesejo se kr ok, ampak ocitno se nimam taksnega zaupanja v njih, tako,da je danes se slo bolj na easy. Bo treba se nardit kaksnih 1000-2000 km, da bom preprican v njih, tako kot v M3.

post-5882-1244963067_thumb.jpg

post-5882-1244963079_thumb.jpg

post-5882-1244963090_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse tiste, ki imate namen kupit prikazovalnik prestav in se ne morete odločiti kakšne barve bo, moder ali rdeč, vam stvar malce olajšam. Takole zgleda stvarca na nakedu, pravzaprav je čist vseeno: fz1 je. Slike sicer niso najboljše :headbang: , za orientacijo so pa dobre. Bo pa Vuk posodo fotoaparat pa klipsno dvakrat. Samo pisat mu je treba. Še bojše pa dedku mraz, da kaj frajeskega kupi.

Zdravstvujte mopedisti z mejni vrejd-

post-22170-1245011533_thumb.jpg

post-22170-1245011556_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITAT(YBT @ 11 Jun 2009 @ 14:37)

POZDRAVLJENI UPORABNIKI Y FZ1-S

ZBIRAM KANDIDATE ZA NAROČILO PRIKAZOVALNIKA PRESTAV KOT IMA VUK76

prosim vas če se lahko prijavite čim prej :

1. YBT

2. Wildboy

3. thunderace

4.

5.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi mikajo tele trakci, le da se ne morem odlocit glede barve...torej kaj dati na srebrne feltne?

srebrne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

zanima me, če je kdo dela sam doma servis, ker moram narediti servis na 20.000km, pa bi najraje naredil sam, ker garancija bo vsak čas potekla, kolikor sem prebrav ni nič posebnega samo olje in svečke, če sm prav prebrav, al je treba še kaj drugega??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

zanima me, če je kdo dela sam doma servis, ker moram narediti servis na 20.000km, pa bi najraje naredil sam, ker garancija bo vsak čas potekla, kolikor sem prebrav ni nič posebnega samo olje in svečke, če sm prav prebrav, al je treba še kaj drugega??

Olje, filtri,svečke. Ko menjaš svečke, moraš odpustiti kiler, da prideš zraven.

Veselo šraufanje.

PieS.: Bagio,Vuk...danes pričnem z packarijo :P

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!